Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Net olarak gıcık oluyor görümcesine gelmesin kalmasın istiyorBen aslında okulu bahane etmiştim kalabalık ortam kv ye virüs bulaştırmayalım diye ama işe yaramadıNeyseki okula gideceğim saat 2 ile 8 arası görüşmeyeceğiz Bayıldım o emojiye hemen bulacağım

DeryaOnDiet kuzu nasılsın? çok göremedim chat te seni birkaç gündür
Iyiyjm canim. Bugun hava guzeldi burda. Nehir kenarinda gezdik ailecek zaman gecirdik. Sonra ben alisverise gittim. Ancak ciktim alisverusten yoldayim 🛍🛍 sen nasilsin canim? Nasil geciyor haftasonun?

AlışverişNeler aldın kendine
Popomu kucuk gosteren bir kot. Adeta ustume yapilmis, bayildiim.Birkac bluz, birkac elbise bir de mont.
aslinda yapmayacaktimcanim ama son gunlerde havalar sogudu. Ustume giyecek kiyafet bulamazoldum. Eski kisliklarim hep kucuk geliyor.

Popomu kucuk gosteren bir kot. Adeta ustume yapilmis, bayildiim.Birkac bluz, birkac elbise bir de mont.
aslinda yapmayacaktimcanim ama son gunlerde havalar sogudu. Ustume giyecek kiyafet bulamazoldum. Eski kisliklarim hep kucuk geliyor.
Olsun canım iyi yapmışsın kilo verince yine yaparsın alışveriş güle güle giybenim de dolap bomboş biraz daha kilo vereceğim diye acele etmiyorum elindekilerle idare ediyorum ben de bir mont var 46 beden içine bir ben daha girer Allahtan kış geç geliyor buralara

Sagol canim. Ayy saka gibi 46 dan yakinda 36ya ineceksin. Masallah canim

Henuz sıkmadı ama ilerde ne olur bilemem 112 7/24 aktif malum o yuzden biz de vardiyali calisiyoruz. 24 saat calisip 72 saat dinleniyoruz canim. 72 kismi cok guzel haftada 2 gun ise gitmis oluyorum ama 24 cok uzun bir omur gibi geliyor . Planli gitmende fayda var canim. Bi de istikrar onemli az da olsa hergun basina oturabilsen bi sure sonra calismadigin gun eksiklik hissedersin.

Haftada 2 gün gitme kısmı mükemmelmiş Ama 24 saat çok yorucudur Allah kolaylık versin canım

Aynen eşim çok sever yemeyi
Ayy önceden kardeşim gelmişti ,o da sizin yeğen gibi surekli acıktım acıktım derdi en son dayanamadım, dedim yeter be bu ne, yeter git artık mutfağımdan bulaşık eksik olmadı seninle mi ugrasicam dedim
Ooo korkulur senin kvd denn , kiz nasıl rol yapmış be

haydaa ama ayıp ediyor da yaa sevmediği bu kadar belli edilmez ki demek ki virüsten o kadar gıcık kapmıyor oyy neyse karşılaştırmayayım sohbet değişik yerlere gidiyor hahaha Allah sabır versin sana da cnm normal ziyaret değil çünkü hem yalan söylemiş görümcesine karşı sen de baskı sorumluluk hissetmişsindir hem de sağlık durumunu kötü anlatıp insanları üstüne salmış tıh tıh tıh...
biraz da erken çıkıyorsun değil mi toplantı yol kontrol vs whatsapp te gördüm ama burda da olabilir cnm ya da telden bulabilirsin hıı baktım saunaymış

Iyiyjm canim. Bugun hava guzeldi burda. Nehir kenarinda gezdik ailecek zaman gecirdik. Sonra ben alisverise gittim. Ancak ciktim alisverusten yoldayim 🛍🛍 sen nasilsin canim? Nasil geciyor haftasonun?
ooh çok güzel yapmışsınız cnm :) elbiseler elbet birgün olacak tekrardan ama onu bekleyip aynı kıyafetlerle gezme mecburiyetimiz yok en iyisini yapmışsın güle güle giy kuzm mutlu günlerde inşallah
ben de iyiyim cnm ailecek gezdik biz de ikeaya gittik şu bademli pastadan aldım buzlukta şu an hehe birazdan çikolatasını yicem 2 parça ben de pantolon almak istiyorum toparlayıcı çok moral veriyor iyi hissettiriyor valla haklısın ben de bulsam

hıım anladım cnm ben bakanlık gibi hatırlamışım işyerini evet yaa 24 saat ama 10 yıl yaşlanmış gibi çıkıyodum ben de kolay gelsin cnm yemeği nasıl hallediorsun orda?
aynen cnm planı ona göre yapıcam başlarda çok sıkmadan gidicem alışana kadar, sonra dediğin gibi mesela 4 saat çalışmaya alıştıysam 2 saat çalıştığım gün off günü gibi gelir

Kfc dürüm hiç yemedim kalorisine hakim değilim ama genel olarak güzel gibi menü cnm
Allah kolaylık versin bacım ayyy zor vala sürekli yemek hazirla
bizde de hep babam alırdı küçükken o alıştırdı sevdirdi balığı valla artık ben de alıyorum eve o da
Ben bekarken öylesine yerdim son bı kaç senedir baya zevkle yiyorum açıkçası
Ay gülsem mi ağlasam mı ya halinize kv sinir oldum şu an her kafadan şimdi akıl dinle kendini başını kurtarayim derken seninkini ta koymuş
Afiyet olsun canım güzel menü bence
11:30 1 haslanmis yumurta, 2 dilim hindi fume, 1 dilim peynir, ceyrek simit

15:00 1 muz

19:00 kabak yemegi, 1 dilim ekmek, 2 kasik yogurt

su 3 litre
Spor 30 dk leslie

E Emnis hzlsel
Afiyet olsun güzel menü
4 eylul menum

12:00- 1 dilim tt ekmek, tereyaginda 2 yumurta, 2 dilim peynir, 1 yk ajvar, 1 yk sbzeli ezme.
16:00- 1 hamburger

su:2lt
Spor: 30 dk cardio
20 000 adim

E Emnis hzlsel @Ucmelekannesi
Afiyet olsun güzel bence

04.09.2021

10.30
2 sahanda yumurta, 1 dilim peynir, salatalık, 1 TK kaymak, reçel,2 dlm ekmek

15.00 sadekahve ,2 kare çikolata,
18.30
1 porsiyon İskender, 1 bardak kola

Şu:2 lt
Kola dışında güzel afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım ara dışında güzel bence

Ben arebeksden başka bir müzik dinlemezdim saatlerce müslüm dinlerdim, susam sokağını severek izlerdim ama ben aralardaki çizgi filmlere bayılırdım

Ben arebeksden başka bir müzik dinlemezdim saatlerce müslüm dinlerdim, susam sokağını severek izlerdim ama ben aralardaki çizgi filmlere bayılırdım
ben de lisede arabeks dinliyordum ergenlik işte hayat çok zor anlaşılmaz geliyordu ne derdim vardıysa bu kadar dünyaları yıkacak kadar
şu an da arada dinliyorum dertleri bartmak istediğimde iyi geliyor derdim yokmuş be diyorum sonra

Sağ ol canım 34 beden olana kadar durmak yok Şaka bir yana 38 bedene düşsem yeter sonra bırakacağım kiloyu koruma moduna geçeceğimSenin hedef beden kaç 36 mı
Canim ben 62-63 ken giriyordum 36 bedene. Is elbiselerimin cogu 36. En buyugu 38di. Simdi ne mumkun. Bugun aldigim hersey ya L ya da 40

Ohh siz de ne gyzel yapmissinuz. Guzel oluyir haftasonu ailecek gecirilen zanan. Normalde is/okul/ev derken birbirimize zanan ayiramiyiruz.
ayy cok mutlu oldum canim. Ya bir de haftaya cumadan pazara sehir disina cikcaz evlilik yildonumumuzu kutlamaya, hic adam gibi kiyafetim yoktu kislik. Iyi oldu dedim esime artik kucuk tatilimize gidebiliriz. Yildonumu yemeginde giymek icin de pariltili bir elbise aldim nesem yerine geldi. Dusunup duruyirdum ne giycem diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…