Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

canım teşekkürler :) spora inşallah başlıycam hem iş hem çocuklar fırsat bulamıyorum çoğu zaman.
Eminim canim. Off benim de annelik iznimin son birkac ayi. Esime diyorum ise donunce hergunku aktivitelerimi yine yapacagim ve ustune bir de is olacak. Kolay gelsin canim.

İyi düşünmüşsün canım tek öğün beslenmek zor zaten şahsen ben yapamam Sen zaten o beş bini kaç bin yapıyorsun gün içinde hadi bakalım bence şubattan önce ulaşırsın hedefine
Ay Allah söyletmiş Şubat diye Eylül diyecektim. 5000 dışındaki adımlar gün içi rutin hareketlerim. Ben leslie niyetine yürüyorum sabahları

Kesinlikle uzakta olsalar daha iyi. Ben ailemden mahrumken, sürekli onlara gitmek hiç hoşuma gitmiyo.
E Emnis kaptanım, kızlar herkese merhaba :) uzun zamandır yoktum kiloları bazı sağlık sorunlarımdan hem de sonradan salıvermekten tekrar aldım inşallah bana tekrar yardımcı olursunuz
Hoşgeldin canım. Tekrar motive olup başaracağına eminim canm
Kaptanım saglıkla ilgili bi durumum var , diyete devam edemıcek gibiyim ama ara ara sohbete katılmak isterım ıznınuzle. Listeden cıkarabılırsınız ,cok tesekkurler
Çok geçmiş olsun canım
Hayırlı uğurlu olur inşallah kuzum.
Hay Allah, ne denir bunlara ya. Allah yardımcın olsun canım
kardelelen321 ortimm nasıl gidiyor dun pek sesin cıkmadı akșama son gaz devam insallahhh
Ortiiim ev temizliğiyle uğraşıyorum. Okullar başlamadan birkaç ince temizlik işleri vardı. Onları yapıyordum. Fazla gelemedim kusura bakma.

Ortim dengeli ve güzel menü olmuş. Adım da var. Sporu biraz daha arttırırsan süper olur

Cnm notu okumadın galiba

Allah yardımcın olsun canım belli yaşlarda bu tarz davranışlar oluyor tabi bugünler de geçecek
Dene canim bugun su detoks icecegini. 2 gunde eksiye geldim bak senin de tam 2 gunun var
Aynen canım bugün ve yarın kesin yapıyorum
Ay Allah söyletmiş Şubat diye Eylül diyecektim. 5000 dışındaki adımlar gün içi rutin hareketlerim. Ben leslie niyetine yürüyorum sabahları
Ben de diyorum kilosu da az niye Şubat dedi
Ben de aynı şehirdeyim çok iyi anlıyorum ama benimkiler de Allahtan çok uzak değil araçla 1 saat uzaklıktalar ama insan gerçekten sinir oluyor elde değil

Oyy kuzum bu nee. Bence bugunden itibaren sen de bizimle sekersiz 21 gube baska. Dun yeterince sekerli gida yeyip veda etmissin gibi.
sporun sahaneee
Tartıldıım dünden -600 gr kuzuuuu
Cnm ben koruma döneminde de yiyordum arada ama o gün güzel spor yaparak ve kalori sayarak kalori saymayı ve sporu bırakalı kilo almaya başladım ve ne yediğimi umursamadım o dönem açıkçası yani sürekli hamurişi tatlı mısır gibi yüksek glisemik indeksli ve faydasız şeyler yediğim günler çok oldu.
Ama bunlar programlı ve sayılı korkma o yüzden bugün de isveç gibi yapıcam

Güzel canim. Ekmek olmasa daha iyiymiş bulgur varken. Ama spor şahane afiyet olsun
31.08.2021

12.45
2 haşlanmış yumurta, salatalık, 1 dilim karpuz 1 dlm peynir

16.00 sade kahve, 3 taze incir
19.00
2 kepçe taze fasulye, 2 YK makarna, cacık

su: 2 lt
Afiyet olsun canim çok guzel

31 Ağustos

Kahvaltı

2 yumurta, peynir, biber, domates, salatalık 1 tt ekmek
Öğle
1 bardak süt, 3 tane probis
Aksam
120 Gr et, 2 tt ekmek

4,5 lt su, 2 yeşil çay, 1 saat tempolu yürüyüş
Probis ne olaki afiyet olsun
Sanki ustumde bi sislik var gibi. Anlamiyorum neden. Yarin tartilacagim merak ettim kilomu
Kaç çıktı kilon Ortim. Regl dönemin falanmi acaba
Harika menü afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Afiyet olsun Güzel canim
Harikasın canim. Bugün ikinci günüm benim veee annemlere geldim. İrademe sahip çıkacağım ve başaracağım.

Hedefin Eylül 22 imiş sonradan okudum kesin tutar canim

Probis: süt ile muhteşem lezzete ulaşan, kilo yapan, damak zevkimi çıtalara çıkaran en sevdiğim biskuvidir

Eklentiler

• images (2).jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 14
Canım haklısın ama ben baya bi yoğun beslenme düzeninden çıktığım için aç kalma ihtimalime karşı yedim gitgide azaltacağım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…