Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Off benimki herseyi begenmez kolay kolay drone alayim demistim ama yeni yasa cikti burda, cogu yerde ucurtmak yasak. Onun detaylarini okumam lazim. Baska da bi fikrim yok
Erkege hediye almak gercekten zor bende hep gezer gezer sonunda kiyafet alrm. Teknolojiyle ilgileniyorsa akıllı saat olabillr

Hayırlısı inşallah canım ödem başladı zaten ama şükür kızımdaki kadar değil beni kilodan çok ödem korkutuyor her tarafım uyuş uyuştu
Anladimm cnm odem gercekten kotu oluyor insallah bu defa oyle olmazsin
Anaaam yılan hikayesi olmus gercktn herkez senin yerinde kvye ayak uydurmazdı, resmen kendi cıkarı icin seni ne duruma sokmuș

04.09.2021

10.30
2 sahanda yumurta, 1 dilim peynir, salatalık, 1 TK kaymak, reçel,2 dlm ekmek

15.00 sadekahve ,2 kare çikolata,
18.30
1 porsiyon İskender, 1 bardak kola

Şu:2 lt
Aksam biraz fazla olmus canim. Ama gnduzu hafif gecirmissin. Bugun guzel dikkat edersen yarina arti gelmezsin bence. Afiyet olsun.

Canim dobdurma cok gelmedi gozume. Onun haricibde guzel dikkat etmissin. Adimlarin da guzel. Afiyet olsun.
Afiyet olsun canim. Sporlarin harikaaa azicik birazcik fazla olmus gibi sen de yazmissin zaten

4 Eylül
Kahvaltı : yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin
Öğle:, sütlü pekmezli yulaf
Akşam: sandviç
2,5 lt su, 30 dk yürüyüş,
Wuuwuu harikasin canim. Guzel dikkat etmissib. Sporun da guzel
Adimlarin sahane. Menun de cok iyi canim, hem arkadas evi hem haftasonu icin guzel bir menu
Menun cook iyi olmus canim. Anladigim kadariyla vakit kalmadi spora. Bugun artik
Menunu cook begendim canim. Afiyet olsun. Adimlarini keske 10 000 e tamamlasaydin.
Sabah
1 kase yulafli nesfit

Oglen
Tavuk izgara
Salata
Yogurt

Aksam
Izgara kofte
Salata

E Emnis
Menun harikaaaa canim sporu da ekleyince yildizli pekiyi olcak
4 Eylül cumartesi
11.00
2 dlmtb ekmek
2 dllm peynir
Domates salatalık
1 dlm kaşar peynir
Yeşil biber

19.00
1 kepçe bamya çorbası
2 kepçe et topalagi
3 üçgen dlm kavun
Salata

Şu 2bucuk litre
Afiyet olsun ortim. Menun cok guzel olmus. Spor da olsa azcik o zaman super olur

Saat takmiyor ki hic
Normal saat bende takmazdm ama akıllı saat farkli oluyor telefonunla eslestiriyorsn mesajlar vs okuyabiliyorsn hatta bazisi goruntulu telfn gorusmesi yapiyormus. Uyku raporu tutuyor, adımlarını gosteriyor, kalp ritmini olcuyor gun icinde. Hava durumu vs gosteriyor kendine gore ayarliyorsn spor yaparken aktif hale getiriyorm kac dk da kac kalori harcamissin vs cok guzel yani ben nerdeyse 1 sene olcak hic cikarmiyorm. Su da gecirmez aldm dus alirken bile kolumda fikir olsn diye yazdm cnm yinede belki senin esin sevmiyebillir tabiki

Canım gofretler ile patates ve ekmek bir arada olmamış canim
Maalesef canım daha güzel menülerim olacak insAllah
Aynen canım diyetisyen tavsiyesi şu vitamin takviyesi nasıl böyle cahil olabilir mişim psikoloğa gitmeyi düşünür müymüşüm

Şifa olsu yediklerin canim. Yaza yaza düzelecek
Sağol canım insAllah
Senin saatin markası modeli neydi kız duşa girerken çıkarmıyorsun

Cok sagol canim aciklaman icn. Ben de akilli saati birjac yildir surekli kullaniyorum. Cok da severek kullaniyirum. Hatta bir ara sar aletini bukamayii yenisini almistim. O zaman esime dedim tak burkac gun yeniyi veya eskiyu diye hic ilgilenmedi. Acaba kendine alsamsever Mi ki aslinda kosmayi cok seviyor. Haftada 2-3 cikar kosar.

Hafta sonu kaçamaklı oldu sanırım sadece çikolata fazla olmuş gibi ama sporlar çok iyi

2 hafta spor yapmayi dusunmuyorum

Ay canım kusura bakma ya okurken güldüm resmen. Kocamannnn kadının yaptığı şeylere bak. Yazık günah. İstemediğini açık açık söylesin madem. Gel bı de millete laf anlat. Allah Allah
Sorma canım zaten hakimiz trajikomik
Anladimm cnm odem gercekten kotu oluyor insallah bu defa oyle olmazsin

Anaaam yılan hikayesi olmus gercktn herkez senin yerinde kvye ayak uydurmazdı, resmen kendi cıkarı icin seni ne duruma sokmuș
her şey bir anda oldu zaten canım birden dün kv geldi böyle böyle dedim herkese kusura bakma başka bir şey bulamadım ne olur idare et ne yapacaksın mecbur kaldım ben de

Kız bize bişey yazmadın mı yorum yapmaya değmez miyiz yoksa

Kız bize bişey yazmadın mı yorum yapmaya değmez miyiz yoksa
Yazmammi bebeğim
Alıntı çok olunca elim cevaplaya değdi
Sonra düzenleden tekrar yorum yaparken de düzenleme süresi yetmedi. Tekrar mesajlara dönüp alıntı yapamadım. Kızın sınavı için evden çıkmam siz lazımdı kahvaltı falan yapıp. Dün akşam girmeye fırsatım olmadı. Menü ler birikmiş haliyle.
Bugün güzel güzel hepiciginize yorum yapacağım

Off benimki herseyi begenmez kolay kolay drone alayim demistim ama yeni yasa cikti burda, cogu yerde ucurtmak yasak. Onun detaylarini okumam lazim. Baska da bi fikrim yok
Burçlara Göre Hediye Fikirleri | Sevgilihediyem.com
Cnm buraya bi bak ya da ingilizce,lehçe de aratabilirsin onun burcuna uymuyosa hepsine bak tek tek, belki yükselen burcuna uyar
4 EYLÜL
Sabah
Yulaf lapası (kakao+fıstık ezmesi+süt+şeftali)
Ara
1 kase yoğurt
Akşam
4 YK bulgur pilavı
3 köfte
Salata
3 litre su + sade kahve
Diyet Salata

Hafta sonu kaçamaklı oldu sanırım sadece çikolata fazla olmuş gibi ama sporlar çok iyi
Cnm yorum yapmıcam çok anlamı yok cevap vermiyosun zaten 5 dk kalıp gidiyosun :) afiyet olsun

Oyyyy yap yap
Diyet Salata bu mesajımı da hemen ilk mesajın arkasına ilistirdim
Hııı kolaycı senii hepinizi çok seviyorum he
Haha şaka yapıyorum canım eline sağlık

Bu hafta artılar yok çok mutluyum 300 gr eksiye bile geçmişim Cuma günü 69.9 gelir mi acaba inşallah gelir
Kuzuum tebrikler
DeryaOnDiet canlar menülerime yorum yapıp endişelenenler çok çok teşekkür ederim ilginiz için bebeklerrr
Bi müjdem var cumaya göre -300 grdayım sizi herkesi seviyorum aşırı mutluyuum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…