Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Eline sağlık canım teşekkür ederiz

Nikinik menüler gelsin artıkkk
kardelelen321 1.liği kutladı galiba dün

olabilir cnm sen biraz ihtiyaç gider
şu hamilelikte değilmiş gibi duran fit hatunlar nasıl oluyor yaa karınları bile sıkı oluyor hatta vücut geri kalanı hamilelik öncesiyle aynı oluyor

sabah:3yk menemen küçük simit 1 2 zeytin çok az süzme peynir
Öğlen:bezelyeli tavuk sote 6yk
Akşam:1 kase nohut 5 yk bulgur pilavi
1.5lt su Full body anterman 10 dk +10000 adım
E Emnis hzlsel
Afiyet olsun canım güzel menü bence
cnm eşin mi balık alır genelde? o biliyordur ya da mahallenin ismini yazıp balıkçı yaz gooogle da ara sonra telefonla sor cnm
Evet cnm o alır aynen bakayım saolasin
Ayyy ya insAllah toparlarsin bı an önce de keyif yaparsın cnm

eveet kaptim kuşum hatta 2si birden olacak

Ooo boyun da uzun maşallah 60 da dal gibi durursun valla 15 kilo aldım bile son bir ay daha ne olur bilmiyorum

Afiyet olsun canım güzel menü bence

Evet cnm o alır aynen bakayım saolasin

Ayyy ya insAllah toparlarsin bı an önce de keyif yaparsın cnm
İnşallah canım vallla hiç bir şey yapasım gelmiyor ama en en yoğun hafta cocuk okula başladı uyum haftası devamlı okul kapısındayım bugün onun ihtiyaç listesini tamamladık eşimin izni bitti bir yığın ütü vs gelse dinlen birde evde eşimin yeğeni var ziyarete geldi ama o da hastalığıma denk geldi ergen doymuyor yemekten kalkıp yemek istiyor yetiştiremiyorum gece 12 1 tost kızartma mısır yapıyorum

Guzel cnm afyt olsn
Olmaz Allah in izniyle insAllah o zmn vala ne kadar dikkat edersek edelim gelecekse gelecek
Aynen oyle cnm artk bunaldi cocuklarda yani napalm
sabah:3yk menemen küçük simit 1 2 zeytin çok az süzme peynir
Öğlen:bezelyeli tavuk sote 6yk
Akşam:1 kase nohut 5 yk bulgur pilavi
1.5lt su Full body anterman 10 dk +10000 adım
E Emnis hzlsel
Guzel menu bence afyt olsn cnm
Kızlar siz adımlarınızı neye göre yazıyorsunuz spor olarak ayırdığınız yürüyüş zamanınızı baz alıyorsunuz yoksa tüm gün olan adımları mi
Akıllı saatim var onda ne yaziyorsa onu yaziyorm cnm spor yaparkende takiyorm yani tum gun kac adim attiysam
rica ederim cnm
yaaa kıyamam sanaaa parmağısında kalmış da onu yalamış
Yaane hallere dustummm oysa tatli canavariyimdirr
Yaa bu defa okadar bekleme hemen gel ki artmasin kilolarr cnmm
Ben yaptimmmkii hemde 2 tanesiii
Ooo boyun da uzun maşallah 60 da dal gibi durursun valla 15 kilo aldım bile son bir ay daha ne olur bilmiyorum
Seni korkutmak gibi olmasin ama ben son 5 kiloyu son bir ay da aldimmm, odem de cok oluyor son zaman ve bebek dha hizli kilo aliyor artk

Yaa bu defa okadar bekleme hemen gel ki artmasin kilolarr cnmm

Seni korkutmak gibi olmasin ama ben son 5 kiloyu son bir ay da aldimmm, odem de cok oluyor son zaman ve bebek dha hizli kilo aliyor artk
Hayırlısı inşallah canım ödem başladı zaten ama şükür kızımdaki kadar değil beni kilodan çok ödem korkutuyor her tarafım uyuş uyuştu

olabilir cnm sen biraz ihtiyaç gider
şu hamilelikte değilmiş gibi duran fit hatunlar nasıl oluyor yaa karınları bile sıkı oluyor hatta vücut geri kalanı hamilelik öncesiyle aynı oluyor
Bir arkadaş doğurdu bebişini daha 3 ay oldu yok ama ya kızda gram göbek yok incecik gelmiş gel de çıldırma
yaptık kaptanım tüm yoğunluğa rağmen
2 kilo daha alırsın en fazla bence doğumdan sonra şıp diye giderler inşallah
Kızlarım çok teşekkürler iyi dilekleriniz için ,aminnnn Allah sizlerin de gönlünüzün muradını versin .
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla vaktinde kucağına alırsın

Kızlar bu kv başıma ne işler açtı Görümcesinden kaçacak diye eltim dahil herkese Hazal fazla kilo vermekten yataklara düştü ona bakmaya gidiyorum diye hikaye anlatmış Dün bize geldi beni arayan arayana yeter artık diyet yapma niye kendini bu kadar zorluyorsun millete telefondan hasta numarası yaptığım yetmiyor bir de bugün eşimin abisiyle eltim geçmiş olsuna geldi ben tabi yatak döşek yatıyorum Bir de laf işitiyorum niye bu kadar bilinçsiz kilo veriyorsun diye hey Allahım var ya ne yapayım nerelere gideyim Kv hikayesine fazla kaptırmış olmalı ki kendini akşam yemeğinde onu da ye bunu da ye hasta olacaksın spor yapma yoruluyorsun ben de sadece kafa sallama modundayım en son eşime annene söyle kilo vermeme karışmasın lütfen dedim

2 kilo daha alırsın en fazla bence doğumdan sonra şıp diye giderler inşallah
İnşallah canım kızımda doğum sonrası 12 kilo gitmişti tabi aşırı ödemim vardı onun da etkisi oldu bakalım artık bi sağ salim gelsin de bu defa çok beklemeden kilo vermeye başlarım inşallah
Ay deli kadın ya gelinine gitmenin bahanesi mi olur canı istemiş gelmiş millete açıklama sebep bulma gereği niye duymuş ki seni de zor durumda bırakmış

Iyi canim cok sukur bir sorunum yok kimseyle.33ten sonra ataninca cogunluga gore yasca büyüğüm zaten abla kardes geciniyoruz 24 saat nobet cok zorluyor ama senin nasil giduyor görüşmeyeli neler yaptin.
Eline sağlık canım teşekkür ederiz

Nikinik menüler gelsin artıkkk
kardelelen321 1.liği kutladı galiba dün
Geliyor kaptanim bugun basladim diyete dun yapmadim o yuzden yazmadim

Bir arkadaş doğurdu bebişini daha 3 ay oldu yok ama ya kızda gram göbek yok incecik gelmiş gel de çıldırma
oyyy bunlar napıyor anacıııımmmm

vay tiyatrocu hanım vayyy ay çok gıcıklar yaa gerçekten hasta olsan kimse aramaz ama kıskancakları bişey çıktı ya konuşur dururlar hahaha
canım sen de birkaç gün dayanmaya çalış (birkaç gün kalcak di mi? ) he he de sonra gülerek hatırlıcaksın emin ool kilo veremesen de bu hafta olağanüstü durum olduğu için kendine free yaz spora

abla abla insan sinir oluyor bir yerden sonra da . 24 saat nöbet neden cnm? nasıl bir görev oluyor ablamlara gidip geldik annemle yeğenlere baktık cnm sonra deniz gittik yine hep beraber :) ağustos ayı bayağı güzel ve yoğun geçti bu ay da seyahat planları var inşallah ders olarak da bir başlayıp bir bırakıyorum düzeni oturtamayınca ve kafamı meşgul edecek bir iş çıkınca ara veriyorum üniversite 1. sınıfa 15 eylülde başlamıştımo tarih için plan yapıyorum bakalım kuzum kısa kısa parçalar halinde çalışsam iyi olacak sanırım böylece ara vermem gerekirse kaldığım yerden devam etmek kolay olur ne dersin?
hadi hayırlı olsun canım diyetin :)

Sorma kaptanım Almanya’dan geldi görümcesi onda kalacak kayınpederimde asla bırakmaz kvyi kıyamet koparır şimdi kaldık böyle
On - on beş gün birkaç gün sayılır mı Büyük ihitmal güleceğim ama şu an daha çok sinirden gülme durumundayım bu hafta zaten nasıl gidecek bu kilolar bilmiyorum kv bari bir tek bu hafta kalsa sonra gitse Nasıl olsa listeyi ben tutuyorum her güne free yazacağım

çokmuş be kuzuuu duvara çızık atarsın günler geçtikçe görümcen de seni çok özlemiştir yazık uzun yoldan gelmiş sizi görmeye filan desen aralarında kötü bir olay geçti mi yoksa bir kişilik özelliğine mmi sinir oluyor cnm
aynen hergüne free hatta bulutlar arasında uyuyan kız emojisi vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…