Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlar ben diplerdeyim miniğim okula gitmek istemiyor aslında çok eğleniyor ama benden ayrılamıyor sanırım biz şu güvenli bağlanma olayını beceremedik 😓 resmen acı çekiyor gece uyanıp uyanıp ağlıyor dün bütün gün okul kapısında bekledim bomboştum ama kafam o kadar bu konuyla doluydu ki şuraya girip 1 kelam bile yazamadım 😔

Kızlar ben diplerdeyim miniğim okula gitmek istemiyor aslında çok eğleniyor ama benden ayrılamıyor sanırım biz şu güvenli bağlanma olayını beceremedik 😓 resmen acı çekiyor gece uyanıp uyanıp ağlıyor dün bütün gün okul kapısında bekledim bomboştum ama kafam o kadar bu konuyla doluydu ki şuraya girip 1 kelam bile yazamadım 😔
Anasınıfı mi canım kızımda anasinifina giderken aklı hep evdeydi annemler yakın oturuyordu o zmn isteksiz gidiyordu katılım saglamiyordu ikinci dönem annemler başka yere taşındı daha iyiydi ama virüs çıktı alismisken okullar kapandı evde daha eğlenceli şeyler olduğunu düşünüyor belki de

Benim kuzenim öyleydi ana sınıfına başladığında evde yeni doğmuş kardeşi vardı o okuldayken annesiyle kardeşinin onsuz çok eğlendiğini birlikte vakit geçirdiğini onu dışlayacaklarını düşünüyordu baya zorluk çıkartmıştı emrede de buna benzer düşünceler vardır kaptanım çok zor gerçekten ağlamasına dayanmak ama biraz sabır gerekiyor o da alışacak sonra koşa koşa gidecek sen aklına bile gelmeyeceksin

Ay ne güzel ben de bağırsakları perşembe günü kayısı çayıyla hareketlendireceğim🤭🤭

Hiç dönme canım imkanım olsa ben de kalkar giderdim yurtdışına ne güzel imkanlar kolaylıklar var biz burada her şeyi düşünmek zorundayız çok zor gerçekten 😟

yok artık çok şaşırdım kim bilir nasıl bir ders programı ayarlamıştır🤣🤣

Bence şimdi hiç girme canım maddi açıdan ihtiyaç yoksa bebişi biraz büyütür öyle bir işe direk girersin
Gercekten oyle canim.

Afiyet olsun Güzel bence canim

Akşam ohunun Karbonhidrat olduğu için mi acaba açlık sebebin.
Miktarlar çok değil canim afiyet olsun

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim güzel bence

Pasta ince dlmmis zaten güzel bence afiyet olsun

Miktarlar ve kalorileri hesaplamışimdir sen zaten. Kacamakli gibi ama bilemedim😂

Baklava olmasa iyiymiş ama yarına telafi edersin canim

Lahmcunlar ince ve küçükse güzel canim afiyet olsun

Afiyet olsun canim guze bence

Hem bazlama hem simit aynı gün tercih etmesen daha iyi olurmus canim. Ama güzel afiyet olsun

Karbonhidrat ağırlıklı olmuş sanki. 1 simit çok gibi. Akşamda mercimek,bulgur var çünkü.

Afiyet olsun canim güzel bence

Az yemişsin hemde tek Ogün. Hamburger yerine daha sağlıklı birşeyler olsa daha iyi olurmuş .
Afiyet olsun canim
Biraz fazlakholdu amabugun ve sonrasi khyi azaltarak devam.

Ellerine saglik cnm
DeryaOnDiet DeryaOnDiet merhabaa yeni ortagımm :rolleyes:
Gunaydin orticim 😘 ben bugun cok erkenciyim. Sabahtan bi yuruyuse cikip geldim. Ve gelince baktim bebis uyuyur hemen 30dk cardio yaptim. Dustan ciktim simdi kahvaltizamani. Senin gunun nasil geciyor ortim?

Ohoo burda neler neler soruyorlar , kişisel veri fln onemseyen yok hiç. Cocuga kimin bakcagından eşinin işinin bu şehirde kalıcı olup olmamasına .. biz işi ögrenip onları bırakmayalım istıyolar ama onlar bizi kovabılsın istedıklerınde .
Aslinda tam aksine evli ve cocugu olani secmeleri lazim. suanda bekarliktan cook daha fazla planli programliyiz hepimiz.

Ben iki kısımda da böyle sıkıntı çekmedim canim. Ama okul kapısında çok bekleyen vardı. Ama merak etme alışacak. Bir yada 2 hafta zorluk çekersiniz ama bu duruma alışacak sonunda. Senin bir yerlere gittiğini ,gezdiğini falanmi düşünüyor acaba. Okuldan alınca evde sıkıldığını vutun gün ev işi yaptığını falan anlatsan kafası rahat ederim acaba.
Evde küçük kardeşi varmiydi seninle onun yanlız kalması da belki sebebtir.

Ay ne güzel ben de bağırsakları perşembe günü kayısı çayıyla hareketlendireceğim🤭🤭
Sabitim dünle cnm 😍 ay buna da şükürr

Birazdan çikolata detoksunu paylaşıyorum kızlar bence perşembe günü hepimiz denemeliyiz cumaya patlamaya hazır bir bomba gibi geliriz🤭🤭
Hahaha dytsnhzlsel 😂

Aynen sürekli detoks yapmak bana da mantıklı gelmiyor şaka bı yana dengeli yiyerek daha güzel kalıcı veriliyor spor ne zmn başlayabilirim onu bilemiyorum işte oğlan sürekli yakamda
Bebek mi cnm onu ağırlık niyetine kullanabilirsin yerde kaldırırsan göğüs karın ayakta kaldırırsan omuz kol sırt ooh
Ya da seni görebileceği rahat bir yer hazırlasan yine yerde?

Bebek mi cnm onu ağırlık niyetine kullanabilirsin yerde kaldırırsan göğüs karın ayakta kaldırırsan omuz kol sırt ooh
14 aylık cnm ufaktan başlayım hareketlere aynen mantıklı en çok yürüyüş yapmayı seviyorum ben aslında ama olmuyo gün içinde gece derin uykuya dalarsa gece yürüyeyim insAllah sporla desteklemek bana aşırı iyi geliyor

Çikolata Detoksu🍫🍫🍫
Kahvaltı

Sütlü çikolata (200 gr)
Yeşil çay
Ara
Fondü (dilediğiniz meyvelerle dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz sınırsız)
Ödem atıcı sıcak çikolata
Akşam
10-12 kişilik çikolatalı pasta
İçinde çikolata olan dilediğiniz bir çikolatayı istediğiniz miktarda yanında yiyebilirsiniz

Sakın spor yapmayın su olarak benmari usulü eritilmiş çikolatayla tatlandırılmış bir su hazırlayabilirsiniz vücuttaki ödemi atmaya yardımcı olacaktır
Hahaha Allah seni 😆😆😆
Hocam en fazla kaç gün yapabilirüzzzz😍
Bi de ödem atıcı hot çoklıt tarifini verir misinüzzzz 😍😍😍 yoksa bu detoks tamamlanmaz gibime geliyürrr :KK8: :rolleyes:

Sence ben tutmuş muyumdur 🤣 ha yazsın yönetmelik bilmiyor ki

Büyük ihtimalle ücretsiz alacağım gidişat onu gösteriyor

Aynen canım neyse ki bi gün boş bi gün dolu 3 gün gideceğim ve iki hafta ondan biraz ılımlı yaklaştım yoksa her gün 6 saat giremezsmişim
Tamam cnm 😍 iyi bari

Maskeye alışık değiller tabi uzun sure takınca boğazları acımış.Özlemişler okulu,ama çok yorulmuşlar benimkiler.
Neyse alışırlar kuzum 😘 oyy arkadaşlarıyla da vakit geçirmişlerdir 🤗

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 3 Eylül - 10 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
""""""""""Kızlar o kadar fazla kişi vardı ki aradan kaçırdığım olmuşsa dönün bana:KK76:

NOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

Her gün istikrarlı bir şekilde tartılıyorum geçen hafta moral bozucuydu ama bu hafta iyi gidiyorum🤣🤣 70,2 çıktım🤩🤩 cumaya göre 700 gr gitmiş gelsin 69🤭🤭 Diyet Salata Diyet Salata şimdi gidip büyük bir motiveyle Leslieye başlıyorum💗
Harikasııın bak kv olmasına rağmen 😍 kadıncağız zararsız demek 😆😆😆
Ben de bu 3 gün az yemeye çalışıcam cnm ve kh biraz kısıcam 🤗 60 küsür olmayı çok isterim cumaya 50leri görür müyüm bilmem de 😘

14 aylık cnm ufaktan başlayım hareketlere aynen mantıklı en çok yürüyüş yapmayı seviyorum ben aslında ama olmuyo gün içinde gece derin uykuya dalarsa gece yürüyeyim insAllah sporla desteklemek bana aşırı iyi geliyor
Canım yerinde hafif koşu yap telefonunu alıp 😉 adım sayacak kadar hareketini ayarlasan yeter ben öyle tamamlıyorum 10 bini , spor olarak da kısa süreli şeyler seçersen daha kolay olacaktır 10 dk leslie , 5 dk karın kol egzersizi gibi

Sabitim dünle cnm 😍 ay buna da şükürr

Hahaha dytsnhzlsel 😂

Çok iyi canım sabit olman gerçekten çılgın bir menüydü🤣🤣
O son dilim ekmeği yemesem eksi olurdu belki ama sabitim de sabitim afgshahfgs 😆😆😆
Bence de o ekmek olmasaydı kesin eksi gelirdin🤭🤭 Bugün artık güzel sağlıklı az şekerli bir menü bekliyorum🤩🤩
Hahaha Allah seni 😆😆😆
Hocam en fazla kaç gün yapabilirüzzzz😍
Bi de ödem atıcı hot çoklıt tarifini verir misinüzzzz 😍😍😍 yoksa bu detoks tamamlanmaz gibime geliyürrr :KK8: :rolleyes:

Tamam cnm 😍 iyi bari

Neyse alışırlar kuzum 😘 oyy arkadaşlarıyla da vakit geçirmişlerdir 🤗
Tartıdan önceki 2 gün üst üste yaparsanız tam bir sonuç görürsünüz🤪😜 Boş bir anımda hot çaklıt tarifi de gelecek hiç merak etmeyin yağları yakacağız ödemleri atacağız🥳🥳🥳
Harikasııın bak kv olmasına rağmen 😍 kadıncağız zararsız demek 😆😆😆
Ben de bu 3 gün az yemeye çalışıcam cnm ve kh biraz kısıcam 🤗 60 küsür olmayı çok isterim cumaya 50leri görür müyüm bilmem de 😘

Canım yerinde hafif koşu yap telefonunu alıp 😉 adım sayacak kadar hareketini ayarlasan yeter ben öyle tamamlıyorum 10 bini , spor olarak da kısa süreli şeyler seçersen daha kolay olacaktır 10 dk leslie , 5 dk karın kol egzersizi gibi
Zararsız ya cidden bir şeyi yok bana hatta dün evde olması işime bile geldi yemekleri yapmış sofrayı hazırlamış direk geldik oturduk sabah da geç kalkıyorlar ben de o sırada sporumu yapıyorum korktuğum gibi olmadı🙈🙈 Hadi inşallah ben 6ları sen de 5leri görürsün cuma günü🤩🤩

Çok iyi canım sabit olman gerçekten çılgın bir menüydü🤣🤣

Bence de o ekmek olmasaydı kesin eksi gelirdin🤭🤭 Bugün artık güzel sağlıklı az şekerli bir menü bekliyorum🤩🤩

Tartıdan önceki 2 gün üst üste yaparsanız tam bir sonuç görürsünüz🤪😜 Boş bir anımda hot çaklıt tarifi de gelecek hiç merak etmeyin yağları yakacağız ödemleri atacağız🥳🥳🥳

Zararsız ya cidden bir şeyi yok bana hatta dün evde olması işime bile geldi yemekleri yapmış sofrayı hazırlamış direk geldik oturduk sabah da geç kalkıyorlar ben de o sırada sporumu yapıyorum korktuğum gibi olmadı🙈🙈 Hadi inşallah ben 6ları sen de 5leri görürsün cuma günü🤩🤩
Aynen 😆😆😆
Tamam canım 😍 kahvaltı resmimi atıcam şimdi 😘 if yapcam 3 gün birkaç saat sonra balık var 😍
Hahaha 😆😆😆 tam sonuç aynen.Tamam hocam sabırsızlıkla bekliyoruz 😍 resmini de çikolata yapmış Allah seni 😋
Yaa sağolsun bak 😍 iyiki gelmiş o zaman 😘

X