Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

sen müsait bir zamanda çıtlat 🤭
O iş bende 🤭
Menum:

9:00 kahve, 2 dilim tb ekmegi ile kașarlı tost, 1 yumurta omlett

12:00 2 köfte, 1 bardak Ayran

15:30 sütlü kahve, 3 hurma

17:30 ince hamur ile 2 dilim pizza (ev yapımı), Salata, 5yk cacık

20:30 turk kahvesi icebillrm aclık hissediyorm nedense :KK43:

Spor yok bugun
4000 adım
2.5 lt Su
E Emnis
Afiyet olsun canım güzel menü bence

6 Eylül pazartesi
Kahvaltı 10:30
Yarım bazlama
Domates salatalık
Zeytin, peynir
Teraginda 1 yumurta
Çay

Öğle 13:00
3 kaşık kısır
1 bardak ayran
1 yk acılı sos

Ara
1 bardak süt
1 avuç karışık kuruyemiş
3-4 aycekirdekli gevrek

Akşam 20:30
1 kepçe soğan çorbası
1 kase yoğurt

Su 2.5 lt olur
Spor yok hala ev işi yaptım bugün mümkün mertebe kızım defterlerini kapladım kalem ıvır zıvır bı sürü etiket yapıştırdım ütüye başlamıştım oğlan uyandı kaldı öyle bjlm yatmadan yapar belki ütü masası açık kaldı
canım afiyet olsun yarım bazlama dışında hafif olmuş ama protein kilona göre bayağı az :) kilomuz kadar protein yediğimizde daha iyi doyarız aklında bulunsun :KK66: tavuk haşlama olabilir, füme jambon alabilirsin kahvaltıya mesela

Menum:

9:00 kahve, 2 dilim tb ekmegi ile kașarlı tost, 1 yumurta omlett

12:00 2 köfte, 1 bardak Ayran

15:30 sütlü kahve, 3 hurma

17:30 ince hamur ile 2 dilim pizza (ev yapımı), Salata, 5yk cacık

20:30 turk kahvesi icebillrm aclık hissediyorm nedense :KK43:

Spor yok bugun
4000 adım
2.5 lt Su
E Emnis
canım aç hissediyorsun çünkü protein de lif de az almışsın :KK43: haşlanmış yumurta yiyebilirsin şu an :KK66: ya da kahveni birkaç ceviz ile içtikten sonra

:KK76::KK59: sağol bebeğim

😂 sen de bizim yüzümüzü güldürdün Allah da senin yüzüne baksın cınım 😘

ayyy harikasın dream ortiiim :KK71:

🤭 harika! senin için bugün daha da az kalori alacağım ve salı çrş prş de detoks yapayım 😍

gider gideer dediğin gibi tek ihtiyacın olan çiklat ve prof :KK76:

yap yap cnm hadi dön sahalara :KK76:
Ben bugün az kalori aldığıma inanıyorum çünkü akşam hiç doymadım🤣🤣 ben detoks yapamam canım ama detoks suyu içebilirim senin için🤭🤭 ya da gideceğim çikolata detoksu yapacağım nasıl fikir🤣🤣🤣
insAllah bklm cnm

Saol cnm

Güzel eksi cnm cumaya daha güzel olur insAllah
Sağ ol canım inşallah🥰
Hım az yediğimi düşünüp dengeli yemiyormusum o zaman. Şu kalori saymayı beceremiyorum bir türlü. Hangi programı kullanıyorsun sen canim. Olmadı bir daha deniyim bari
Ben Fit365 kullanıyorum canım güzel blr uygulama

dur bi bakayım nacizane fikirlerimi sana söyleyeyim cnm 🤗 (not: yandın sen:KK70: şaka şaka)

hahahahahahah :KK70: :KK70: :KK70: doğru doğru :KK70:
hıı senin de canın çektiği için mahzunlaştın durgunlaştın demek hahaha :KK70: :KK70: :KK70:

:KK36:iki ağaca tırman topları kovala hemen eksiye geçersin cnm bi de balıkçıdan balık aşır ooh Hoppa

aynen DeryaOnDiet DeryaOnDiet haremine al bizi kuzu 😍
ben de ben deee :KK70:

hadi hayırlı olsun cnm bnm 😚 güzel adımın olur bugün spor yapmış olursun evde imkan yok malum 🤗 kv ile günler nasıl gidiyor alıştın mı biraz 😂

off kahvaltıda da waffle ne güzel olur ha @Ucmelekannesi di mi kuzuu 😋
😉 oyy bugun sonubda eskme hediye akdim. Artikrahatim . Ama bugun cok kotu yedim ya. O teknoloji magazasi senin bu magaza benim gezdim ama kotu yedim☹️

Bende nöbetçiydim bugün 5 saat hiç oturmadım inan teli cebime koysaydım kesin on bin adım gösterirdi 😄
Benim on bin olmamış ama 7bin adım cepte🤣🤣
Ellerine sağlık kuzum😍😍
E Emnis kaptanım kızım yine ateşlendş bugün şimdi yine acile gidiyoruz. Yolda yazabildim . Katılım sağlayamıyorum kusura bakmayın
Geçmiş olsun canım🥺
😉 oyy bugun sonubda eskme hediye akdim. Artikrahatim . Ama bugun cok kotu yedim ya. O teknoloji magazasi senin bu magaza benim gezdim ama kotu yedim☹️
Ne aldın canım 😘

Aynen oyle, su an cok cabuk yoruluyorum bende de hamlik var, sonra artik şok diyet fln etki etmiyor oyle haftada 3.kg fln ruya oldu, yas 36
Benim de yas 36. Aynen canim. Sok diyet bile yapsam 1 kilo bile gitmiyir. 200-300 verince haftada sevinir oldum.

Benim on bin olmamış ama 7bin adım cepte🤣🤣

Ellerine sağlık kuzum😍😍

Geçmiş olsun canım🥺

Ne aldın canım 😘
Xbox x aldim canim. Oyun konsolu. Yillardirhep oyun oynsmak istiyir ama hep cocuklardan evden isten hic vakit bulamiyor. Adam yazikvakit bulup da oyun konsolu bile bakmiyor. Eminim ki cok mutlu olacak. Olsun yani artk bi zahmet 😀😀

Ben bugün az kalori aldığıma inanıyorum çünkü akşam hiç doymadım🤣🤣 ben detoks yapamam canım ama detoks suyu içebilirim senin için🤭🤭 ya da gideceğim çikolata detoksu yapacağım nasıl fikir🤣🤣🤣

Sağ ol canım inşallah🥰

Ben Fit365 kullanıyorum canım güzel blr uygulama
dur bakayım menünee :KK76: ben biraz yedim yaa yine 😂 gece tartıma göre yazıcam 12 gibi :KK70:
detoks suyu da oluur o da faydalı bebişimm :KK76: çikolata detoksu hangi diyetisyen bulmuş erkekse evlencem 😋 🤣

Ben de yapayım kilo bildirimi dünle aynıyım ama cuma gününe göre -300 inşallah cumaya kadar 700 daha gider🤣 Diyet Salata Diyet Salata E Emnis
Harikasın canım 😘😍
Kilo bildirimi olduğunu unuttum 😓 buraya alışamadım daha 😓
Cuma:74.7
Şuan:74.1
Fark: -600 dün fazla kaçırmama rağmen + ya dönüşmediği için mutluyum 💪
Tebrikler canım harikasın❤️😍
Burdan üstüme alınmam lazım sanırım 😅 1 paket cips evet fazla biliyorum ama arada sizinde kaçamak yaptığınızı görünce bende 1 kerelik yapsam sorun olmaz diye düşünmüştüm 😔
Ya aslında bu işler biraz bünye meselesi,mesela ben yesem cipsi kesin artıya geçerim, zamanla insan kendini tanıyıp ona göre hareket ediyor, burda da insanlari tanıdıkca ona göre yorumluyoruz , diğer takımda bazı arkadaşlar vardı bizlerin menüsüne göre çok yese de ekşi geliyordu misal Fit mutlu anne Fit mutlu anne çok iyi metabolizma si var 👏😁😁ama ben azcik yesem hemen artı geldim 🙈.

oyyy hadi hayırlı olssuuun 😍 inşallah beğenir ve çok güzel vakit geçirirsiniz cnm 🤗 tabi senin de onun hediyesini beğenmen lazım hehe 🤭
olsun ya cumaya çok var :KK66: bugün de bir kutlama olmuş cnm esas gün ne zaman? :)

X