Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bizim evde bu durumda . Kitaplar kalamler ve defterler tek konuşulan bu😂😂

Sorma bizimde ingilizce ogretmenimiz değişmiş kızımdan çok ben üzüldüm çok iyi öğretmendi😳

Calissaydim da durumun çok farklı olacağını sanmıyorum ben canim.
Yettigim yere kadar yapıyorum bende dün mesela uyumayı seçtim kalkınca yaptım pogacayi. Ne oldu yemek gecikti biraz. Ama ben dinlenmiş oldum.

Güya bende buzluğa kaldırıp okula koymak için yapmıştım ama bayadir yapmıyordum ozlemisler 5 tane ancak ayirabildim😂😂okula

Geçmiş olsun canım çovit olmamasına sevindim

Ben uykuyu seçtim dün🤭 ama ne güzel dinlenmisim . Bu ikilem çocuklar küçükken bendede oluyordum sonra hiçbirini yapamadan çocuk uyanmış oluyordu😂😂
Yaa en iyisi o oluyor aslında dinlenmek uyumak :) iyi yapmissin cnm. Aynen benmkide buyuyor artk o uyanikkende cogu isimi yapabiliyorm sukur
Akşam ki kurabiyeyi bilemedim bı am güzel canim afiyet olsun

Mısır,dondurma🙄. Kaçamak olarak birini sevseydin keşke canım . Afiyet olsun

3 dlm elmalı turta mi 😔 telafi edersin bugun canim

Güzel menü bence canim afiyet olsun

Ajvar ne diye gittim baktım geldim. Domates sos heralde açılımı. Menü güzel afiyet olsun

1 paket mi cips mi 😳🙄😳😳
Afiyet olsun canim
Kurabiye olmadi haklisin cnm :)
Ay oy haftasonu çok fena yedim kızlar ve korkunç bir tartım sonucu aldım maalesef... Paylaşmaya utanıyorum şu an.
Pazar günü yaptığımız piknikte dayanamayıp herşeyin tadına bakınca gitti 1 haftalık emek.
Artık daha dikkat edeceğim
fuffff tutamıyorum şu boğazımı kaç kere diyet yapıp güzelce kilo verdim sonunda yine eski halime döndüm
Çok kızgınım kendime
Hepsii kilo degildir odem de vardir cnm dikkat edersen cogu gidicektir bence yerlesmedenn hadi pes etmee canimm
Günaydın kizlar 😍
Cumaya göre 400 Gr artidayim, dün yedim tatlıyı, hafta içi telafi edecegim inşallah, bu hafta annem ve kayınvalidem bende nasıl dikkat edeceksen bakalım ☺️
Halledersin insallah cnm ne tatlisi yidinnn degcek bisey mi bari :confused:

Yaa en iyisi o oluyor aslında dinlenmek uyumak :) iyi yapmissin cnm. Aynen benmkide buyuyor artk o uyanikkende cogu isimi yapabiliyorm sukur

Kurabiye olmadi haklisin cnm :)

Hepsii kilo degildir odem de vardir cnm dikkat edersen cogu gidicektir bence yerlesmedenn hadi pes etmee canimm

Halledersin insallah cnm ne tatlisi yidinnn degcek bisey mi bari :confused:
Elmalı turta canım değer sanki ☺️😁

Aynen bencede belkide eksiyimdir bile :KK36: :rolleyes: hadi senin tartiyida heycanla bekliyorumm bu hafta 6lar gelir insallah :rolleyes:
Ay inşallah canım ya😍😍Ben de çok umutluyum çünkü haftaya eksiyle başladığımda genelde en az 1 kilo veriyorum bu da 69 u göreceğim demektir🤣🤣
Cumaya iner insallah cnm benmde haftasini gecti regl olamadm ya cok kotuyum :olamaz:
Benim de haftaya olmam gerekiyor ama bakalım olabilecek miyim🤔 Allahım o gecikme de şişkinlik yaratıyor inşallah blr an önce olursun kuzum🥰😘

Ay oy haftasonu çok fena yedim kızlar ve korkunç bir tartım sonucu aldım maalesef... Paylaşmaya utanıyorum şu an.
Pazar günü yaptığımız piknikte dayanamayıp herşeyin tadına bakınca gitti 1 haftalık emek.
Artık daha dikkat edeceğim
fuffff tutamıyorum şu boğazımı kaç kere diyet yapıp güzelce kilo verdim sonunda yine eski halime döndüm
Çok kızgınım kendime
Moral bozmak yok canım, unut hafta sonunu hafta içi bol spor ve güzel beslenme ile dengeleyeceksin ve dediğin gibi hafta içi emek veriyoruz haftasonu o emeklerimizi heba ediyoruz
Günaydın kizlar 😍
Cumaya göre 400 Gr artidayim, dün yedim tatlıyı, hafta içi telafi edecegim inşallah, bu hafta annem ve kayınvalidem bende nasıl dikkat edeceksen bakalım ☺️
Cumaya halledersin canım 😘
Kilo durumum:

Cuma: 73.5
Bugun: 73.6
Fark +100gr

Normaldem erken tartıldım ona baglıyorum cumaya guzel eksi gelicek inșallah
Eksidesin belki de canım 😘
Cuma 55.0
Güncel 55.5
Regl şişkinliğine merhaba dedim bu sabah🙈
Cumaya iner siskinligin 😍😘
Cuma 65.9
Pazartesi 66.2
+300 artidayim ama cumaya hallolacak canlar.
Çok değil canım halledilir 😘

Tebrikler @Breeze96 ve DeryaOnDiet DeryaOnDiet güya rakiptik esamem okunmuyor🤭🤭

Sağ ol canım ne bileyim normalde daha azını yiyorum o yüzden öyle hissettim herhalde çorbayı yarım kase içseydim daha iyi olurdu🤣🤣
😀😀 tek kelimeyle harikasin canim. Masallah sen 59u da gitursun, 55 bile gorursun bu istikrarla 👏👏

Çok geçmiş olsun canım eşine Rabbim şifa versin insAllah bı an önce

Bulaşık yıkarken falan bazen ıslanıyor bişey olmuyor ama direk suyun altında hiç denemedim bklm bı gün unutup banyoya giricem zaten bende bu gidişle hep son anda geri çıkarıp giriyorum

insAllah sağol canım

Sağol canım yeni hafta yeni başlangıçlar insAllah

insAllah cnm Rabb'im kimseyi sağlığıyla imtihan etmesin

Emeğine sağlık canım

Tebrikler kızlar emeğine sağlık canım

Aynen yarın sabahtan güzel menü başlangıcı yaparım insAllah 🤲 burda daha aktif olmalıyım
Burda aktif olunca daha cok motive oluyor canim ibsan.

Afiyet olsun süper menü canım

Çorba 1 kase değil de 1 kepçe olsa daha iyi olurmuş canım afiyet olsun güzel menü yine de

Afiyet olsun canım güzel kurtarmışsin bence yine de

Afiyet olsun canım güzel menü bence

Elmalı turta biraz çok gibi geldi ama tamamına bakınca güzel gibi afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım süper menü

Ajvar nedir canım bilmiyorum güzel menü bence afiyet olsun bı de meyve ve sebze suyunun bı özelliği var mı canın mı istedi
Ananas ve maydonoz odem atici diye ictim canim digerlerini d c vitamini olsun diye ekledim. Ajvar sebzeli ezme gibi birsey canim.

Biraz fazla olmuş ama yeşil çaylar detox etkisi yapar

Ay yok kız ben çok sevmeeim, kabak ya da karnıbahar ile daha güzel oluyordu 😁 aslında taze fasulyeyi kavuracaktim canım kiymali birşeyler çekti böyle yaptım
Ben yesil fasulyeyi vok severim ondan da canim istemus olabilir. Bir suredir nedense yemedim. Bugun markete gidersem alayim

X