Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydın kızlar ;

iyi haftalar diyerek start veriyorum. Bu yaz benim için hem iyiydi. hem kötü geçti. sağlıklı beslenemedim. hatta aşırı pis beslendim diyebilirim. hedefim ayda 5-8 kg arası vermek ama sağlıklı bir şekilde.
kahveyi hayatımdan çıkarttım. aşırı derecede rahatsızlanmam sonucunda çarpıntım durmadı bir süre ve kardiyolog da kahveyi azaltmamı hatta mümkünse tüketmememi söyledi. hayatıma bir de çarpıntı hapı ekleyerek devam ettim.

Hadi Bismillah diyelim ve başlayalım :)

29 Eylül menüm
10 da
Bol peynir, haşlanmış yumurta, bir dilim ekmek, yeşil biber 4 tane , bir ciltim üz m, yarım elma
Öğle sonrası 2 de
Küçük kase kurufasulye bir YK bulgur pilavı

Akşam yemeği 6 da
4yk ciğer kavurma,3yk bulgur pilavı, küçük kase salata, 4 yeşil biber, iki bardak ayran
Akşam çayının yanında 9 da firik tarhana bir porsiyon,3 ceviz 7 badem bir dilim karpuz 🙈
LenaG LenaG , Lavinia_98 Lavinia_98
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

günaydın kızlar ;

iyi haftalar diyerek start veriyorum. Bu yaz benim için hem iyiydi. hem kötü geçti. sağlıklı beslenemedim. hatta aşırı pis beslendim diyebilirim. hedefim ayda 5-8 kg arası vermek ama sağlıklı bir şekilde.
kahveyi hayatımdan çıkarttım. aşırı derecede rahatsızlanmam sonucunda çarpıntım durmadı bir süre ve kardiyolog da kahveyi azaltmamı hatta mümkünse tüketmememi söyledi. hayatıma bir de çarpıntı hapı ekleyerek devam ettim.

Filtre kahveyi çok seviyorum günde 2-3 kupa içiyorum. Ve dün öğrendim ki ödem yapabiliyormus. Ben nasıl içmeden dururum bilmiyorum. Altarnatif bulmam lazım ama bitki çayı da hiç sevmem yeşil çayı mecburen içiyorum bol limonlu olarak. Ne zor su kilo verme işi ya

Filtre kahveyi çok seviyorum günde 2-3 kupa içiyorum. Ve dün öğrendim ki ödem yapabiliyormus. Ben nasıl içmeden dururum bilmiyorum. Altarnatif bulmam lazım ama bitki çayı da hiç sevmem yeşil çayı mecburen içiyorum bol limonlu olarak. Ne zor su kilo verme işi ya
bende çok seviyordum kahveyi ama o çarpıntı bayılacak gibi olan his sağolsun içmiyor olmama sebep oldu şimdi.

29 Eylül menüm
10 da
Bol peynir, haşlanmış yumurta, bir dilim ekmek, yeşil biber 4 tane , bir ciltim üz m, yarım elma
Öğle sonrası 2 de

Akşam yemeği 6 da
4yk ciğer kavurma,3yk bulgur pilavı, küçük kase salata, 4 yeşil biber, iki bardak ayran
Akşam çayının yanında 9 da firik tarhana bir porsiyon,3 ceviz 7 badem bir dilim karpuz 🙈
Su aksam sonralari olmasa hersey ne guzel olurdu :KK48:ben de yedim bugun yok artik.
Bence bugun firigini ikindiye koy ceyrek a4 kadar 😅 ceviz, badem ,( karpuz harici )bir meyve , salatalik ekleyebilirsin . Az firigi çok doyurucu hale getir. Yarin eksi cikarsak ne guzel olur.

Karahindiba kahvesi denedin mi hic ? Tadi kahveye brnziyor hem bagirsak da calistiriyor

29 Eylül menüm
10 da
Öğle sonrası 2 de

Akşam yemeği 6 da
Oh oh ne ararsan var afiyet olsun canım ☺️

Su aksam sonralari olmasa hersey ne guzel olurdu :KK48:ben de yedim bugun yok artik.
Bence bugun firigini ikindiye koy ceyrek a4 kadar 😅 ceviz, badem ,( karpuz harici )bir meyve , salatalik ekleyebilirsin . Az firigi çok doyurucu hale getir. Yarin eksi cikarsak ne guzel olur.
Teşekkür ederim canm aslında akşam yemeginden sonra yemem nadir zamanlardan biriydi tabiki bugün dikkatliyim çerez yememeye dikkat edecegim daynamayi çok yiyebiliyorum, salatalikla ceviz badem iyi olabilir😍

günaydın kızlar ;

Günaydın canım yeni başlangıcın sağlıkla,hayırla olsun 🙏

Denemedim, ödem yapmiyor mu kiiii o
Internetten faydalarına bir bak. Sifali birsey.insulin direnci icin de oneriliyor. Simdi aradim bazi markalar %100 kara hindiba da yapmis. Ben tat olarak kahveye benzettigim icin önerdim . dediğimin içinde normal kahve de vardi .sanirim farmasinin ürünüydu. Trendyoldan yorumlara bakarsin

Günaydın kızlar mutlu sabahlar. Kaçamaksız bol ekşili bir haftamız olsun. Nedendir bilmiyorum bugün +800 gr çıktım . Millet yürüyerek zayıflar ben kilo alıyorum :işsiz:.

X