Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

yarimuhendis yarimuhendis kuzummm zeynepcimm hoşgeldinnn
çok çok geçmiş olsunn sen neler geçirmişsin öylee :KK43:( ben de diyorum bizim kız hiç uğramadığına göre iş girdi çok yoğun bize bakamıyor falan :KK43:(

ve halaa kaptan yaardımcımızsın tabikii :KK60: ortaklar listesini elimden almanı dört gözle bekliyorum :KK70:kızlar isyan edecek neredeyse yeni listeyi perşembe açıklayacağım :KK70:

Günaydin kizlar daha dogrusu tünaydin 🤪

Ben malesef bu sabah da bogaz agrisiyla uyandim var üstünde bisey ama hayirlisi bakalim :KK43:

E Emnis kaptanım eger böyle devam ederse bu hafta saglik izine ayrilmak istiyorum zira toparlanamiyorm bi türlü gece 4 numarada ateslendi, böyle sürekli bahane sunar gibi olmak istemiyorum , cuma günü durumda göre yazarim tekrar. Kusura bakma lütfen

canım sen bi destek alsana bağışıklığın yorgunlukla iyice düştü galiba :KK43: cidden düzelemedin bir türlü :KK43:
cuma günü içinde nasıl istersen öyle yapalım :KK43: umarım toparlarsın yolumuza devam ederiz tatlım

yarimuhendis yarimuhendis kuzummm zeynepcimm hoşgeldinnn
çok çok geçmiş olsunn sen neler geçirmişsin öylee :KK43:( ben de diyorum bizim kız hiç uğramadığına göre iş girdi çok yoğun bize bakamıyor falan :KK43:(

ve halaa kaptan yaardımcımızsın tabikii :KK60: ortaklar listesini elimden almanı dört gözle bekliyorum :KK70:kızlar isyan edecek neredeyse yeni listeyi perşembe açıklayacağım :KK70:
Vallahi kaptanım zor zamanlar geçirdim ama geçti şükür. Ve tamamdır kaptanım ortaklar listesi artık bende🤣🤣çok özlemişim sizi herkesi kendime geldim yahu🤗🤗gelirken de fazladan bir şeyler getirdim haberiniz ola ama bir müddet ne kadar getirdiğimi öğrenemeyeceğim🤣🤣

Aynen canım eşim de bir kıskandı bugün beni🤣🤣

Hem klima hem de yol yorgunluğu vardır kaptanım güzelce dinlenin toparlanırsınız inşallah bir an önce💕

Ben de baba tarafından yalancı Karadenizliyim hiç gitmedim dedem bile gitmemiş ama lafta Rizeliyiz🤭🤭

Bence de pamuk tarlasında Adana sıcağında hayal edemedim🤣🤣🤣
Wuuwuu kuskanir tabi. 💃💃

Selam kaptanim.
Yol yorgunluğu ve uzun süre evden ayrı kalmak insanı mahvediyor. Bugün kendine gelirsin ins.

Ben çok vahim durumdayım şekersiz 21 güne başladım. Eşim aramış akşama yağlama yaparmisin diye 😭😭😭 hamur yoğurdum şimdi etini kavuruyorum . Sabah ekmek hakkımı tuketmistim artık etinden yiyeceğim sadece DeryaOnDiet DeryaOnDiet Ortim boş koyma beni ev mayın tarlası😂😂
Oyy ortim cok zor durumun. Iradene masallah.

E Emnis kaptanım, kızlar herkese merhaba :) uzun zamandır yoktum kiloları bazı sağlık sorunlarımdan hem de sonradan salıvermekten tekrar aldım :KK43: inşallah bana tekrar yardımcı olursunuz
merhaba canım hoşgeldinn tabiki buyur gell
hayırdır ne sağlık sorunun oldu kuzum :KK43:

Teşekkür ederim canım inşllah oğlumla babası dışarı havuza gittiler evde tek kaldım onlara kek yaptım kendimede bir ıhlamur dinleneyim biraz :))

seninde gün sonunda bu savaştan zaferle çıkacağından eminimm En Büyük KK düşünki yedin sonrasında onun pişmanlığı yerken ki bir kaç saniye hazdan çok daha fazla olacak :kızgın:

:KK47: aa hasta mısın ne olduuuu
Ohh ne guzel kaptancim. Dinlen evinde keyif is sp var mi huc ibsanin evi gibisi 🏡🏡

Vallahi kaptanım zor zamanlar geçirdim ama geçti şükür. Ve tamamdır kaptanım ortaklar listesi artık bende🤣🤣çok özlemişim sizi herkesi kendime geldim yahu🤗🤗gelirken de fazladan bir şeyler getirdim haberiniz ola ama bir müddet ne kadar getirdiğimi öğrenemeyeceğim🤣🤣
bizde seni özledikk kuzumm enerjin yeterr canlandım :KK37:
istenmeyen misafirlerin + kaç olduğunu niye öğrenmiyoruz yaa baskül mü yok :KK70:

merhaba canım hoşgeldinn tabiki buyur gell
hayırdır ne sağlık sorunun oldu kuzum :KK43:
bileğimi burktum uzun süre üstüne basamadım o bahaneyle kilo aldım sonra iyileştim ama hiç dikkat etmedim tabi çok pişmanım ama zararın neresinden dönersem kardır diyorum artık napıyım :KK43:
sizler nasılsınız kaptanım ? yarimuhendis yarimuhendis gözüme çarptı ne güzel eski günlerdeki gibi buralar :)

E Emnis kaptanım, kızlar herkese merhaba :) uzun zamandır yoktum kiloları bazı sağlık sorunlarımdan hem de sonradan salıvermekten tekrar aldım :KK43: inşallah bana tekrar yardımcı olursunuz
Merhaba hoş geldin canım ben Hazal çok geçmiş olsun inşallah yeninden kilolara elveda diyeceksin geri almamak üzere😘

bileğimi burktum uzun süre üstüne basamadım o bahaneyle kilo aldım sonra iyileştim ama hiç dikkat etmedim tabi çok pişmanım ama zararın neresinden dönersem kardır diyorum artık napıyım :KK43:
sizler nasılsınız kaptanım ? yarimuhendis yarimuhendis gözüme çarptı ne güzel eski günlerdeki gibi buralar :)
Geçmiş olsun canım ben de 1 aydır izindeydim dün döndüm😊ben de düştüm ayak parmaklarımı burktum yattım kalkamadım benzer şeyler olmuş hayatımızda😑

Tamam kuzu çok güzel menü 😘 benim hergün değişecek gibi 😀

İyiliik sağlık bebişim 😍 İstanbul a gidildi 3 gün yeğenlere bakıldı 1 hafta kalındı , sonra tatile gidildi 1 hafta da orda koşturuldu yendi içildi 😂😂😂
Kürkçü tükanına geri dönüldü cnm :KK70:
Dün başladım cnm arada yazdım da tam olarak dün başlamış oldum 😀

Sen nasıl oldun aşkısım yüzyüze eğitimin olcak mı?
Ooo çok iyi, mini bir tatil keyifleri yerine getirmiştir hahahaha Ben de tatilde yedim içtim baya, sonra hastalandım falan işte Şimdi toparlıyorum şükür. :KK66: Ben de aynı sebeple kürkçü dükkanına geldim yani. :KK70:

Eveet yüz yüze olacak. %40'ı teorik %60'ı yüz yüze gibi dediler. Dersleri online alıp pratiklere gidicez gibi duruyor. :KK66:

X