Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

5. TAKIM SPOR PUAN TABLOSU

@Breeze96 DeryaOnDiet Lizozom55 Pnrrr-12 kardelelen321 hzlsel Ucmelekannesi güzell gidiyorsunuz kızlarrrr bakalımm haftanın sonunda en çok spor puanı kimin olacak

diğer kızlarımızdan acillllll boş haneleri doldurmalarını bekliyoruzz cuma geliyorrrrrrrr pişman olmak bize yakışmazz

M Manolya15 merhaba canım sen takımda yer alacak mısın bayadır yazmamışsın ama ? ona göre sıkıştıralım seni :) veya devam etmek istemiyorsan listelerimizden çıkaralım

Son düzenleme:
Patır patır dökülüyoruz galibaben de dün geldim bugün başladım inşallah beraber öğreniriz artık kuzum hoş geldin
Öğreniriz bebiş. Yine baya burada gibiyiz. 5. takıma nazar değdi resmen! Valla artık nolursa olsun izin almıycam. İpin ucu kaçıyor tutamıyorum yahu....

çok geçmiş olsun canım

Kaptanım saglıkla ilgili bi durumum var , diyete devam edemıcek gibiyim ama ara ara sohbete katılmak isterım ıznınuzle. Listeden cıkarabılırsınız ,cok tesekkurler

Kaptanım saglıkla ilgili bi durumum var , diyete devam edemıcek gibiyim ama ara ara sohbete katılmak isterım ıznınuzle. Listeden cıkarabılırsınız ,cok tesekkurler
çok geçmiş olsun tmm canım o halde listelerimizden çıkaralım onun dışında her zmaan bekleriz tabi :)

kızlar ezoyu listelerinizden şimdilik çıkarabilirsiniz size zhmet

hzlsel A Anka

Ben de pandemiydi ,tatildi derken 12 kilocuk aldım. Hiçbir şey üzerime olmuyor nasıl vereceğim bu kiloları bilmiyorum.. iştahım da maşallah pek coşmuş halde ...
odaklandın mı tamamdır artık pandemiyi kilo alma sebebi olarak bile sunmamalıyız hayatımızın bir parçası oldu maalesef
Allahın izniyle kısıtlama falan gelmez evlerede kapanmazsak ne ala .. gerçi bu saatten sonra kimse eve de kapanmıyor o yüzden gitsin bakalım o 12 kilo

ayyy inşallah

çok geçmiş olsun canım o burkmalar incinmeler kırıktan beter oluyor :/
tabiki zararın neresinden dönersen kardır kiloyu kabul etmemekte birşey cuma günü tartı fotoğrafı nickli şekilde bildirim yaparsın canım sonraki hafta listeye yeni üye gibi girebiliyorsun 6 ayı geçmiş mezun olalı nasılsa..
istersen bugünden itibaren başla menü yazmaya yada yarın :)

Evet onu düşünüyorum bende zaten . Hangi yediğinizi tadı varmı hala damağımızda saniyesinde kayboluyor. Ama bu nefis akılla hareket etmemi engelliyor bazen
Ama tutacağım kendimi 21 günü bu sefer tamamlayacağız

Yok kaptanım hasta değilim hzlsel zayıfladığıni görenler şaşırmış övgüler gelmiş . Bende artniyetliler yüzün çökmüş de demiştir kesin diye söylemiştim. Zayıflayan insana ilk söylenen şey ya güzel olmuşsun yerine

Harika cınıms

Ortim merhaba kilo vermeye başlıyorum inşallah yeniden 14 kilo fazlam var senin hedef kaç
Selammm kızlar tünaydınnn herkeseee dünün yorgunluğu ancak kendime geldim pekte gelemedim yaaa

Sizler nasılsınız
Merhaba kaptanım ben de çok yoğunum bu sıra ev yapıyoruz da belediye işleri falan uğraştırıyor
Ortağın bir diyetisyen artık şanslı mısın değil misin bilmiyorm :)) eski takım üyemizdir karışıklıklı birbirinize destek olacağınızo düşünüyorum canım Calypso95
Tek başına çok zor destekle iyi ilerleriz umarım

çok geçmiş olsun tmm canım o halde listelerimizden çıkaralım onun dışında her zmaan bekleriz tabi :)

kızlar ezoyu listelerinizden şimdilik çıkarabilirsiniz size zhmet

hzlsel A Anka
Canım ya ben çok kötüyüm gözümü açamıyorum resmen ölü gibiyim günlük işlerimi bile yapamıyorum toparlanana kadar birisi menüleri alsa çok makbule geçecek yapamadığım işler kafamı da yoruyor bi yandan. Çocuklar da uyutmuyor dün 1 saat bile uyuyamadım bütün gece kızımla uğraştım

Kuzum geçmiş olsun ve hoşgeldiin

Pis fesatlar :) sana beni gecmen için süre tanıdım, iyi degerlendir hacııı

Aynennn öylee canım gelme bu oyunlara boşverr

Hasta olmadığını biliyorum yahhuu öyle derler ya zayıflayınca yanaklar falan gidince Aaaa hasta mısınn ne olduuuuu elinin körüüüü sporda anam ağladı

Tamam canim tesekkurler cok sevindim bu aksamdan baslarim menuleri yazmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…