Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

yarimuhendis kuzummm zeynepcimm hoşgeldinnn
çok çok geçmiş olsunn sen neler geçirmişsin öylee ( ben de diyorum bizim kız hiç uğramadığına göre iş girdi çok yoğun bize bakamıyor falan (

ve halaa kaptan yaardımcımızsın tabikii ortaklar listesini elimden almanı dört gözle bekliyorum kızlar isyan edecek neredeyse yeni listeyi perşembe açıklayacağım

canım sen bi destek alsana bağışıklığın yorgunlukla iyice düştü galiba cidden düzelemedin bir türlü
cuma günü içinde nasıl istersen öyle yapalım umarım toparlarsın yolumuza devam ederiz tatlım

Vallahi kaptanım zor zamanlar geçirdim ama geçti şükür. Ve tamamdır kaptanım ortaklar listesi artık bendeçok özlemişim sizi herkesi kendime geldim yahugelirken de fazladan bir şeyler getirdim haberiniz ola ama bir müddet ne kadar getirdiğimi öğrenemeyeceğim

Wuuwuu kuskanir tabi.

Oyy ortim cok zor durumun. Iradene masallah.

E Emnis kaptanım, kızlar herkese merhaba :) uzun zamandır yoktum kiloları bazı sağlık sorunlarımdan hem de sonradan salıvermekten tekrar aldım inşallah bana tekrar yardımcı olursunuz
merhaba canım hoşgeldinn tabiki buyur gell
hayırdır ne sağlık sorunun oldu kuzum

Ohh ne guzel kaptancim. Dinlen evinde keyif is sp var mi huc ibsanin evi gibisi

bizde seni özledikk kuzumm enerjin yeterr canlandım
istenmeyen misafirlerin + kaç olduğunu niye öğrenmiyoruz yaa baskül mü yok

merhaba canım hoşgeldinn tabiki buyur gell
hayırdır ne sağlık sorunun oldu kuzum
bileğimi burktum uzun süre üstüne basamadım o bahaneyle kilo aldım sonra iyileştim ama hiç dikkat etmedim tabi çok pişmanım ama zararın neresinden dönersem kardır diyorum artık napıyım
sizler nasılsınız kaptanım ? yarimuhendis gözüme çarptı ne güzel eski günlerdeki gibi buralar :)

E Emnis kaptanım, kızlar herkese merhaba :) uzun zamandır yoktum kiloları bazı sağlık sorunlarımdan hem de sonradan salıvermekten tekrar aldım inşallah bana tekrar yardımcı olursunuz
Merhaba hoş geldin canım ben Hazal çok geçmiş olsun inşallah yeninden kilolara elveda diyeceksin geri almamak üzere

Geçmiş olsun canım ben de 1 aydır izindeydim dün döndümben de düştüm ayak parmaklarımı burktum yattım kalkamadım benzer şeyler olmuş hayatımızda

Ooo çok iyi, mini bir tatil keyifleri yerine getirmiştir hahahaha Ben de tatilde yedim içtim baya, sonra hastalandım falan işte Şimdi toparlıyorum şükür. Ben de aynı sebeple kürkçü dükkanına geldim yani.

Eveet yüz yüze olacak. %40'ı teorik %60'ı yüz yüze gibi dediler. Dersleri online alıp pratiklere gidicez gibi duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…