Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

E Emnis
Diyet Salata
İyi akşamlar güzel kaptanlarım Diyarbakırda 3 hafta oldu yaşamaya başlayalı az kaldı aranıza geliyorum bende inşallah ama kiloları aldımda geldim
Gel canım tabi sen başla hemen gider o sonradan gelen kilolar
Ben arebeksden başka bir müzik dinlemezdim saatlerce müslüm dinlerdim, susam sokağını severek izlerdim ama ben aralardaki çizgi filmlere bayılırdım
Ben de daha çok çizgi filmciydim ilk gençliğimde hep Rock grupları vardı ben de ondan herhalde rocktan başka bir şey dinleyemez oldum Bir de bir şarkıya taktım mı bıkana kadar günlerce haftalarca sadece o şarkıyı dinlerdim
Ay ben lisede sürekli aşık olurdum en büyük derdim buydu sürekli duygusal tonlu şarkılar dinler dinler dururdum
Canim ben 62-63 ken giriyordum 36 bedene. Is elbiselerimin cogu 36. En buyugu 38di. Simdi ne mumkun. Bugun aldigim hersey ya L ya da 40
Müthiş canım ben 55 kilo civarı 36 giyebiliyorum bir tek tabi senin spor çok iyi o yüzden çok daha sıkı bir vücudun var Yalnız ben 40 giyiyorum diye havalara uçuyorum
Çok hoş çok romantik tabi çocukları bırakabilseydiniz baş başa daha romantik olabilirdi ama olsun eminin bu değişiklik çok iyi gelecektir
Sağ ol canım en azından her gün Leslie yapayım diyorum bakalım inşallah böyle devam ederim

anladım kuşum hadi hayırlı olsuun tekrar
E çok güzelmiş yemek imkanları diyette hiç sıkıntın olmıcak ikramlar hariç ama di miii
ay teşekkür ederiim bu motivasyon içiiiiin
Aynen canim cok sıkıntı yasamam. Ya diyette olmamama ragmen is yerinde abur cubura alistirmadim kendimi gece herkes poset poset abur cubur getiriyor vakit gecsin diye. O cukura ben dusmedim neyseki

....bir öğrenciyle görüşmen gerekti, malzeme kararlaştırmak gerekti okula...

Aynen canim cok sıkıntı yasamam. Ya diyette olmamama ragmen is yerinde abur cubura alistirmadim kendimi gece herkes poset poset abur cubur getiriyor vakit gecsin diye. O cukura ben dusmedim neyseki
ama sonra canın çekerse şey yapabilirsin evde mısır patlatırsın az yağlı mesela, onu götürüp yanına da 1 ltlik soğuk çay yaparsın onları tıkınıp mideyi doldurursun

Maşallah arkadaşım güncel kilon çok güzel olmuş ben izne ayrıldığımda bayağı vardı şahanesin gerçekten
Sağ ol canım bu süreyi iyi değerlendirdim baya baya gitti kilolar şimdi 6ları kovalıyorum inşallah görebilirim yakın
Bende diyete alıştırmaya çalışıyorum kendimi ama akşamları bozuyorum
En zoru o akşamlar birden keseceksin ağzına hiçbir şey sürmeyeceksin zor ama bir iki gün yapınca hemen alışıyor insan
Benden de iyi akşamlar canım

Benimde aklıma hemen eski nickin geldi

Bu evde poğaça yapacak fırınımda yok benim,

Sende hoşgeldin canım tekrardan bende gelmek istiyorum artık
Daha iyi canım fırın olmaması börek poğaça kek pasta hiçbir şey yapmazsın canın da çekmez
Allahım ya biz etsek adımız kötü geline çıkar

Ya zaten takımlar ilk 2008de başlıyor galiba baya eski üyesiniz zannedersem
Aynen öyle canım ama kv yapınca hakkıdır sonuna kadar haklı
....bir öğrenciyle görüşmen gerekti, malzeme kararlaştırmak gerekti okula...
Kız eşimle aynı okulda çalışıyorum bu bahaneler için en büyük sıkıntı o

blue jeans dergisi vardı alır mıydınız lisede gothic metali sevmeye başladım ben de her tür dinliyorum aslında
tek taraflıysa ya da açılamadıysan arabesklik tabii cnm
LEslie can yaa

gece fısfısfıs artık

ama sonra canın çekerse şey yapabilirsin evde mısır patlatırsın az yağlı mesela, onu götürüp yanına da 1 ltlik soğuk çay yaparsın onları tıkınıp
doldurursun
Onu evde yapsam olmuyor mu evde daha cok canim cekiyor o tarz seyleri is yerinde yesil caya karsiyim cok su iciyorum bi de yesil cay icersem mola suremi 2ye katlarim tuvalete gitmekten ‍♀

blue jeans dergisi vardı alır mıydınız lisede gothic metali sevmeye başladım ben de her tür dinliyorum aslında
tek taraflıysa ya da açılamadıysan arabesklik tabii cnm
LEslie can yaa
Ooo almaz mıyım canım ya ne dergiler alırdım blue jeans rolling stones ortaokulda da hey girl go girl alırdım Ah o platonik aşklar teneffüste görmeye çalışmalar hey gidi günler
gece fısfısfıs artık
Aynen o moddayım sürekli fısır fısır

evet yaa bi de cosmo girl beden eğitimi derslerinde hava atmacalar kaçamak bakışlar kantinde karşılaşınca kızarmalar sivilceli sivilceli ahfghgsg

Kalp atışlarını da duyarsınız ins canim. Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin ins
4 günde de gayet güzel gidiyorsun canim.
Bende 2 gundur var o baş ağrısı. Hiç şekersiz düşünmemiştim sebeb
Şifa olsu yediklerin canim. Yaza yaza düzelecek ins
04.09.21
Sabah:3yk melemen 1 kucuk simit 2 zeytin çok az süzme peynir
Öğlen:bezelyeli tavuk sote 6 yk
Akşam:1 kase nohut 5 kaşık bulgur pilavı
1.5lt su ful body anterman 10 dk +10000 adım
E Emnis hzlsel
Karbonhidrat ağırlıklı bir gün olmuş canım. Miktarlar çok tirmalamadi gözümü ama bugün biraz sebze ağırlıklı beslen ki pazartesi eksi gör cumaya motivasyonun olsun
Kuru fasulye günüymüş afiyet olsun canim

KFC durumu bende tam bilmiyorum ama kötü gelmedi menun afiyet olsun canim
Havalar bir anda soğudu kaptanım ondandır . İns ilaçlar ancak etki eder geçmiş olsun
Ay canım kusura bakma ya okurken güldüm resmen. Kocamannnn kadının yaptığı şeylere bak. Yazık günah. İstemediğini açık açık söylesin madem. Gel bı de millete laf anlat. Allah Allah

11:30 1 haslanmis yumurta, 2 dilim hindi fume, 1 dilim peynir, ceyrek simit

15:00 1 muz

19:00 kabak yemegi, 1 dilim ekmek, 2 kasik yogurt

su 3 litre
Spor 30 dk leslie

E Emnis hzlsel

4 eylul menum

12:00- 1 dilim tt ekmek, tereyaginda 2 yumurta, 2 dilim peynir, 1 yk ajvar, 1 yk sbzeli ezme.
16:00- 1 hamburger

su:2lt
Spor: 30 dk cardio
20 000 adim

E Emnis hzlsel Ucmelekannesi

04.09.2021

10.30
2 sahanda yumurta, 1 dilim peynir, salatalık, 1 TK kaymak, reçel,2 dlm ekmek

15.00 sadekahve ,2 kare çikolata,
18.30
1 porsiyon İskender, 1 bardak kola

Şu:2 lt

4 Eylül
Kahvaltı : yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin
Öğle:, sütlü pekmezli yulaf
Akşam: sandviç
2,5 lt su, 30 dk yürüyüş,

Sabah
1 kase yulafli nesfit

Oglen
Tavuk izgara
Salata
Yogurt

Aksam
Izgara kofte
Salata

E Emnis

Kizlar ya loslikla cevaplaya bastım düzenlemekte de gecikmisim. Hafta sonu için güzel menülerdi afiyet olsun

DeryaOnDiet canim menume etiketlemeyi unutmuşum E Emnis kaptanım senide unutmuşum.

Ayyyy çok romantik bir gece olacak desene hehe hediyeye ne karar verdin peki o ne alacak acaba çok heyecanlııı :))
Off benimki herseyi begenmez kolay kolay drone alayim demistim ama yeni yasa cikti burda, cogu yerde ucurtmak yasak. Onun detaylarini okumam lazim. Baska da bi fikrim yok

Haklisin canim. Disardaydik ve saka gibi sadece hamburger cesitleri vardi oturdugumuz yerde. Cocuk oyun alanlari cok guzel diye oraya gittik, ins eritmisimdir sporla.

Sagol canim insallah.
basladin ya spora artik devami gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…