Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Senin için daha da zor ama o maske gerçekten benim fırlatıp atasım geliyor çocuklar da sürekli çaktırmadan aşağıya indirme modunda sürekli maskeyi düzgün tak uyarılarıyla günü bitirdim🙈
Aynen öyle yönetmelik bilmez müdürüm 4. Kata kat nöbeti yazmış Üstelik haftaya izne ayrılacak olan bana 24 sonrası nöbet çocuk 1 yaşına girene dek nöbet görevi yok ki dedim tabi ki tutmadım
Oyy canim ya 36 haftalik hamolesin ve hala iste misin? Alsana rapor kuzum. Hele ki maskeyle. Benim 2 cocuk da erken dogum. Ben 4. Aydan sonra hep rapor aldim. Dinlen kuzum. Gebelik bana kalirsa hastalik gibi, hep sorunlu gebelik, sorunlu dogum gecirdgimden mi bilmem ama bana kalirsa gebeligin belli bir ayindan sonra dinlenilmeli.
Ah canım bulunduğumuz ilde kimsemiz yok bilerek çalışabilir raporu aldım en azından Şubat tatiliyle birleşsin ikinci dönem okula başlarsam çocuk biraz olsun büyümüş olsun ama büyük ihtimalle ücretsiz izin alacağım galiba zaten haftaya cuma zorunlu iznim başlıyor bi aksilik çıkmaz da merdivenlerde doğurmazsam 🙈
Yaa kiyamam ben 10dk markette bunaliyorm maskeden Allah kolaylik versin hepinize
Cümlemize inşallah canım bitsin şu illet gerçekten

Yerleştim kaptancım, başlasam iyi olacak cuma günü menü, yazmalı, başlasam alt listeden nasıl olur en azından yürüyüşlerede başlarım , biraz fazla gibi sanki ama cuma tartılıp yazarım kaptanım
aynen alt listeden başla canım :KK66: en azından ne yediğinin farkında olmaya başlarsın :KK66:

E Emnis kaptanım kızım yine ateşlendş bugün şimdi yine acile gidiyoruz. Yolda yazabildim . Katılım sağlayamıyorum kusura bakmayın
Çok geçmiş olsun canım Rabb'im şifa versin insAllah
canım afiyet olsun yarım bazlama dışında hafif olmuş ama protein kilona göre bayağı az :) kilomuz kadar protein yediğimizde daha iyi doyarız aklında bulunsun :KK66: tavuk haşlama olabilir, füme jambon alabilirsin kahvaltıya mesela
Biliyorum canım ama şu sıra tavuk falan hiç yiyesim gelmiyor ama bı türlü yemeye çalışırım
Pandemiden sonra yani 1 buçuk seneden sonra ilk defa yüzyüze ders yaptım maskeyle ders anlatmak ne zormuş gebeliğin 36. Haftasında 4. Kata derse çıkmak hele :ruh:
Ay canım Allah yardımcın olsun kaçıncı hayata kadar çalışacaksın
Yaaa benm koca beni diyetten cikaracak bugun pizza istedi hadi ince hamur 2 dilmcik yedim idare ettim smdi de diyorki yarn soguk baklava yap(masterchef de yapiyorlar suanda) :skandal: :skandal: :skandal: :skandal:
Amanın yapamam beceremem de bari
Guzel menu cnm afyt olsun
Sağol canım

Aslında çalışmıyordum 35. Haftaya kadar evdeydim 🤣 yaz tatili pandemi vs durumları durdum durdum geçen hafta başladım haftaya ayrılıyorum nasipse
açılacağı belli olunca alsaydın keşke 😢 çok riskli olmuş ya inşallah sağ salim atlatırsın bu kısa süreci kuzum,çok dikkat et, sakin kalmaya çalış yavaş hareket et canım

Biliyorum canım ama şu sıra tavuk falan hiç yiyesim gelmiyor ama bı türlü yemeye çalışırım
Anladım sen balığı beklicen 🤗
Uçan süpürge kaptanmı canım yada nickmi değiştirdi,
cnm 9. takımdaki son kaptan oymuş,geçici olarak yapıyormuş ama hamileliğin son haftalarında ve esas kaptan da sorunlarından dolayı bir daha dönemeyeceği için takımları kapandı birçok üye de bize geldi 😍 tavsiye üzerine hem de ❤️

Oyy canim ya 36 haftalik hamolesin ve hala iste misin? Alsana rapor kuzum. Hele ki maskeyle. Benim 2 cocuk da erken dogum. Ben 4. Aydan sonra hep rapor aldim. Dinlen kuzum. Gebelik bana kalirsa hastalik gibi, hep sorunlu gebelik, sorunlu dogum gecirdgimden mi bilmem ama bana kalirsa gebeligin belli bir ayindan sonra dinlenilmeli.
Benim de ilk bebeğim 5. Ayda düştü bundan sonraki hamileliğimde 4. Aydan sonra evde yatarak geçireceğim hamileliği bana da hamilelik çok stresli bir şey olarak geliyor😕
Bizde oyun oynamayi seven benimdur. Biaz hem kendime hem esime hediye oldu 😀😀
Ben de mi eşime alsam ne🤣 aynen çok iyi yapmışsın canım🥰🥰
Yaaa benm koca beni diyetten cikaracak bugun pizza istedi hadi ince hamur 2 dilmcik yedim idare ettim smdi de diyorki yarn soguk baklava yap(masterchef de yapiyorlar suanda) :skandal: :skandal: :skandal: :skandal:
Ay kız soğuk baklava hiç yemedim ama çok lezzetli blr şey gibi duruyor yapma bence gitsin dışarda yesin sen görmeden🤭🤭 benimki Allahtan istemiyor içim giderdi yoksa🤣🤣
Guzel menu cnm afyt olsun

Sagol cnm

Gecmis olsun acil Șifalar

Haklısın cnm :KK43: kahve yaninda 2 kare cikolata yedm malesefff :/

Ayy ne guzel olrdu oyle bisey olsa cikolata zaafımmm :confused: :olamaz:

Yaa kiyamam ben 10dk markette bunaliyorm maskeden Allah kolaylik versin hepinize

Aldinmi cnm kacirdm sanrm playstation mu aldin
Değil mi ama canım da zaten nasıl sütlü çikolata çekiyor🤣🤣

Anladım sen balığı beklicen 🤗

cnm 9. takımdaki son kaptan oymuş,geçici olarak yapıyormuş ama hamileliğin son haftalarında ve esas kaptan da sorunlarından dolayı bir daha dönemeyeceği için takımları kapandı birçok üye de bize geldi 😍 tavsiye üzerine hem de ❤️
Bende bizim grubunsa dedim bileyim kaptanlarımızı

Aynen öyle yönetmelik bilmez müdürüm 4. Kata kat nöbeti yazmış Üstelik haftaya izne ayrılacak olan bana 24 sonrası nöbet çocuk 1 yaşına girene dek nöbet görevi yok ki dedim tabi ki tutmadım

Ah canım bulunduğumuz ilde kimsemiz yok bilerek çalışabilir raporu aldım en azından Şubat tatiliyle birleşsin ikinci dönem okula başlarsam çocuk biraz olsun büyümüş olsun ama büyük ihtimalle ücretsiz izin alacağım galiba zaten haftaya cuma zorunlu iznim başlıyor bi aksilik çıkmaz da merdivenlerde doğurmazsam 🙈

Oyy canim ya dikkat et. 36. Hafta yani heran dogurabilirsjn. Dogum izni de ulkemizdecok kisa tabiki. Anlamiyirum yani bebek ilk 6 ay anne sutu icsin diyorlar. Ee anneye sen 6 ay bile dogum izni vermiyirsun bu nasil olacak.

Ooo sen mi bulduun :KK8: :KK200:
oooh cnm süper 😍

sağol cnm bakayım ben de 😘

sonra da serum filan zaten 😂

yavru sen ne yapıyorsun hala çalışıyor musun :eek:

tabi cnm değişik bir his olmuştur ilk günkü gibi 🤗 45 kişi mi olur diyordun cnm
tamam canım ben de daha az yemeye çalışacağım bugün de abarttım eccük 😂 ama artı gelmiyorum o kesin :KK54:

İnşallah canım 😍
o seni çok iyi tanıyor bence :KK66:

çabuk tvyi kapat çabuuk :KK70: ama geç kaldık galiba :KK70:

çikolata yumurtadan tatlı tabii :KK70: sen de haklısın ne diim :KK70:
6. Sınıflar meğer azmış diğerleri en az 40 kişi geçen sene okula gitmediğim için sınıf kaç kişi onu bile bilmiyormuşum🤣🤣 aman aman artı filan yok 1.5 kilo gidecek senden bu hafta🤩🤩

Hey Allahım nasıl bir işgüzarlık bu sanki bilmiyor bir hafta sonra gideceksin diye gıcık oldu bence sana😆

Uçan süpürge kaptanmı canım yada nickmi değiştirdi,
Yok canım değilim 9. Takımda kaptan yardımcılığı yaptım bi müddet sadece
açılacağı belli olunca alsaydın keşke 😢 çok riskli olmuş ya inşallah sağ salim atlatırsın bu kısa süreci kuzum,çok dikkat et, sakin kalmaya çalış yavaş hareket et canım
Evet hem son zamanlar hem covid riski tedirgin olmuyor değilim de dediğim gibi doğum sonrası biraz daha fazla bebekle kalabilmek için katlanıyorum

6. Sınıflar meğer azmış diğerleri en az 40 kişi geçen sene okula gitmediğim için sınıf kaç kişi onu bile bilmiyormuşum🤣🤣 aman aman artı filan yok 1.5 kilo gidecek senden bu hafta🤩🤩

Hey Allahım nasıl bir işgüzarlık bu sanki bilmiyor bir hafta sonra gideceksin diye gıcık oldu bence sana😆
oyy mesajı okuyunca bağırsaklarım hareketlendi 😂 seni üzmek istemiyor vücut yarın için ahahahahah 😂

Benim de ilk bebeğim 5. Ayda düştü bundan sonraki hamileliğimde 4. Aydan sonra evde yatarak geçireceğim hamileliği bana da hamilelik çok stresli bir şey olarak geliyor😕

Ben de mi eşime alsam ne🤣 aynen çok iyi yapmışsın canım🥰🥰

Ay kız soğuk baklava hiç yemedim ama çok lezzetli blr şey gibi duruyor yapma bence gitsin dışarda yesin sen görmeden🤭🤭 benimki Allahtan istemiyor içim giderdi yoksa🤣🤣

Değil mi ama canım da zaten nasıl sütlü çikolata çekiyor🤣🤣
Cok gecmis olsun canim. Burda hamile oldugunu bildigin andan itibaren rapor alabiliyirsub. Yasakar geregi hamile ben kendimi iyi hissetmiyirum calisam derse doktor rapor yazmaliyok yazmazsa sorumlulugu onakaliyir. Bu sorumlulugu da kimse almak istedigunden burdacik yaygin 3 en gec 4 aydan sibra herkes rapor aliyor. Dogum izni zaten 1 yil. Yani gercekten ulkemi ailemi ozluyorum. Ama ulkemde calisan kadin icin hicbirkolaylik yok, maaslar dusuk. Cogu calisan gubde 10-12 saat calisiyor. Insanlar hafta sinu bile calisiyir. Yillik izin desen sadecd 2 hafta. Hele ki su kadinlara olan taciz, siddetten huc bahsetmeyelim bile. Bunlari dusununce diyorum dur yerinde Derya rahatsin, isin iyi, iki kizin var donme. Yoksa kim istemz kendi ulkesinde kalmayi.

X