Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Güncel tablomuz kızlar

Free yazanlar harici ( hastalık) herkesten menü bekliyoruz kızlar

İstikrarlı olarak menü yazmayanı ve bilgi iletmeyeni listeden çıkarır ve bir daha almayız

Kilo vermenin yolu düzenli menü yazmaktan geçiyor bence en önemli adım bu aksatmayalım lütfen

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

Ahah teşekkürler ortim
Canım bugün izinliydim. Yapmam gereken çok iş vardı. Onları halletmeye çalıştım. Kendi işimi kuruyorum nasipse. Bazı evrak işlerim vardı. Gün boyu koşturdum durdum. Yarım saat oldu eve geleli hemen uyuyakalmışım telefona uyandım

Sen nasılsın neler yaptın bugün canım?

Benim30unda başlamıştı zaten 30unda da paylaştım

Öğlene kadar mı o zaman alabilirim dahaerken yaparım diyen biri çıkmazsa hehe

Ne güzel canım nasıl heyecanlısındır şimdi hayırlı uğurlu bol kazançlı olsun işin ne üzerine bu arada

Ben de bugün okula gittim sabahtan seminer dönemi diye geçiyor güya ama genelde oturup oturup geri geliyoruz Sonra temizlik yemek derken bu saat oldu biraz yediklerimi sindireyim sporumu yapacağım

Cnm dünün sporunu yaptım 1 saat leslie birkaç saate de 1 saatlik bugünkü sporu yapıcam termal taytla ☺uzun bir süre çok yoğun mu spor yapmıştın cnm ?
Polislik sınavına hazırlandığım için 4 ay boyunca haftada 5 gün 1 buçuk saat ağır cardiolar yapmıştım maalesef ozamanlar topalladığımı ve kemik acısı çok çekmiştim daha 1 aydır yeni düzeldi bu sizin yaptıklarımız hafif tabiki bugünkü listeyi attım bende 1000 ip atlamayla 30 dakika cardio şimdi onları yapıcaktım

Menü de spor da çok iyi canım afiyet olsun
31.08. 21
Sabah:1 filtre kahve
Öğlen:yeşilçay, hibiskus, turunç kabuğu
Akşam : haşlanmış tavuklu yeşil salata, 5 kuru kayısı, 3 kuru erik

3 litre su

12000 adım
Hem tek öğün hem de çok sağlıklı ve az kalorili olmuş canım adımlar da süper gitsin kilolar

Senin de dediğin gibi biber dolması fazla olmuş canım yanına ekmek yemeseydin keşke ama suyun sporun çok güzel

Begendigibe sevinfim canim. Sanki su yulafli karisim cok oldu gibi ama onu yeneden de cok actim. Yaa bu detoks icecegi acayii tok tutuyur inanilnaz.

Begendigibe sevinfim canim. Sanki su yulafli karisim cok oldu gibi ama onu yeneden de cok actim. Yaa bu detoks icecegi acayii tok tutuyur inanilnaz.
Akşam detoks içeceği içtiğin için çok doğal canım öğlen o şekilde beslenmen hiç hali kalmaz insanın ben de yarın ve perşembe detoks içeceğini yapacağım çünkü bu kiloların başka türlü gideceği yok

Uzun süredir hiç kaçamağım olmamıştı tatlı yemektense yemeği biraz fazla kaçırdım

Ben de pandemiydi ,tatildi derken 12 kilocuk aldım. Hiçbir şey üzerime olmuyor nasıl vereceğim bu kiloları bilmiyorum.. iştahım da maşallah pek coşmuş halde ...
Canım sen basla hele birkaç kilo verince devamı geliyor sadece sabret ve buralardan ayrılma
Pis fesatlar :) sana beni gecmen için süre tanıdım, iyi degerlendir hacııı
Canısı kaç kiloydun sen şimdi
Ay bana da şey diyorlar çocuk gibi kaldın, bacakların çok inceldi annesin sen Boyle olur mu hiç . Bazı iyi niyetliler de ooo 22 yaşında gosteriyorsun genclestin falan diyorlar
Ay evet ya çok sıcak Allah affetsin birşey yapmak çok zor kız kendi gorumcesi geliyor diye sana mı kaçıyor , sen nereye kaçacaksın peki çok değişik ya
Ve ben geri döndüğümü hissediyorum ablamla yürüşe çıktık ve dönüştr 1000 tane ipimi atladım yemek yiyip akşama da bir şeyler eklerim diye düşünüyorum bakalım hayırlısı
Ooo tebrik ederim spora harika bir dönüş olmuş
Eline emeğine sağlık canım

Ay sen polis misiin maşallah cnm ay o da çok ağırmış cnm
Sporun çok iyi cnm normal insanlar için çok normal

Gerçekten bugün burası da coook sıcaktı. Sabah serinde yada akşam serinde çıkmak mantıklı ama denkgelmeyebiliyor.

Allah kurtarsın aynı sehirdemisiniz kv ile canim. Misafir sen kaçıp geline geliyor düşünmüyorum acep gelin ne düşünüyor
14.30 çok mu iyimi bilemedim. Ama hem erken yemişsin hemde akşam birşey yok iyi bence şimdi düşününce. Afiyet olsun Ortim çok iyi
31.08. 21
Sabah:1 filtre kahve
Öğlen:yeşilçay, hibiskus, turunç kabuğu
Akşam : haşlanmış tavuklu yeşil salata, 5 kuru kayısı, 3 kuru erik

3 litre su

12000 adım
Vavvvv baya süper bir menü. Afiyet oslun canim
Biberler küçükse iyi canım. Ekmek olmasa aslında 4 biber sıkıntı değil. Afiyet olsun canim
Güzel afiyet olsun canim

Gunaydin guzeller. Kizimi anaokuluna buraktim. Sonra bebisle uzaktaki markete gidip geldik. Adimlarimi bugun erjenden tamamliycam
Simdi bebis uyudu ve spor zamaniii
Masallah sana, ben bugun oglumla uyudum spor yapamadim
Oh oh hep beraber güzel olacakk

Yok mu arttıran haydeeee

Superr bilgiler sagol cnm yarin itibariyle basliyorum insallah bozmam
Merhaba kızlar şimdi okuldan geldim tabi herkes şok Nasıl motiveyim anlatamam ama sağ olsun tartım hiç motive etmiyor tek dileğim cuma günü sabit gelmekAma üç günde 1 kilo gider mi hiç sanmıyorum
Ayy ne guzel ya cok sevindm senin adına. 45 kg vermissin 1 kiloyu mu takican beyaaa oda gidicek insallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…