Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

E Emnis
Diyet Salata Diyet Salata
İyi akşamlar güzel kaptanlarım Diyarbakırda 3 hafta oldu yaşamaya başlayalı az kaldı aranıza geliyorum bende inşallah ama kiloları aldımda geldim
Gel canım tabi sen başla hemen gider o sonradan gelen kilolar💕💕💕
Ben arebeksden başka bir müzik dinlemezdim saatlerce müslüm dinlerdim, susam sokağını severek izlerdim ama ben aralardaki çizgi filmlere bayılırdım
Ben de daha çok çizgi filmciydim ilk gençliğimde hep Rock grupları vardı ben de ondan herhalde rocktan başka bir şey dinleyemez oldum🤭 Bir de bir şarkıya taktım mı bıkana kadar günlerce haftalarca sadece o şarkıyı dinlerdim🙈
ben de lisede arabeks dinliyordum 😂 ergenlik işte hayat çok zor anlaşılmaz geliyordu ne derdim vardıysa bu kadar dünyaları yıkacak kadar 😂
şu an da arada dinliyorum dertleri bartmak istediğimde iyi geliyor derdim yokmuş be diyorum sonra :KK70:
Ay ben lisede sürekli aşık olurdum en büyük derdim buydu sürekli duygusal tonlu şarkılar dinler dinler dururdum🤣🤣
Canim ben 62-63 ken giriyordum 36 bedene. Is elbiselerimin cogu 36. En buyugu 38di. Simdi ne mumkun. Bugun aldigim hersey ya L ya da 40 ☹️☹️
Müthiş canım ben 55 kilo civarı 36 giyebiliyorum bir tek tabi senin spor çok iyi o yüzden çok daha sıkı bir vücudun var🤩🤩 Yalnız ben 40 giyiyorum diye havalara uçuyorum🤭🤭
Ohh siz de ne gyzel yapmissinuz. Guzel oluyir haftasonu ailecek gecirilen zanan. Normalde is/okul/ev derken birbirimize zanan ayiramiyiruz.
ayy cok mutlu oldum canim. Ya bir de haftaya cumadan pazara sehir disina cikcaz evlilik yildonumumuzu kutlamaya, hic adam gibi kiyafetim yoktu kislik. Iyi oldu dedim esime artik kucuk tatilimize gidebiliriz. Yildonumu yemeginde giymek icin de pariltili bir elbise aldim 😀 nesem yerine geldi. Dusunup duruyirdum ne giycem diye.
Çok hoş çok romantik tabi çocukları bırakabilseydiniz baş başa daha romantik olabilirdi ama olsun eminin bu değişiklik çok iyi gelecektir😍😍
Afiyet olsun canim. Karbonhidrat almissin ama oran olarak cok degil. Sadece belki gofret olmayabilirdi ama haftada bir iki yenebilir bence. Sporu goremedim ?? 🧐

Afiyet olsun canim. Sporu hergun yapiyorsun artik, sahanee 👏

Sporun da menun de gayet guzel olmus canim. 👍

Spor da menu d cooook guzel 👏

Yok kuzum gayet iyi bence. Belk uzum biraz fazla sekerli ama en azindan taze meyve.

Menu de spor da cok guzl canim👏
Sağ ol canım en azından her gün Leslie yapayım diyorum bakalım inşallah böyle devam ederim🥰

anladım kuşum 😘 hadi hayırlı olsuun tekrar
E çok güzelmiş yemek imkanları 😍 diyette hiç sıkıntın olmıcak 🤗 ikramlar hariç ama di miii :KK70:
ay teşekkür ederiim bu motivasyon içiiiiin 😍 :KK60:
Aynen canim cok sıkıntı yasamam. Ya diyette olmamama ragmen is yerinde abur cubura alistirmadim kendimi gece herkes poset poset abur cubur getiriyor vakit gecsin diye. O cukura ben dusmedim neyseki 🤣🤣

Sorma canım ben de korktum şimdilik aramız iyi ama bir gün bozulursa neler eder bana🤣🤣

En fenası oydu şu an insanlar beni zayıflıktan hasta sanıyorlar 70 kiloyum Allah aşkına ne kadar zayıf olabilirim🤣🤣 Artık her güne erken çıkmak için bir bahane bulacağız nöbetiydi toplantısıydı🤭🤭

Aynen canım diyetisyen tavsiyesi şu vitamin takviyesi nasıl böyle cahil olabilir mişim psikoloğa gitmeyi düşünür müymüşüm😫
....bir öğrenciyle görüşmen gerekti, malzeme kararlaştırmak gerekti okula... :KK70: :KK70: :KK70:

Aynen canim cok sıkıntı yasamam. Ya diyette olmamama ragmen is yerinde abur cubura alistirmadim kendimi gece herkes poset poset abur cubur getiriyor vakit gecsin diye. O cukura ben dusmedim neyseki 🤣🤣
ama sonra canın çekerse şey yapabilirsin evde mısır patlatırsın az yağlı mesela, onu götürüp yanına da 1 ltlik soğuk çay yaparsın onları tıkınıp mideyi doldurursun :KK8:

Maşallah arkadaşım güncel kilon çok güzel olmuş ben izne ayrıldığımda bayağı vardı şahanesin gerçekten
Sağ ol canım bu süreyi iyi değerlendirdim baya baya gitti kilolar şimdi 6ları kovalıyorum inşallah görebilirim yakın
Bende diyete alıştırmaya çalışıyorum kendimi ama akşamları bozuyorum
En zoru o akşamlar birden keseceksin ağzına hiçbir şey sürmeyeceksin zor ama bir iki gün yapınca hemen alışıyor insan
Benden de iyi akşamlar canım

Benimde aklıma hemen eski nickin geldi

Bu evde poğaça yapacak fırınımda yok benim,

Sende hoşgeldin canım tekrardan bende gelmek istiyorum artık
Daha iyi canım fırın olmaması börek poğaça kek pasta hiçbir şey yapmazsın canın da çekmez🤭🤭
Allahım ya biz etsek adımız kötü geline çıkar 🙄

Ya zaten takımlar ilk 2008de başlıyor galiba baya eski üyesiniz zannedersem
Aynen öyle canım ama kv yapınca hakkıdır sonuna kadar haklı😵‍💫
....bir öğrenciyle görüşmen gerekti, malzeme kararlaştırmak gerekti okula... :KK70: :KK70: :KK70:
Kız eşimle aynı okulda çalışıyorum bu bahaneler için en büyük sıkıntı o🤣🤣

Ben de daha çok çizgi filmciydim ilk gençliğimde hep Rock grupları vardı ben de ondan herhalde rocktan başka bir şey dinleyemez oldum🤭 Bir de bir şarkıya taktım mı bıkana kadar günlerce haftalarca sadece o şarkıyı dinlerdim🙈

Ay ben lisede sürekli aşık olurdum en büyük derdim buydu sürekli duygusal tonlu şarkılar dinler dinler dururdum🤣🤣

Sağ ol canım en azından her gün Leslie yapayım diyorum bakalım inşallah böyle devam ederim🥰
blue jeans dergisi vardı alır mıydınız 😂 lisede gothic metali sevmeye başladım ben de 😂 her tür dinliyorum aslında
tek taraflıysa ya da açılamadıysan arabesklik tabii cnm :cry:
LEslie can yaa 🥰

Sağ ol canım bu süreyi iyi değerlendirdim baya baya gitti kilolar şimdi 6ları kovalıyorum inşallah görebilirim yakın

En zoru o akşamlar birden keseceksin ağzına hiçbir şey sürmeyeceksin zor ama bir iki gün yapınca hemen alışıyor insan

Daha iyi canım fırın olmaması börek poğaça kek pasta hiçbir şey yapmazsın canın da çekmez🤭🤭

Aynen öyle canım ama kv yapınca hakkıdır sonuna kadar haklı😵‍💫

Kız eşimle aynı okulda çalışıyorum bu bahaneler için en büyük sıkıntı o🤣🤣
gece fısfısfıs artık :sus::sus::sus::KK70: :KK70: :KK70:

ama sonra canın çekerse şey yapabilirsin evde mısır patlatırsın az yağlı mesela, onu götürüp yanına da 1 ltlik soğuk çay yaparsın onları tıkınıp
doldurursun :KK8:
Onu evde yapsam olmuyor mu evde daha cok canim cekiyor o tarz seyleri 🤣 is yerinde yesil caya karsiyim cok su iciyorum bi de yesil cay icersem mola suremi 2ye katlarim tuvalete gitmekten 😆🤦‍♀🙈

blue jeans dergisi vardı alır mıydınız 😂 lisede gothic metali sevmeye başladım ben de 😂 her tür dinliyorum aslında
tek taraflıysa ya da açılamadıysan arabesklik tabii cnm :cry:
LEslie can yaa 🥰
Ooo almaz mıyım canım ya ne dergiler alırdım blue jeans rolling stones ortaokulda da hey girl go girl alırdım🤭 Ah o platonik aşklar teneffüste görmeye çalışmalar hey gidi günler🤣🤣
gece fısfısfıs artık :sus::sus::sus::KK70: :KK70: :KK70:
Aynen o moddayım sürekli fısır fısır🤣🤣

Ooo almaz mıyım canım ya ne dergiler alırdım blue jeans rolling stones ortaokulda da hey girl go girl alırdım🤭 Ah o platonik aşklar teneffüste görmeye çalışmalar hey gidi günler🤣🤣

Aynen o moddayım sürekli fısır fısır🤣🤣
evet yaa bi de cosmo girl 😂 beden eğitimi derslerinde hava atmacalar kaçamak bakışlar kantinde karşılaşınca kızarmalar sivilceli sivilceli ahfghgsg :KK70:

Gruba bir gebelik haberi vereyim kızlar, bugun keseyi gördük, kalbi henüz duyamadık tam sevınemıyorum da daha gerçi ,yoklugumun sebebi budur, guzel dualarınızı beklıyorum , benim için mucize bu zira ilki tüptü bılıyosunuz 🥰inşallah saglıkla daim olur🙏🙏 sizler nasılsınız
Kalp atışlarını da duyarsınız ins canim. Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin ins
Bugün yediklerimi yazmak istemiyorum. Off günü ilan ettim. Şekersiz 4.günde şiddetli baş ağrılarım oldu, san sebastian cheescake yiyerek bozdum. Yaklaşık 3000 kalori aldım, 22000 civarı adım attım. Yarın dengeleyip pazartesi minimal artıya dönmek istiyorum.
4 günde de gayet güzel gidiyorsun canim.
Bende 2 gundur var o baş ağrısı. Hiç şekersiz düşünmemiştim sebeb 🤦🏼‍♀️
4 Eylül cumartesi
Kahvaltı 10:00
1 küçük bazlama
Peynir
Acılı sos

13:00
2 gofret
1 bardak süt

15:30
1 çiçek ekmek
3 kaşık patates yemeği
Salata

Akşam 19:00
2 servis kaşığı kısır
1 bardak ayran
Domates salatalık
1 kornişon turşu

Su 2.5 lt
Şifa olsu yediklerin canim. Yaza yaza düzelecek ins
04.09.21
Sabah:3yk melemen 1 kucuk simit 2 zeytin çok az süzme peynir
Öğlen:bezelyeli tavuk sote 6 yk
Akşam:1 kase nohut 5 kaşık bulgur pilavı
1.5lt su ful body anterman 10 dk +10000 adım
E Emnis hzlsel hzlsel
Karbonhidrat ağırlıklı bir gün olmuş canım. Miktarlar çok tirmalamadi gözümü ama bugün biraz sebze ağırlıklı beslen ki pazartesi eksi gör cumaya motivasyonun olsun
4 Eylül
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, 4 zeytin, kiraz saplı çay, 1 çk bal
Ara
Türk kahvesi, züber, 1 küçük muz
Akşam
1 kepçe şehriye çorbası, 6 yk kuru fasulye, 3 yk bulgur pilavı, 1 küçük kase yoğurt

2 LT su, yeşil çay, 3 mil Leslie
E Emnis @Tempus
Kuru fasulye günüymüş 😂😂 afiyet olsun canim

4 eylul menum:

10:00 kahve, 3 kuru kayisi

11:30 2 dlm ekmek, 3 dlm salam, 1 yumurta, domates salatalik 1kk peynir

14:30 sütlü kahve, 3 hurma

18:00 kfc dürüm, yarim bardak ayran, 1 tane citir kanat

2 mil. Leslie
1000 zıplama
10.500 Adım
2.5 lt Su
hzlsel hzlsel
E Emnis
@kardelelen321
KFC durumu bende tam bilmiyorum ama kötü gelmedi menun afiyet olsun canim
İyi akşamlar kızlar
Ben hâlâ hastalktan çıkamadım kaynana ağını aldım galiba 🤣 evime gitcem keyiif yapcm diye düşünürken geldiğimden beri hastayım 🙈🙈 ama iyiye gidiyor gibiyim dahaa da düzelmezsem zaten hastaneye gitcem tekrar://

Siz ne yapıyorsunuz bugün spor günümüzdü tablodan en az 1 adet spor heekes yaptı değil miiiiiiiii :rolleyes: 👇👇👇👇👇
Eki Görüntüle 2911096
Havalar bir anda soğudu kaptanım ondandır . İns ilaçlar ancak etki eder geçmiş olsun
Kızlar bu kv başıma ne işler açtı😩 Görümcesinden kaçacak diye eltim dahil herkese Hazal fazla kilo vermekten yataklara düştü ona bakmaya gidiyorum diye hikaye anlatmış😫 Dün bize geldi beni arayan arayana yeter artık diyet yapma niye kendini bu kadar zorluyorsun millete telefondan hasta numarası yaptığım yetmiyor bir de bugün eşimin abisiyle eltim geçmiş olsuna geldi ben tabi yatak döşek yatıyorum🙈🙈 Bir de laf işitiyorum niye bu kadar bilinçsiz kilo veriyorsun diye hey Allahım var ya ne yapayım nerelere gideyim🥺 Kv hikayesine fazla kaptırmış olmalı ki kendini akşam yemeğinde onu da ye bunu da ye hasta olacaksın spor yapma yoruluyorsun ben de sadece kafa sallama modundayım en son eşime annene söyle kilo vermeme karışmasın lütfen dedim😵‍💫
Ay canım kusura bakma ya okurken güldüm resmen. Kocamannnn kadının yaptığı şeylere bak. Yazık günah. İstemediğini açık açık söylesin madem. Gel bı de millete laf anlat. Allah Allah
Bugünden önce sıfır kaçamak gidiyordum. Bugün menü yazıcam diye nazar değdi. Kalori toplamında bir sorun yok ama. 🤓

Kahvaltı (11.30): 1 haşlanmış yumurta, 27 gr tb ekmek, 20 gr yeşilzeytin, 1 küçük küp tuzu az köy peyniri, domates, salatalık, çay

Akşam (17.45): 1 kepçe tavuk haşlama (suyu az), 2 yk kısır 🤪

Ara: 1 mandalina, 80gr üzüm

Su: Bugün dışarıdaydım. O yüzden çok sayamadım ama az oldu. 😞

E Emnis

11:30 1 haslanmis yumurta, 2 dilim hindi fume, 1 dilim peynir, ceyrek simit

15:00 1 muz

19:00 kabak yemegi, 1 dilim ekmek, 2 kasik yogurt

su 3 litre
Spor 30 dk leslie

E Emnis hzlsel hzlsel

4 eylul menum

12:00- 1 dilim tt ekmek, tereyaginda 2 yumurta, 2 dilim peynir, 1 yk ajvar, 1 yk sbzeli ezme.
16:00- 1 hamburger

su:2lt
Spor: 30 dk cardio
20 000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi

04.09.2021

10.30
2 sahanda yumurta, 1 dilim peynir, 🍅 salatalık, 1 TK kaymak, reçel,2 dlm ekmek

15.00 sadekahve ,2 kare çikolata,
18.30
1 porsiyon İskender, 1 bardak kola 🙈

Şu:2 lt

Kahvalt: 1 dilim kepek ekmeği ile klasik kahvaltı
Öğle: 3 kaşık mantı ve yoğurt
Ara:cornetto keyif :KK43:
Akşam: 4 dana köfte ekmek içsiz hazıladım yoğurt 1 dilim kepek ekmeği
su:2 lt 8500 adım
@Sonsuz umut @yarimuhendis hzlsel hzlsel

Bugün de biraz fazla oldu,dünden az ama yine biraz oldu 😂 yarın detoks farz oldu hehe 🤗
kahvaltı 1 haşlanmış yumurta,1 dilim süzme peynir,domates,1 kaşı acuka sos,baharatlı yeşil zeytin
ara 1 izmir bomba,şekersiz siyah çay
öğlen 1er kase taze fasülye yemeği, yayla çorbası, kurufasülye
ara 2 mandalina,whey proteinli smoothie, türk kahvesi ve kaju ezmesi 1 kaşık
akşam ızgara köfte,havuç salatası
ara türk kahvesi,2 parça sütlü çikolata

1 lt limonlu yeşil çay soğuk, 2 lt su
10.000 adım, 3 mil leslie, 15 dk bölgesel

hzlsel hzlsel @Kubraaaccc

4 Eylül
Kahvaltı : yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin
Öğle:, sütlü pekmezli yulaf
Akşam: sandviç
2,5 lt su, 30 dk yürüyüş,

4 eylül
10.00 : salatalık domates,çeyrek yumurta,1dilim kaşar,2dilim beyaz peynir,1küçül milföy
12.00 : türk kahvesi
19.00 : 1 kase çorba,fırında azıcık patates 4 köfte, 5 z.yağlı sarma(bulgurlu),ayran
Su : 2lt
Spor : 20.000 adım
E Emnis Diyet Salata Diyet Salata hzlsel hzlsel @avutsunbahaneler
Arkadaş evinde olunca en az hasarla atlatmaya çalıştım😊

04.09.2021

Kahvaltı
-sütlü mısır gevreği
-sade kahve

Sade kahve

Öğle
-1 pk form bisküvi
-5 yk barbunya
-1 kase yoğurt

Akşam
-salata
-1 bardak ayran

Sade kahve

Su 2,5 lt
Spor yok 👀 (okul alışverişi var)

E Emnis hzlsel hzlsel

4 Eylül cumartesi
Sabah 9.00 civari
1 sade turk kahvesi, 2 tam ceviz 2 hurma
Öğlen 12.30
1 büyük kase yesil mercimek salatasi( mercimek, domates, biber, yesil soğan, maydonoz, beyaz peynir)
Ara 16.00 civari
1 kupa fındıklı 2 si bir arada, 1 avuc tuzlu badem ve kaju
Aksam 19.30, 20.00 arası
4 kofte, 3 kasik taze fasulye
Su 4 bardak kadar
Spor 7200 adim
E Emnis

Sabah
1 kase yulafli nesfit

Oglen
Tavuk izgara
Salata
Yogurt

Aksam
Izgara kofte
Salata

E Emnis

Kalp atışlarını da duyarsınız ins canim. Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin ins

4 günde de gayet güzel gidiyorsun canim.
Bende 2 gundur var o baş ağrısı. Hiç şekersiz düşünmemiştim sebeb 🤦🏼‍♀️

Şifa olsu yediklerin canim. Yaza yaza düzelecek ins

Karbonhidrat ağırlıklı bir gün olmuş canım. Miktarlar çok tirmalamadi gözümü ama bugün biraz sebze ağırlıklı beslen ki pazartesi eksi gör cumaya motivasyonun olsun

Kuru fasulye günüymüş 😂😂 afiyet olsun canim

KFC durumu bende tam bilmiyorum ama kötü gelmedi menun afiyet olsun canim

Havalar bir anda soğudu kaptanım ondandır . İns ilaçlar ancak etki eder geçmiş olsun

Ay canım kusura bakma ya okurken güldüm resmen. Kocamannnn kadının yaptığı şeylere bak. Yazık günah. İstemediğini açık açık söylesin madem. Gel bı de millete laf anlat. Allah Allah
Kizlar ya loslikla cevaplaya bastım düzenlemekte de gecikmisim. Hafta sonu için güzel menülerdi afiyet olsun

DeryaOnDiet DeryaOnDiet canim menume etiketlemeyi unutmuşum E Emnis kaptanım senide unutmuşum.

Ayyyy 😍 çok romantik bir gece olacak desene hehe 🤭 hediyeye ne karar verdin peki 😼 o ne alacak acaba çok heyecanlııı :))
Off benimki herseyi begenmez kolay kolay drone alayim demistim ama yeni yasa cikti burda, cogu yerde ucurtmak yasak. Onun detaylarini okumam lazim. Baska da bi fikrim yok ☹️

Güzel menu canım afiyet olsun 😘

Canım gofretler ile patates ve ekmek bir arada olmamış canim

Gayet güzel canım afiyet olsun 😘

Hamburger fazla kalorili geldi canım 🙄😘

Dondurma daha masum olanlardan olsa güzel olurdu canım ❤️

Çikolatalı bir gün olmuş canım🙈

Güzel menu canım afiyet olsun 😘, sandviç çok büyük değildir insallah 🙈

Haklisin canim. Disardaydik ve saka gibi sadece hamburger cesitleri vardi oturdugumuz yerde. Cocuk oyun alanlari cok guzel diye oraya gittik, ins eritmisimdir sporla.

Gel canım tabi sen başla hemen gider o sonradan gelen kilolar💕💕💕

Müthiş canım ben 55 kilo civarı 36 giyebiliyorum bir tek tabi senin spor çok iyi o yüzden çok daha sıkı bir vücudun var🤩🤩 Yalnız ben 40 giyiyorum diye havalara uçuyorum🤭🤭

Çok hoş çok romantik tabi çocukları bırakabilseydiniz baş başa daha romantik olabilirdi ama olsun eminin bu değişiklik çok iyi gelecektir😍😍

Sagol canim insallah.
basladin ya spora artik devami gelir 😉

X