Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

İyi düşünmüşsün canım tek öğün beslenmek zor zaten şahsen ben yapamam Sen zaten o beş bini kaç bin yapıyorsun gün içinde hadi bakalım bence şubattan önce ulaşırsın hedefine

Sukurveksideymisim canim, rahatladim. Tam gaz devamm

Bugun sporla degerlendirirsun belki o zamani

Evet canim aralikli oruc yapiyorum sabahlari canim hicbir sey istemiyor. Kahve cay iciyorum

Sagol canim. Dun sporu hafif gecirdim bugun cardio bebis bu uyusun

İnsanlar kurnazlık peşinde ama bence böyle yalanla haksızlıkla gelen paranın da hayrı yok
Öyle valla hayırlısı ile atanırsam İnş ilk iş ev almak cidden kiracılık sıkıntı
Allah gönlune gore versn cnm
Tabi canım çocukla zordur uyumak hele çok küçüklerse bende daha olmadığı için olana kadar bol bol uyuyayım en iyisi
2 yasinda bi oglum ama 2 cocuga bedel bu ara 2 yas sendromunda herseye ters tepki aglama krizleri uykuya direnme vs ne ararsan var maleseff. Bol bol uyuuu tavsiyemmmdr
Gunaydin cnm hadi bismillah ozaman bende basladim insallah bozmayiz
Bugun sporla degerlendirirsun belki o zamani
Insallah cnm niyetim o sekilde

Afiyet olsun canim. Menun de sporun da gayet guzel olmus.
Wuuwuu ortim harikasiiin menun de sporun da sahanee
Menun yine cok guzel canim, adimlari da 10000 e tmmlasaydin super olurdu
Merhaba
13:00 tavuklu salata
15:30 kahve soda
19:00 1 tabak kabak yemegi
20:30 1 armut
Su 3 litre
E Emnis hzlsel
Masallah canim pur dikkat basladin gayet guzel bir menu. Ama spor nerdeee
Aksam bira fazla kh olmus canim. Ama toplamda gun icinde kesinlikle cok degil. Sporun da guzel himm ay canim asure istedi. Hayatimda hic yapmadim da ama su 70i geride birakip 6lari gorunce yapayim. Cunku yapinca bir iki kase yerim artik

31 ağostos
Sabah 2 dilim ekmek klasik kahvaltı
Öğle yok
Akşam19.00
1 tabak taze fasülye 4 kaşık pilav yoğurt
3 litre su -6000 adım
avutsunbahaneler
Menun cok guzel canim. Afiyet olsun. Adimlarini da 10000 e tamamlasan super olurdu.
Oyy kuzum bu nee. Bence bugunden itibaren sen de bizimle sekersiz 21 gube baska. Dun yeterince sekerli gida yeyip veda etmissin gibi.
sporun sahaneee

canım teşekkürler :) spora inşallah başlıycam hem iş hem çocuklar fırsat bulamıyorum çoğu zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…