Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Teşekkürler ederim canım
Aynen canım
Aminnn canım.Allah büyük.Inşallah birşey olmaz.
Eline sağlık kaptanim

Eline sağlık kaptanim. @Breeze96 canim tebrik ederim

Hoşgeldin canım seni görmek ne güzel
Teşekkürler ederim canım

yaa resimlerine de bayılıyorum bu tembel hayvan anne mi
Aynen canıms tembel hayvan benim favori hayvanım beni tanımlıyor ben de onun gibi her bulduğum yerde sürekli yatayım dünyaya hayvan olarak gelseydim herhalde tembel hayvan olurdum
DeryaOnDiet ortimi çalmaya çalışırken
Benim o benim o
Sizin ortilik bitti artık bu hafta DeryaOnDiet biz istiyoruz
Kişilik özelliği biraz da canım ama ne bileyim arada yardım almak da iyi oluyorben temizlik yapmayı sevmiyorum öyle olunca sevmediğim işleri eşime yaptırıyorum (cam silmek, ütü, toz almak)
geçen hafta ben de öyleydim canım arada olur hiç moral bozmak yok o yüzden tam motive devam inşallah bu sefer kilolar verilecek ve geri de alınmayacak
Wasa mı alsam ki bende bugün
Ben artık ekmek yiyemiyorum canım ne canım çekiyor ne de yiyince keyif alıyorum tamam ekmeğin yeri ayrı ama beni şişiriyor rahatsız ediyor ama wasa öyle mi kıtır kıtır beni tatlışım kesinlikle tavsiye ederim canım

Afiyet olsun canim

Suyun cok az canim. Arttırmaya çalış. Afiyet olsun
Evet suyu oldum olası az iciyorum, zaten onu ve hareketi artirsam baya hızlanır kilo vermem ama iste, senelerdir tutturamadim dengeyi

Gunaydin hanımlar, bugun 300 gr eksik geldim tartıda umarım böyle devam eder. Fotoğraf cekmedim, pzt foto zorunlu değildi diye hatırladım sanki.
Okula başlayan çocuklarınıza mutluluklar diliyorum, insallah güzel olur her şey.
Bizimki ayın 1 inden beri gidiyor, ben de bugün dil kursuma yeniden basliyorum.
Cok aktif olamasam da elimden geldigince burayı takip edecegim, cok guzel motive ediyorsunuz birbirinizi.
Mesela aklıma kazındı bugun 10.000 adimi ve en az 1.5 lt yi tamamlamaya çalışacağım

Çok iyi canım
Günaydın kizlar
Cumaya göre 400 Gr artidayim, dün yedim tatlıyı, hafta içi telafi edecegim inşallah, bu hafta annem ve kayınvalidem bende nasıl dikkat edeceksen bakalım
çok bir artı değil canım telafi edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…