Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlarrr 12:00 itibariyle kahvaltım 4 saat if yapcam inşallah :dua:bozmayayım diyeti 3 gün diye buraya atıcam öğünleri ❤️
Eki Görüntüle 2912457
Afiyet olsun canim
Yok canım tek cocuk ama biz yapışık yaşıyoruz o yüzden zor oldu :KK43: evde bile devamlı sarılıp yapışıp oturuyor 😓 öyle ürkek bir çocukda değil canavar gibi ama bana gelince tam bir kedi :KK43:
Ben zaten devamlı ordayım tenefüste çıkınca beni görüyor el sallıyor arkadaşlarıyla çok güzel oynadığını görüyorum ama ertesi gün okula gitmek yine ağlaya ağlaya :KK43:
Çok kafaya takmamaya calis kaptanım. Zor elbet ama alışacak. Sancılı olacak demekki. Ama inan alışmayan çocuk yok.
14bin diyelim mi?
Diyelim canim😍😘

6 Eylül pazartesi
Kahvaltı 10:30
Yarım bazlama
Domates salatalık
Zeytin, peynir
Teraginda 1 yumurta
Çay

Öğle 13:00
3 kaşık kısır
1 bardak ayran
1 yk acılı sos

Ara
1 bardak süt
1 avuç karışık kuruyemiş
3-4 aycekirdekli gevrek

Akşam 20:30
1 kepçe soğan çorbası
1 kase yoğurt

Su 2.5 lt olur
Spor yok hala ev işi yaptım bugün mümkün mertebe kızım defterlerini kapladım kalem ıvır zıvır bı sürü etiket yapıştırdım ütüye başlamıştım oğlan uyandı kaldı öyle bjlm yatmadan yapar belki ütü masası açık kaldı
Afiyet olsun canım 😘
Menum:

9:00 kahve, 2 dilim tb ekmegi ile kașarlı tost, 1 yumurta omlett

12:00 2 köfte, 1 bardak Ayran

15:30 sütlü kahve, 3 hurma

17:30 ince hamur ile 2 dilim pizza (ev yapımı), Salata, 5yk cacık

20:30 turk kahvesi icebillrm aclık hissediyorm nedense :KK43:

Spor yok bugun
4000 adım
2.5 lt Su
E Emnis
Afiyet olsun canım 😘
E Emnis kaptanım kızım yine ateşlendş bugün şimdi yine acile gidiyoruz. Yolda yazabildim . Katılım sağlayamıyorum kusura bakmayın
Geçmiş olsun canım
Pazartesi
12:30 4 mercimek kofte, 1 kasik humus, 4 yaprak sarma
19:30 4 kasik mantarli et sote, salata, 2 kasik yogurt
20:00 10 tane antep fistik

su: 2 litre
Spor: 5000 adim cocuklar uyuyunca leslie yapicam 😊

E Emnis hzlsel hzlsel
Güzel menu canım,miktarlar az afiyet olsun 😘
Kahvaltı
3 yk yulaf, 1 sb süt, 1 muz, 1 dilim ananas
Ara
Yeşil çay, züber
Akşam
1 kepçe ayran aşı, 2 tavuk baget, 1 wasa, 1 kase salata

2,5 LT su, 3 mil Leslie, 7bin adım

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
Menü güzel spor da çok güzel canım afiyet olsun 😘
Yaaa benm koca beni diyetten cikaracak bugun pizza istedi hadi ince hamur 2 dilmcik yedim idare ettim smdi de diyorki yarn soguk baklava yap(masterchef de yapiyorlar suanda) :skandal: :skandal: :skandal: :skandal:
Masterchef izlemeyin izlettirmeyin 😁

6 Eylül
Sabah yok
Öğlen 3 yk yulafla yulaf muz süt, bademli bir öğün.
16.00 1 ince dilim pasta(çok yakın arkadaşımın doğum günüydü)
Akşam:1 tabak mantar sote

12000 adım
2 litre su
Günün hafif geçmiş pasta çok göze batmıyor
Aslında çalışmıyordum 35. Haftaya kadar evdeydim 🤣 yaz tatili pandemi vs durumları durdum durdum geçen hafta başladım haftaya ayrılıyorum nasipse
Allah kolaylık versin canım,inşallah saglikla geçer bu günler
Bugün menüm
Sabah telvesiyle türk kahvesi,1 züber lokma,2 protein bar
Öğlen 1er normal boyut kase ( 😂 ) çedarlı makarna ve yoğurt mayonez sebzeli makarna salatası
Ara türk kahvesi,2 hurmalı kömbe kurabiye,külahlı 1 top bitter çoklıtlı ice cream , biraz jelibon ,1 mandalina,1 çay bardağı portakal suyu
1 lt limonlu naneli yeşil çay 😂 ,yanında 1/2 dilim ekmek :KK70: :KK70: :KK70:
Akşam whey proteinli smoothie
2 lt su
10.000 adım, 3 mil leslie, 15 dk bölgesel
hzlsel hzlsel
Biraz sağlıksız olmuş canım
Ay kızlar 5 ay once bi işe basvurmustum gorusmeler yaptık ama ses cıkmamıstı , sen dur dur benm hamılelık olunca ara beni , kafam karıstı cok, pozisyon ve maaş iyi. Oncekı işimden dogum iznimden sonraki ucretsız ızindeyken cıkarılmıstım, bunlara da soyledım durumu , bizim için sorun degil gibi konustular da gercek fıkırlerı mı bılmıorum , acıkcası cok sanmıyorum alcaklarını da ya alırlarsa teklıf gelorse naparım diye kafam karıstı , ozel sektor guvenım cok sarsıldı , deger mi ki yeni iş stresıne hamıleyken bilemedım. Calısma hayatına uzun sure ara verırsem de körelmekten korkuyorum
Daha yeni sıkıntılı bir süreç geçirdin tedirgin olman çok normal, şimdi bu uzaklasinca daha da kopar misin bilmiyorum canım,görüşmeye git bakalım nasıl bir enerji alacaksın oordan ona göre karar ver
6 eylül
11.00 1 kupa sütlü nescafe,2 hurma 2 ceviz
14.00 : 1 kase yoğurt 2 hurma
18.00 : 2 lahmacun
Su : 2.5lt
Spor : 50dk tempolu yürüyüş,30dk cardio
E Emnis hzlsel hzlsel Diyet Salata Diyet Salata
Güzel menü,spor da çok güzel canım ❤️
6 eylul menum
12:00- 1 dilim tt ekmek, tereyagibda 2 yumurta, 2 dilim peynir, 2 domates
Ara: 2 fincan autlu kahve, 2 top dondurma, 1 paket cubuk kraker
17:00- 1 kase kiymali sebze yemegi, 4 yk kadar haslanmis kara bugday, 1 kase havuclu salaa, 1 kase barbunya

su:2,5 lt
Spor: 12000 adim
E Emnis hzlsel hzlsel
Güzel ama kalabalık göründü, dondurma ve kraker bilemedim şimdi 🤔
İyi geceler kızlar şükür herkes uyudu evdeki bende alıntıları cevaplayım dedim kızımın öğretmeni ilk günden fotoğraf atmış sınıftan küçük çaplı bir hayal kırıklığı yaşadım pandemi döneminde bu kadar dip dibe çocuklar çok zor kızım dikkatli ama hep biz varız tabi yanında biraz daha tedirgin olmaya başladım 35 kişi falan sanırım mevcut (üst taraflarda 40-45leri duyunca dedim ben abartiyorum sanırım normali bu dedim)3erli oturanlar var poff hakkımızda hayırlısı küçük beyden de çekeceğimiz var belli oldu ablasının çantasını görünce koşa koşa kendi çantasını getirdi sırtına takmamı istedi saatlerce gezdirdi öyle yıkıldım gülmekten ya acayip kıskanıyor ders yapma fasıllarimiz nasıl olacak orası daha ayrı bı mevzu iyi geceler ben de uyuyayım yarın grsrz insAllah
Ay kalbalikmis ya 3 kişi oturmak falan :KK43: keşke butun siniflar az kişi olsa

Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘

Geçmiş olsun canım

Daha yeni sıkıntılı bir süreç geçirdin tedirgin olman çok normal, şimdi bu uzaklasinca daha da kopar misin bilmiyorum canım,görüşmeye git bakalım nasıl bir enerji alacaksın oordan ona göre karar ver

Evet ya cok oldu biraz ☹️

e sevmesin sen ye boşver :) o hep senin sevdiklerini mi yiyor :) kv seviyor olabilir :KK71:
aynen cnm bi oturtayım bugün meyve hakkı ekmek hakkı vs ve çok güel olcak :KK66:
Ben de hafta sonu balık yapayım kendimle kv ye en iyisi o da ne yerse yesin artık🤣🤣
Afiyet olsun kuzum gözler yaşlı😭 çikolata nerede🤣🤣
bravo cnm 👏 ben de birazdan annemle balıkçıya gidicem ama yakın,evde 6000 e tamamlarım 😍 15 dk da leslie yaptım mı tamamdır 😘

sağol cnm 😗
Ben de son dersim boş eşimi beklerken 45 dk yürüyeceğim🤩
Plan super. Ohh balikci ayy hamsi olsa da yesk. Burda cok nadir bulunuyor hamsi. Heke ki barbun filan hiic yok ☹️☹️
Hamsili pilav olacak bir de🤣🤣

Akşam biraz kalabalık geldi gözüme gündüzde simit var bilemedim pilav ya da çorba birinden biri olsa daha güzel olurmuş sanki canım Afiyet olsun

Afiyet olsun canım güzel menü

Geçmiş olsun canım .iyilessinlerde gelirsin ins

Çikolata detoksunun listesini istiyorum :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Bende guya indirmiştim ama senin attığın gorselden farkli

Bende bu çıkmıyor degisik

Kapalı alan da uzun süre maske zor yaa. Allah kolaylık versin canım

Ah mastersef yüzünden ben neler yapmadım ki geçen sene. Bu sene başlamadık daha,😂😂

Hakkında hayırlısı canım. Ama denemekten zarar gelmez sanki. Hamileliğinde bir sıkıntı yoska çalışabilir durumdaysan güzel olabilir

Şöyle dusunelim en azinda spor var. Yediklerini yakmissindir biraz da olsa. Ya spor hiç olamsaydi

İns hep böyle gider istekleri canim. 2 seneye yakındır okula gidemedikleri için bu mutluluğun çoğu. Ama yinede seviyorlar haklarında hayırlısı

Sorma bende çok sevdim.
Takipte kal çikolata detoksu paylasacaklar:KK70::KK70::KK70: hzlsel hzlsel

Bakalim yuruyus ise yaradi mi, tartilmadim sabah, ama aksam midem rahatsizdi bir soda içtim.

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 3 Eylül - 10 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
""""""""""Kızlar o kadar fazla kişi vardı ki aradan kaçırdığım olmuşsa dönün bana:KK76:

NOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Canim bu haftalik mi
Fistiklidamak Fistiklidamak seni niye etiketleyemedim ben şimdi 🤔 merhabalar.

Bakalim yuruyus ise yaradi mi, tartilmadim sabah, ama aksam midem rahatsizdi bir soda içtim.

Canim bu haftalik mi
Fistiklidamak Fistiklidamak seni niye etiketleyemedim ben şimdi 🤔 merhabalar.
Canım bu hafta geç açıkladım bu hafta cuma yeni liste oluşturabilirim belli olmaz belki de cumartesi🤣

Plan super. Ohh balikci ayy hamsi olsa da yesk. Burda cok nadir bulunuyor hamsi. Heke ki barbun filan hiic yok ☹️☹️
Canım Türkiyeden Avrupaya ihraç ediliyo diye biliyorum bi araştır :KK66:
Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘

Geçmiş olsun canım

Evet nolmuş 😜
Ben de hafta sonu balık yapayım kendimle kv ye en iyisi o da ne yerse yesin artık🤣🤣

Afiyet olsun kuzum gözler yaşlı😭 çikolata nerede🤣🤣

Ben de son dersim boş eşimi beklerken 45 dk yürüyeceğim🤩

Hamsili pilav olacak bir de🤣🤣
Yap yap cnm 😘
Helva yedim biraz 😋

X