Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

canım teşekkürler :) spora inşallah başlıycam hem iş hem çocuklar fırsat bulamıyorum çoğu zaman.
Eminim canim. Off benim de annelik iznimin son birkac ayi. Esime diyorum ise donunce hergunku aktivitelerimi yine yapacagim ve ustune bir de is olacak. Kolay gelsin canim.

İyi düşünmüşsün canım tek öğün beslenmek zor zaten şahsen ben yapamam🙈 Sen zaten o beş bini kaç bin yapıyorsun gün içinde hadi bakalım bence şubattan önce ulaşırsın hedefine😘
Ay Allah söyletmiş Şubat diye 😁 Eylül diyecektim. 5000 dışındaki adımlar gün içi rutin hareketlerim. Ben leslie niyetine yürüyorum sabahları🤪

Sağ ol canım🥰 Yaparsın sen hep beraber şekillenelim inşallah 😘

Beyaz un değil canım galeta sayılır ekmek yeniyorsa o da yenir herhalde zaten kahvaltıda 1 tane tüketiyorum

Ah çikolata 😍😍😍 Geçen ay mezun olunca bir kez yedim ama kendimden geçtim resmen🤣🤣 İnşallah çikolata getirmez🤭

İyi bari hoş aynı şehirde mi olmak daha iyi yoksa uzakta mı olmak bilemedim🤭🤭
Kesinlikle uzakta olsalar daha iyi. Ben ailemden mahrumken, sürekli onlara gitmek hiç hoşuma gitmiyo.
E Emnis kaptanım, kızlar herkese merhaba :) uzun zamandır yoktum kiloları bazı sağlık sorunlarımdan hem de sonradan salıvermekten tekrar aldım :KK43: inşallah bana tekrar yardımcı olursunuz
Hoşgeldin canım. Tekrar motive olup başaracağına eminim canm
Kaptanım saglıkla ilgili bi durumum var , diyete devam edemıcek gibiyim ama ara ara sohbete katılmak isterım ıznınuzle. Listeden cıkarabılırsınız ,cok tesekkurler🤗
Çok geçmiş olsun canım
Ahah teşekkürler ortim😍

Canım bugün izinliydim. Yapmam gereken çok iş vardı. Onları halletmeye çalıştım. Kendi işimi kuruyorum nasipse. Bazı evrak işlerim vardı. Gün boyu koşturdum durdum. Yarım saat oldu eve geleli hemen uyuyakalmışım telefona uyandım 😂

Sen nasılsın neler yaptın bugün canım?
Hayırlı uğurlu olur inşallah kuzum.
Hemde nasıl annem de geldi beraber hallettik işleri şimdi de ev sahibi ile ilgili problem var yurt dışında yaşıyordu evi boşaltın dönüş yapıyorum dedi 1 aya tabi burda ev bulmak çok zor kiralar çok falan meğer yalanmış yeni kiracıya daha yüksekten vermek içinmiş şimdi işler karıştı bakalım ne olacak
Hay Allah, ne denir bunlara ya. Allah yardımcın olsun canım
kardelelen321 kardelelen321 ortimm nasıl gidiyor dun pek sesin cıkmadı akșama son gaz devam insallahhh :rolleyes: :KK49:
Ortiiim ev temizliğiyle uğraşıyorum. Okullar başlamadan birkaç ince temizlik işleri vardı. Onları yapıyordum. Fazla gelemedim kusura bakma.

31 agustos menum:

9:30 Kahve, 1 hurma

11:30 2 dilm cavdar ekmegi, 4 zeytin, 1 kk peynir, domates salatlk, 2 hindifume salam

14:00 1 nektari

17:30 3 yk et sote, ceyrek yufka, 3yk yogurt, 6 yk salata

20:30 komsumla bahcede sütlü kahve

6.000 Adım
2. 5.lt Su

kardelelen321 kardelelen321
E Emnis hzlsel hzlsel
Ortim dengeli ve güzel menü olmuş. Adım da var. Sporu biraz daha arttırırsan süper olur 😍

Afiyet olsun canim. Menun de sporun da gayet guzel olmus.

Wuuwuu ortim harikasiiin 👏👏 menun de sporun da sahanee 🎊🎊

Menun yine cok guzel canim, adimlari da 10000 e tmmlasaydin super olurdu 😉

Masallah canim pur dikkat basladin 😉 gayet guzel bir menu. Ama spor nerdeee 🧐🧐

Aksam bira fazla kh olmus canim. Ama toplamda gun icinde kesinlikle cok degil. Sporun da guzel 👍 himm ay canim asure istedi. Hayatimda hic yapmadim da ama su 70i geride birakip 6lari gorunce yapayim. Cunku yapinca bir iki kase yerim artik 😀😀

31 ağostos

Menun cok guzel canim. Afiyet olsun. Adimlarini da 10000 e tamamlasan super olurdu.

Oyy kuzum bu nee. Bence bugunden itibaren sen de bizimle sekersiz 21 gube baska. Dun yeterince sekerli gida yeyip veda etmissin gibi.
sporun sahaneee 👏👏
Cnm notu okumadın galiba 😉

Allah gönlune gore versn cnm

2 yasinda bi oglum ama 2 cocuga bedel bu ara 2 yas sendromunda herseye ters tepki aglama krizleri uykuya direnme vs ne ararsan var maleseff. Bol bol uyuuu tavsiyemmmdr :confused: :rolleyes: :rolleyes:

Gunaydin cnm hadi bismillah ozaman bende basladim insallah bozmayiz

Insallah cnm niyetim o sekilde :spor:
Allah yardımcın olsun canım belli yaşlarda bu tarz davranışlar oluyor tabi bugünler de geçecek🤭🤭
Dene canim bugun su detoks icecegini. 2 gunde eksiye geldim bak 😉 senin de tam 2 gunun var
Aynen canım bugün ve yarın kesin yapıyorum🥰😘
Ay Allah söyletmiş Şubat diye 😁 Eylül diyecektim. 5000 dışındaki adımlar gün içi rutin hareketlerim. Ben leslie niyetine yürüyorum sabahları🤪
Ben de diyorum kilosu da az niye Şubat dedi🤣🤣
Kesinlikle uzakta olsalar daha iyi. Ben ailemden mahrumken, sürekli onlara gitmek hiç hoşuma gitmiyo.

Hoşgeldin canım. Tekrar motive olup başaracağına eminim canm

Çok geçmiş olsun canım

Hayırlı uğurlu olur inşallah kuzum.

Hay Allah, ne denir bunlara ya. Allah yardımcın olsun canım

Ortiiim ev temizliğiyle uğraşıyorum. Okullar başlamadan birkaç ince temizlik işleri vardı. Onları yapıyordum. Fazla gelemedim kusura bakma.
Ben de aynı şehirdeyim çok iyi anlıyorum ama benimkiler de Allahtan çok uzak değil araçla 1 saat uzaklıktalar ama insan gerçekten sinir oluyor elde değil😕😕

Oyy kuzum bu nee. Bence bugunden itibaren sen de bizimle sekersiz 21 gube baska. Dun yeterince sekerli gida yeyip veda etmissin gibi.
sporun sahaneee 👏👏
Tartıldıım dünden -600 gr kuzuuuu :KK73:
Cnm ben koruma döneminde de yiyordum arada ama o gün güzel spor yaparak ve kalori sayarak :KK66: kalori saymayı ve sporu bırakalı kilo almaya başladım ve ne yediğimi umursamadım o dönem açıkçası yani sürekli hamurişi tatlı mısır gibi yüksek glisemik indeksli ve faydasız şeyler yediğim günler çok oldu.
Ama bunlar programlı ve sayılı korkma o yüzden :KK66: bugün de isveç gibi yapıcam:KK28:

31 ağustos
10.30 : tb ekmekten küçük tost,3minik küp beyaz peynir,2dilim salatalık
14.30 : 1 armut,1 avuç beyaz leblebi
18.00 : 1 tabak patlıcanlı yemek,2yk bulgur,yarım dilim ekmek,salatalık
Su : 2.5lt
Spor : 7000adım=70p, 1000 tane ip = 200p
Totalde = 270p
E Emnis
Güzel canim. Ekmek olmasa daha iyiymiş bulgur varken. Ama spor şahane afiyet olsun
31.08.2021

12.45
2 haşlanmış yumurta, 🍅 salatalık, 1 dilim karpuz 1 dlm peynir

16.00 sade kahve, 3 taze incir
19.00
2 kepçe taze fasulye, 2 YK makarna, cacık

su: 2 lt
Afiyet olsun canim çok guzel

31 Ağustos

Kahvaltı

2 yumurta, peynir, biber, domates, salatalık 1 tt ekmek
Öğle
1 bardak süt, 3 tane probis
Aksam
120 Gr et, 2 tt ekmek

4,5 lt su, 2 yeşil çay, 1 saat tempolu yürüyüş
Probis ne olaki afiyet olsun
Sanki ustumde bi sislik var gibi. Anlamiyorum neden. Yarin tartilacagim merak ettim kilomu 😉
Kaç çıktı kilon Ortim. Regl dönemin falanmi acaba
31 Ağustos menüm

Kahvaltı:10.00
2 dilim sucuk ince bir dilim kasarla minik bir tost
Domates salatalık biber
Şekersiz çay

Aksam:16.00
8 yk bamya
1kase yoğurt
Salata

Su:2,5 litre
Spor:
:nazar: 19400 adım
54dk zumba class
20 dk cardio
Eki Görüntüle 2909084
@UcanSupurge E Emnis @hzsel DeryaOnDiet DeryaOnDiet

Lizozom55 Lizozom55
Harika menü afiyet olsun canim
31 agustos menum:

9:30 Kahve, 1 hurma

11:30 2 dilm cavdar ekmegi, 4 zeytin, 1 kk peynir, domates salatlk, 2 hindifume salam

14:00 1 nektari

17:30 3 yk et sote, ceyrek yufka, 3yk yogurt, 6 yk salata

20:30 komsumla bahcede sütlü kahve

6.000 Adım
2. 5.lt Su

kardelelen321 kardelelen321
E Emnis hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canim
Kahvaltı:yarım simit domates salatalık şekersiz çay
Öğle: 2 dilim kepek ekmeği 2tk ton balığı 1 dilim kaşar
Ara:3 incir
Akşam: tavuk göğüs eti salata
spor leslie 30 min. su 2 lt
hzlsel hzlsel @Sonsuz umut
Afiyet olsun Güzel canim
Günaydın herkese 🥰
Şekersiz 21 güne başladığımızı unutmayınız❗ Aralıklı orucuma uyumlu olması için öğlen 13.00 gibi kahvaltı, 16.00 gibi bir ara öğün, akşam en geç 19.00da akşam yemeği ile 21 gün devam etmeyi düşünüyorum. Günlük 5000 adımlık tempolu yürüyüşün yanında bir spor daha yapamam muhtemelen, cuma tartısı sonrasını başlangıç kabul edip toplam kaç kilo verebileceğimi görmüş olurum. 22 şubatta hedefim 65 olsun o zaman 😉🤗
Harikasın canim. Bugün ikinci günüm benim veee annemlere geldim. İrademe sahip çıkacağım ve başaracağım.

Hedefin Eylül 22 imiş sonradan okudum kesin tutar canim 😍💪

Güzel canim. Ekmek olmasa daha iyiymiş bulgur varken. Ama spor şahane afiyet olsun

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim
Probis: süt ile muhteşem lezzete ulaşan, kilo yapan, damak zevkimi çıtalara çıkaran en sevdiğim biskuvidir 🙈😃

Eklentiler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 14

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim
Canım haklısın ama ben baya bi yoğun beslenme düzeninden çıktığım için aç kalma ihtimalime karşı yedim gitgide azaltacağım zaten😊😊

X