Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yaa en iyisi o oluyor aslında dinlenmek uyumak :) iyi yapmissin cnm. Aynen benmkide buyuyor artk o uyanikkende cogu isimi yapabiliyorm sukur
Kurabiye olmadi haklisin cnm :)
Hepsii kilo degildir odem de vardir cnm dikkat edersen cogu gidicektir bence yerlesmedenn hadi pes etmee canimm
Günaydın kizlar
Cumaya göre 400 Gr artidayim, dün yedim tatlıyı, hafta içi telafi edecegim inşallah, bu hafta annem ve kayınvalidem bende nasıl dikkat edeceksen bakalım
Halledersin insallah cnm ne tatlisi yidinnn degcek bisey mi bari

Elmalı turta canım değer sanki

Aynen bencede belkide eksiyimdir bile hadi senin tartiyida heycanla bekliyorumm bu hafta 6lar gelir insallah
Ay inşallah canım yaBen de çok umutluyum çünkü haftaya eksiyle başladığımda genelde en az 1 kilo veriyorum bu da 69 u göreceğim demektir
Cumaya iner insallah cnm benmde haftasini gecti regl olamadm ya cok kotuyum
Benim de haftaya olmam gerekiyor ama bakalım olabilecek miyim Allahım o gecikme de şişkinlik yaratıyor inşallah blr an önce olursun kuzum

Moral bozmak yok canım, unut hafta sonunu hafta içi bol spor ve güzel beslenme ile dengeleyeceksin ve dediğin gibi hafta içi emek veriyoruz haftasonu o emeklerimizi heba ediyoruz
Günaydın kizlar
Cumaya göre 400 Gr artidayim, dün yedim tatlıyı, hafta içi telafi edecegim inşallah, bu hafta annem ve kayınvalidem bende nasıl dikkat edeceksen bakalım
Cumaya halledersin canım
Kilo durumum:

Cuma: 73.5
Bugun: 73.6
Fark +100gr

Normaldem erken tartıldım ona baglıyorum cumaya guzel eksi gelicek inșallah
Eksidesin belki de canım
Cuma 55.0
Güncel 55.5
Regl şişkinliğine merhaba dedim bu sabah
Cumaya iner siskinligin
Cuma 65.9
Pazartesi 66.2
+300 artidayim ama cumaya hallolacak canlar.
Çok değil canım halledilir

Tebrikler @Breeze96 ve DeryaOnDiet güya rakiptik esamem okunmuyor

Sağ ol canım ne bileyim normalde daha azını yiyorum o yüzden öyle hissettim herhalde çorbayı yarım kase içseydim daha iyi olurdu
tek kelimeyle harikasin canim. Masallah sen 59u da gitursun, 55 bile gorursun bu istikrarla

Burda aktif olunca daha cok motive oluyor canim ibsan.

Ananas ve maydonoz odem atici diye ictim canim digerlerini d c vitamini olsun diye ekledim. Ajvar sebzeli ezme gibi birsey canim.

Biraz fazla olmuş ama yeşil çaylar detox etkisi yapar

Ay yok kız ben çok sevmeeim, kabak ya da karnıbahar ile daha güzel oluyordu aslında taze fasulyeyi kavuracaktim canım kiymali birşeyler çekti böyle yaptım
Ben yesil fasulyeyi vok severim ondan da canim istemus olabilir. Bir suredir nedense yemedim. Bugun markete gidersem alayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…