Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sagol canim.

Afiyet olsun canim. Karbonhidrat almissin ama oran olarak cok degil. Sadece belki gofret olmayabilirdi ama haftada bir iki yenebilir bence. Sporu goremedim ??
Afiyet olsun canim. Sporu hergun yapiyorsun artik, sahanee
sabah:3yk menemen küçük simit 1 2 zeytin çok az süzme peynir
Öğlen:bezelyeli tavuk sote 6yk
Akşam:1 kase nohut 5 yk bulgur pilavi
1.5lt su Full body anterman 10 dk +10000 adım
E Emnis hzlsel
Sporun da menun de gayet guzel olmus canim.
Spor da menu d cooook guzel
Yok kuzum gayet iyi bence. Belk uzum biraz fazla sekerli ama en azindan taze meyve.
11:30 1 haslanmis yumurta, 2 dilim hindi fume, 1 dilim peynir, ceyrek simit

15:00 1 muz

19:00 kabak yemegi, 1 dilim ekmek, 2 kasik yogurt

su 3 litre
Spor 30 dk leslie

E Emnis hzlsel
Menu de spor da cok guzl canim

Maşallah arkadaşım güncel kilon çok güzel olmuş ben izne ayrıldığımda bayağı vardı şahanesin gerçekten

9ncu takım benim ilk takımım teeeee 2008 yılında ama

Bende diyete alıştırmaya çalışıyorum kendimi ama akşamları bozuyorum

Ayyyy çok romantik bir gece olacak desene hehe hediyeye ne karar verdin peki o ne alacak acaba çok heyecanlııı :))

oyy aklımdaydın kuzum yaaa çok sevindim gördüğüme senii
tabi taşınma telaşesi yazamaman normal hoşgeldiin
Aklımdan hiç çıkmadı burası arada gelip okudum, sizleri gördüğüme bende çok mutlu oldum eskilerden kimse kalmamıştı herkez geri gelmiş nasıl mutluyum

Temizlik yaparken kızlar anne sana müzik açalım diyor, hemen ümit besen, müslüm, arif susam açarlar bana biliyorlar onları dinlerken sesim çıkmadan iş yapıyorum, pop çaldılarmı başlıyorum değiştirin ben bunu bilmiyorum demeye yada onlara karışmaya,

Aklımdan hiç çıkmadı burası arada gelip okudum, sizleri gördüğüme bende çok mutlu oldum eskilerden kimse kalmamıştı herkez geri gelmiş nasıl mutluyum
bi ara perili köşke dönmüştü burası evet kalanların da neşesi,vakti yoktu ama şimdi tekrar yeşillendi çiçeklendi buralar cnm 9. takımdan da yeni çiçeklerimiz oldu

Günaydın herkese
Benden de iyi akşamlar canım

Eski nickimi yemişsin afiyet olsun canıım şekersiz 21 gün imkansız ya haftada 1-2 gün yeterli
Benimde aklıma hemen eski nickin geldi

Böyle canım sıcacık dereotlu peynirli sıcacık ağızda dağılan poğaça çekiyor
Bu evde poğaça yapacak fırınımda yok benim,
Sende hoşgeldin canım tekrardan bende gelmek istiyorum artık

tabiki sevdiğini dinle cnm herkese iyi gelen müzik farklı ruh hallerimiz farklı oluyor ,gün içinde bile kaç kere değişiyorvallahi

3 EYLÜL
sabah
1 h.yumurta
Kk peynir
5 zeytin
1 TB ekmek
Çay
Ara
1 tabak yoğurt
Akşam
3 yemek kaşığı bulgur pilavı
1 kepçe sucuklu kurufasulye
Salata
3 litre su
Diyet Salata
Güzel menu canım afiyet olsun
Canım gofretler ile patates ve ekmek bir arada olmamış canim
sabah:3yk menemen küçük simit 1 2 zeytin çok az süzme peynir
Öğlen:bezelyeli tavuk sote 6yk
Akşam:1 kase nohut 5 yk bulgur pilavi
1.5lt su Full body anterman 10 dk +10000 adım
E Emnis hzlsel
11:30 1 haslanmis yumurta, 2 dilim hindi fume, 1 dilim peynir, ceyrek simit

15:00 1 muz

19:00 kabak yemegi, 1 dilim ekmek, 2 kasik yogurt

su 3 litre
Spor 30 dk leslie

E Emnis hzlsel
Gayet güzel canım afiyet olsun
4 eylul menum

12:00- 1 dilim tt ekmek, tereyaginda 2 yumurta, 2 dilim peynir, 1 yk ajvar, 1 yk sbzeli ezme.
16:00- 1 hamburger

su:2lt
Spor: 30 dk cardio
20 000 adim

E Emnis hzlsel @Ucmelekannesi
Hamburger fazla kalorili geldi canım
Dondurma daha masum olanlardan olsa güzel olurdu canım
Çikolatalı bir gün olmuş canım
4 Eylül
Kahvaltı : yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin
Öğle:, sütlü pekmezli yulaf
Akşam: sandviç
2,5 lt su, 30 dk yürüyüş,
Güzel menu canım afiyet olsun , sandviç çok büyük değildir insallah

Sütlü mısır gevreği diyet olanlardan mi ? Acaba onun yerine klasik kahvaltı olsa daha mı iyi olurdu onun dışında güzel canım afiyet olsun

Icisleri bakanligina bagli canim alimi d bakanlik yapiyor a 8/5 memur degilsim iste. Aynen sabah evrim geciriyorsun resmen yemek geliyor canim öğretmen evinden. Oglen normal yemekler cikiyor aksam izgara pizza adana tarzi secenekler var. Orda buzdolabi ocak firin falan da var evden birseyler götürebilirim aksam icin .
Yavas yavas artir canim calismani. Sen istedikten sonra yapamayacağın sey yok
E Emnis
Diyet Salata
İyi akşamlar güzel kaptanlarım Diyarbakırda 3 hafta oldu yaşamaya başlayalı az kaldı aranıza geliyorum bende inşallah ama kiloları aldımda geldim
Aaa sizin tayininiz cikmisti diyarbakira konusmustuk sanki biz de diyarbakirdayiz 4 yil bitti bizim. Hoageldin diyarbakira

Sorma kaptanım Almanya’dan geldi görümcesi onda kalacak kayınpederimde asla bırakmaz kvyi kıyamet koparır şimdi kaldık böyle
Allahım ya biz etsek adımız kötü geline çıkar
9ncu takım benim ilk takımım teeeee 2008 yılında ama
Ya zaten takımlar ilk 2008de başlıyor galiba baya eski üyesiniz zannedersem

Sorma canım ben de korktum şimdilik aramız iyi ama bir gün bozulursa neler eder bana
En fenası oydu şu an insanlar beni zayıflıktan hasta sanıyorlar 70 kiloyum Allah aşkına ne kadar zayıf olabilirim Artık her güne erken çıkmak için bir bahane bulacağız nöbetiydi toplantısıydı

Aynen canım diyetisyen tavsiyesi şu vitamin takviyesi nasıl böyle cahil olabilir mişim psikoloğa gitmeyi düşünür müymüşüm

anladım kuşum hadi hayırlı olsuun tekrar
E çok güzelmiş yemek imkanları diyette hiç sıkıntın olmıcak ikramlar hariç ama di miii
ay teşekkür ederiim bu motivasyon içiiiiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…