Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kulakları çınlasın @ela_2019 yemin ederdi ondan bende alışmıştım bir iki sefer. 3 gün tatlı birşey yemeyecegim gibi yiyemiyorum haliyle
Aynen ya haftalık ekmek hamurişi yemini ederdim ben de size özenip.En güzel kiloyu oyle vermiştim.Yemin mi etsem ki yine

Canım B12 eksikliği çok çıkıyor bende ve et pek yemiyorum et yemekleri yemedim ben hiç tavuk köfte yiyorum da etli yemek yiyemiyorum kayısı çayınıda kabızlık sorunu var kayısı çayı iyi gelir dedikleri için

Tempus ben dışarıda köfte ve yoğurt yemeyi planlıyorum. Esnaf lokantası varsa yakınlarda onu da çok severim
Marketten ayran galeta olabilir sanki canim
Hazır çiğ köfte paketleri oluyor lavssiz ayranla o da olabilir severmsiin bilmiyorum. Bardakta yapılan çorbalar var onlardan olabilir. Başka da aklıma gelmiyor bişey canim Tempus

Son düzenleme:
Marketten ayran galeta olabilir sanki canim
Hazır çiğ köfte paketleri oluyor lavssiz ayranla o da olabilir severmsiin bilmiyorum. Bardakta yapılan çorbalar var onlardan olabilir. Başka da aklıma gelmiyor bişey canim
Marketten yemek zorunda kalsam süt ya da yoğurt alırdım. İçine de kuru meyve ve kuruyemiş eklerdim. Varsa chia da tokluk yaratır. Akşama kadar bir de ara öğün yapardım akşam da mis gibi sebze yemeği. Ve mutlu son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…