Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

31.08.2021

Kahvaltı
-domates
-salatalık
-peynir

Sade kahve

Öğle
-salata
-1 kase mercimek çorbası
-1 orta boy lahmacun

Akşam
-ton balıklı salata

Sade kahve, yeşil çay

Su 2 lt
Spor yok 7000 adım attım gün boyu 😬😬

E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun ortim öğlen lahmacun yiyince akşamı güzel dengelemişsin hafif geçirmişsin adımın da gayet iyi canım😘😍
Merhaba
13:00 tavuklu salata
15:30 kahve soda
19:00 1 tabak kabak yemegi
20:30 1 armut
Su 3 litre
E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım gayet güzel bir tek spor eksik o da yavaş yavaş olur💕
Kahvaltı
1 dilim beyaz peynir
1 yumurta
7 tane zeytin
1 domates
2 dilim ekmek

Ara 1 bardak soğuk çay

Öğle
1 kase tarhana çorbası
1 dilim ekmek
3 kaşık yoğurt

Ara
1 avuç kadar üzüm

Akşam
4 kaşık patlıcan yemeği
1 küçük dilim fırın makarna
1 kepçe çorba
4 kaşık yoğurt

Su 4 lt

Spor 6000 adım
Afiyet olsun canım işin ehline çok da bir şey denmez ama soğuk çay ve fırın makarna olmasaymış daha iyi olacakmış sanki🤭🤭

Hemde nasıl annem de geldi beraber hallettik işleri şimdi de ev sahibi ile ilgili problem var yurt dışında yaşıyordu evi boşaltın dönüş yapıyorum dedi 1 aya tabi burda ev bulmak çok zor kiralar çok falan meğer yalanmış yeni kiracıya daha yüksekten vermek içinmiş şimdi işler karıştı bakalım ne olacak
bizim burada sürekli bunu yapıyorlar bu ara kiralar son 2-3 ayda ikiye katladı kendini😕😕

Hemde nasıl annem de geldi beraber hallettik işleri şimdi de ev sahibi ile ilgili problem var yurt dışında yaşıyordu evi boşaltın dönüş yapıyorum dedi 1 aya tabi burda ev bulmak çok zor kiralar çok falan meğer yalanmış yeni kiracıya daha yüksekten vermek içinmiş şimdi işler karıştı bakalım ne olacak
Ah canım Allah insaflı insanlarla karşılaştırsın hem ev sahibi açısından hem kiracı açısından 😕
Hayır yani dürüstce önceden tebliğ et çıkmanızı istiyorum de yada piyasaya göre düşük geliyor bu kira de mesela kiracı belki bakacak çıkıp masraf yapmaktansa + 200 300 ekleyecek kiraya ölçecek biçecek ah bu yalan dolan 🙈 kötü kiracı mumla aratır eskisini valla para için yakar kendini umarım bir orta yol bulunur canım

Estağfurullah canım bu senin kati görevin değil sonuçta kim ne kadar süre ile destek olabiliyorsa oluyor işte elden ele takımız sonuçta 🤗🤗🤩

🙈 Kendin düzeltirsin artık 🤭😜

Aaa sorun oysa istersen öğleden sonra bile olabilir 🤭 canım senden başka talep eden olmadı zaten çok teşekkür ederiz yine bir listede destek oluyorsun bize 💕
Ertesi gün, gün içinde kendine göre ayarlarsın saati önemli değil ♥️
Eheh tmm 😂😂😂
Rica ederiim 😍😘😘😘
Harikaa 😎 esnek çalışma saati
Afiyet olsun canım çok güzel menü spor da harika🤩🤩

Afiyet olsun canım gayet güzel💕

Probis hariç gayet güzel canım ara öğünde probis yerine tatlı ihtiyacın için litalifin yulaf topları var çok da güzel veya benim de canım Diyet Salata Diyet Salata sayesinde tanıştığım züberi tercih edebilirsin hem daha az kalorili olur hem de kesinlikle tatlı ihtiyacını çok güzel karşılıyor😘 suyun sporun da çok iyi🥰
Kesinlikle kesinlikle 😍😘

Ortağın bir diyetisyen :KK17: artık şanslı mısın değil misin bilmiyorm :)) eski takım üyemizdir karışıklıklı birbirinize destek olacağınızo düşünüyorum canım 🤗 Calypso95 Calypso95
Anammm ne diyosun çok acayip diilmi 🙄🥴🤭

Ortim merhaba 😍 kilo vermeye başlıyorum inşallah yeniden 14 kilo fazlam var 😑 senin hedef kaç 😊

Merhaba kaptanım ben de çok yoğunum bu sıra ev yapıyoruz da belediye işleri falan uğraştırıyor 😊

Tek başına çok zor destekle iyi ilerleriz umarım 😊
Ahh ortim öğrendim ki diyetisyenmişsin 🤗. Ortim Dr 20 kilo ver dediğinde bundan 10 kilo eksiktim 🙈 Bi 70 e insem hedefi indiricem bende Bi 15 vericem 79 lardayim 🥴🤗

Ah canım Allah insaflı insanlarla karşılaştırsın hem ev sahibi açısından hem kiracı açısından 😕
Hayır yani dürüstce önceden tebliğ et çıkmanızı istiyorum de yada piyasaya göre düşük geliyor bu kira de mesela kiracı belki bakacak çıkıp masraf yapmaktansa + 200 300 ekleyecek kiraya ölçecek biçecek ah bu yalan dolan 🙈 kötü kiracı mumla aratır eskisini valla para için yakar kendini umarım bir orta yol bulunur canım
Ya buradakiler hep yapıyormuş bunu gereksiz yüksek kiralar birde 3 ay tatil kiracı hemen bulamam diye smykemiyor şimdi söylüyor valla hak yani Allah’a ediyorum yapacak bir şey yok her şeyin hayırlısı

Kahvaltı
1 dilim beyaz peynir
1 yumurta
7 tane zeytin
1 domates
2 dilim ekmek

Ara 1 bardak soğuk çay

Öğle
1 kase tarhana çorbası
1 dilim ekmek
3 kaşık yoğurt

Ara
1 avuç kadar üzüm

Akşam
4 kaşık patlıcan yemeği
1 küçük dilim fırın makarna
1 kepçe çorba
4 kaşık yoğurt

Su 4 lt

Spor 6000 adım
Afiyet olsun orticim. Sana da yorum yapılmaz ortim ama çok karbonhidrat var sanki menunde 🙈🤭

Pnrrr-12 Pnrrr-12 ben de çok uykucuyumdur🤭 Her fırsatta uyurum normalde ama uyku saatlerim hep yemek sonrasına denk geldiği için kilo alırım diye korkumdan uyumayı bile bıraktım🤣🤣
Ayy bende bende arabaya binelm 2 dkda uyurdm tabi cocuk olunca artk onlar kalmiyor malesef :rolleyes: :confused:yiyip uyumakta kotu diyorlar aynen

Bu ara yeni moda bizim de en altimiz tasindi bugun guya ev sahibinin kızı oturucakmis belli olur gercekmi, kiraci olmak zor Allah kolaylik versin

Bu ara yeni moda bizim de en altimiz tasindi bugun guya ev sahibinin kızı oturucakmis belli olur gercekmi, kiraci olmak zor Allah kolaylik versin
İnsanlar kurnazlık peşinde ama bence böyle yalanla haksızlıkla gelen paranın da hayrı yok
Öyle valla hayırlısı ile atanırsam İnş ilk iş ev almak cidden kiracılık sıkıntı

31 agustos menum
11:00- 2 yumurtadan menemen, 2 dilim oeynir, 1 kase salatalik, 1 dilim tt ekmek
14:30- 1 kase nohutlu tavuk, 1 kase icibe yulaf, yigurt , kajao, muz, frenj uzumu karistirip yedim.
17:30- detoks icecegi

su:3,5 lt
Spor: 30 dk pilates
11 000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel @Ucmelekannesi
Afiyet olsun harika hele spor perfekto 🥰

31.08. 21
Sabah:1 filtre kahve
Öğlen:yeşilçay, hibiskus, turunç kabuğu
Akşam : haşlanmış tavuklu yeşil salata, 5 kuru kayısı, 3 kuru erik

3 litre su

12000 adım
Canım çok az değil mi bir sıkıntı yaşıyormusun yorgunluk baş dönmesi falan yürüyüşte var çünkü enerji harcanmış baya. keto sanırım devam dimi kendinde enerji açısından bir farklılık canlılık hissediyormusun? Afiyet olsun bu arada 🥰

SABAH
1 h.yumurta
3 kayısı
6 zeytin
1 kk peynir
1 TB ekmek
Çay(şekersiz)
ÖĞLE
1 kase yoğurt
1 armut
AKŞAM
4 biber dolması(biraz fazla kaçırmış olabilirim 🥺)
Cacık
1 TB ekmek
4 litre su +1 duble türk kahvesi +1 kayısı çayı
SPOR= 30 dakika cardio + 1000 ip atlama
Afiyet olsun. Aslında bakarsak aksam ki ekmek olmasa dolmalarin yanında çok göze batmazdi spor da güzel maşallah darısı başıma 🥰

31 Ağustos
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, kiraz saplı çay, 4 zeytin
Ara
Türk kahvesi, 1 avuç kuruyemiş
Akşam
Tas kebabı, 3 yk haşlanmış bulgur, salata

2 LT su, yeşil çay, 3 mil Leslie, 20 dk zumba

E Emnis @Tempus
Harikasin Afiyet olsun 🥰

31 ağustos
10.30 : tb ekmekten küçük tost,3minik küp beyaz peynir,2dilim salatalık
14.30 : 1 armut,1 avuç beyaz leblebi
18.00 : 1 tabak patlıcanlı yemek,2yk bulgur,yarım dilim ekmek,salatalık
Su : 2.5lt
Spor : 7000adım=70p, 1000 tane ip = 200p
Totalde = 270p
E Emnis
Hersey harika Afiyet olsun canım 🥰

31.08.2021

12.45
2 haşlanmış yumurta, 🍅 salatalık, 1 dilim karpuz 1 dlm peynir

16.00 sade kahve, 3 taze incir
19.00
2 kepçe taze fasulye, 2 YK makarna, cacık

su: 2 lt
Hosgeldiniz yoktum buralarda. Afiyet olsun menü güzel 🥰

31 Ağustos

Kahvaltı

2 yumurta, peynir, biber, domates, salatalık 1 tt ekmek
Öğle
1 bardak süt, 3 tane probis
Aksam
120 Gr et, 2 tt ekmek

4,5 lt su, 2 yeşil çay, 1 saat tempolu yürüyüş
Afiyet olsun. O probisler kocaman olanlardan mi 🙈 olmasa iymis yürüyüşte harika 🤩

31 Ağustos menüm

Kahvaltı:10.00
2 dilim sucuk ince bir dilim kasarla minik bir tost
Domates salatalık biber
Şekersiz çay

Aksam:16.00
8 yk bamya
1kase yoğurt
Salata

Su:2,5 litre
Spor:
:nazar: 19400 adım
54dk zumba class
20 dk cardio
Eki Görüntüle 2909084
@UcanSupurge E Emnis @hzsel @DeryaOnDiet

Lizozom55 Lizozom55
Afiyet olsun menü güzel spor daha güzel kaç saat sürdü o yürüyüş çok merak ettim 🥴🙈

31 agustos menum:

9:30 Kahve, 1 hurma

11:30 2 dilm cavdar ekmegi, 4 zeytin, 1 kk peynir, domates salatlk, 2 hindifume salam

14:00 1 nektari

17:30 3 yk et sote, ceyrek yufka, 3yk yogurt, 6 yk salata

20:30 komsumla bahcede sütlü kahve

6.000 Adım
2. 5.lt Su

@kardelelen321
E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun güzel menü 🥰

Kahvaltı:yarım simit domates salatalık şekersiz çay
Öğle: 2 dilim kepek ekmeği 2tk ton balığı 1 dilim kaşar
Ara:3 incir
Akşam: tavuk göğüs eti salata
spor leslie 30 min. su 2 lt
hzlsel hzlsel SonsuzUmut SonsuzUmut
Afiyet olsun dengeli olmuş. 🤩

31 Ağustos salı
11.00
3 ksk yulaf
1 elma tarçın 3 ksk yoğurt

14.00
Sade kahve1 hurma
14.30
Kiyma kavurma 3 YK kadar
1 bardak ayran

Akşam
Detoks suyu

Şu 2bucuk litre

50 dakika Leslie

@DeryaOnDiet E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun menü güzel spor güzel tartıda güzel olacak eminim 🥰

31.08.2021

Kahvaltı
-domates
-salatalık
-peynir

Sade kahve

Öğle
-salata
-1 kase mercimek çorbası
-1 orta boy lahmacun

Akşam
-ton balıklı salata

Sade kahve, yeşil çay

Su 2 lt
Spor yok 7000 adım attım gün boyu 😬😬

E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun güzel dengeli 🤩

Merhaba
13:00 tavuklu salata
15:30 kahve soda
19:00 1 tabak kabak yemegi
20:30 1 armut
Su 3 litre
E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun aralıklı yapıyorsun sanırım. 😌

SABAH
1 h.yumurta
3 kayısı
6 zeytin
1 kk peynir
1 TB ekmek
Çay(şekersiz)
ÖĞLE
1 kase yoğurt
1 armut
AKŞAM
4 biber dolması(biraz fazla kaçırmış olabilirim 🥺)
Cacık
1 TB ekmek
4 litre su +1 duble türk kahvesi +1 kayısı çayı
SPOR= 30 dakika cardio + 1000 ip atlama
Yine etiketlenmemişim :KK11:
Canım biraz çeşit katarsan daha güzel olurmuş mesela dolma etli miydi? Değilse ekmeği de yemeyip 1 dolmayla et tavuk yemeği yiyebilirdin :KK66: afiyet olsun
Kayısı çayı da hergün içiyorsan önermem cnm haftada 1-2 ideal :KK66:

Afiyet olsun ortim öğlen lahmacun yiyince akşamı güzel dengelemişsin hafif geçirmişsin adımın da gayet iyi canım😘😍

Afiyet olsun canım gayet güzel bir tek spor eksik o da yavaş yavaş olur💕

Afiyet olsun canım işin ehline çok da bir şey denmez ama soğuk çay ve fırın makarna olmasaymış daha iyi olacakmış sanki🤭🤭
Soğuk çay ikram edilince içtim sıcakta dayanamadım 🤭 makarna da çoook küçük zaten yok gibi sayılır
Anammm ne diyosun çok acayip diilmi 🙄🥴🤭

Ahh ortim öğrendim ki diyetisyenmişsin 🤗. Ortim Dr 20 kilo ver dediğinde bundan 10 kilo eksiktim 🙈 Bi 70 e insem hedefi indiricem bende Bi 15 vericem 79 lardayim 🥴🤗
İnşallah birlikte verelim o zaman senin hedef de 65 civarı 😁
31 Ağustos Salı

Saat 11
2 dilim tam buğday ile yapılmış kaşarlı sucuklu tost
Ihlamur

Saat 16
3 kaşık aşure

Saat 18.30
6 kaşık ekşili köfte
1 kase mercimek çorba
4 dilim kavun

Su 2.5 litre
Yarim saat yürüyüş

E Emnis hzlsel hzlsel Calypso95 Calypso95
Afiyet olsun canım 😊
Afiyet olsun orticim. Sana da yorum yapılmaz ortim ama çok karbonhidrat var sanki menunde 🙈🤭
Öğle öğünü sağolsun 😑 yarın toparlarım artık normalde menünün %55 civarı karbonhidrat olmalı ona göre ayarlıyorum ama her gün tam istediğin gibi ayarlanmıyor

Günaydın herkese 🥰
Şekersiz 21 güne başladığımızı unutmayınız❗ Aralıklı orucuma uyumlu olması için öğlen 13.00 gibi kahvaltı, 16.00 gibi bir ara öğün, akşam en geç 19.00da akşam yemeği ile 21 gün devam etmeyi düşünüyorum. Günlük 5000 adımlık tempolu yürüyüşün yanında bir spor daha yapamam muhtemelen, cuma tartısı sonrasını başlangıç kabul edip toplam kaç kilo verebileceğimi görmüş olurum. 22 şubatta hedefim 65 olsun o zaman 😉🤗

Afiyet olsun canım çok güzel menü spor da harika🤩🤩

Afiyet olsun canım gayet güzel💕

Probis hariç gayet güzel canım ara öğünde probis yerine tatlı ihtiyacın için litalifin yulaf topları var çok da güzel veya benim de canım Diyet Salata Diyet Salata sayesinde tanıştığım züberi tercih edebilirsin hem daha az kalorili olur hem de kesinlikle tatlı ihtiyacını çok güzel karşılıyor😘 suyun sporun da çok iyi🥰
Teşekkürler canım siber alayım ben de 🥰

Canım çok az değil mi bir sıkıntı yaşıyormusun yorgunluk baş dönmesi falan yürüyüşte var çünkü enerji harcanmış baya. keto sanırım devam dimi kendinde enerji açısından bir farklılık canlılık hissediyormusun? Afiyet olsun bu arada 🥰

Afiyet olsun. Aslında bakarsak aksam ki ekmek olmasa dolmalarin yanında çok göze batmazdi spor da güzel maşallah darısı başıma 🥰

Harikasin Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun. O probisler kocaman olanlardan mi 🙈 olmasa iymis yürüyüşte harika 🤩

Afiyet olsun menü güzel spor daha güzel kaç saat sürdü o yürüyüş çok merak ettim 🥴🙈

🙈Kocaman

Geçen hafta benim ortimdi canım temizlikle uğraşıyordu en son geçen hafta da pek aktif olamamıştı bu hafta ben de hiç görmedim🤔

İnşallah güzel haberler alırsın canım🙏 Hangi bölümden mezundun🥰

Sağ ol canım🥰 İstanbul çok sıcak ya güneyde yaşayanlar ne yapıyor nasıl yaşıyor hiç bilmiyorum😖

Sonra kavga kıyamet🤣🤣🤣 Sessizce düşünceli gelin edasıyla covidi ortaya attım bakalım işe yarayacak mı🤭🤭
Güneydekilere Allah yardım etsin.Ben yasayamam heralde.Bu sabah Ankara yagmurlu gece boyu yağdı maşallah.
Bu menüye hele hele bu spora ne denebilir idolümsün bir gün spor da senin kıvamına gelebilir miyim acaba🤭🤭

Afiyet olsun canım😘

Gayet güzel canım afiyet olsun su da spor da çok iyi😍😍

Süper canım menü de spor da😘
Bence gayet güzel spor yapıyorsun canım. E Emnis kaptan bakalım kim birinci sporda deyince gaza geldim biraz sanırım:KK45:
Teşekkürler kaptanım💕 Bir sonraki listede inşallah birincilik olacak🤣🤣 @Breeze96 tebrikler canım
İnsallah canım tebrik ederim💕

Harikasin Afiyet olsun 🥰

Teşekkür ederim canım.💕 2saati gecti sanırım😚Rekorum 21 bin gecemedim onu daha 😍
Günaydın herkese 🥰
Şekersiz 21 güne başladığımızı unutmayınız❗ Aralıklı orucuma uyumlu olması için öğlen 13.00 gibi kahvaltı, 16.00 gibi bir ara öğün, akşam en geç 19.00da akşam yemeği ile 21 gün devam etmeyi düşünüyorum. Günlük 5000 adımlık tempolu yürüyüşün yanında bir spor daha yapamam muhtemelen, cuma tartısı sonrasını başlangıç kabul edip toplam kaç kilo verebileceğimi görmüş olurum. 22 şubatta hedefim 65 olsun o zaman 😉🤗
Ben de aralıklı oruç yapıyordum 10da kahvaltı 16 aksam sonra bisey yok 5000 adım 10 bin mi olsa:KK66::KK36:

Son düzenleyen: Moderatör:
X