Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gecmis olsun. Crp Ishal yüzünden yukselmistir herhalde. D vit eksikliğini yakaladığıniz iyi oldu çünkü kilo dahil herseyi etkiler. Idrar tahlili de verdin mi ? Ishal icin toz preprebiyotik maflor, reflor vb vermiştir sanırım onlar cok ise yarıyor. Ishal 1-2 gune gecsin de hemen sarimsak zerdecal kekik vs ile crp yi düşürmeye ugrasirsin. Sarimsak belki ishalde gaz yapar bilemedim o yuzden ishal gecince dedim
İdrardada enfeksiyon varmış ilaç olarak agumentin verdi isal için diyetisyene yonlendirdi emzirdiğim için ilaç kullanımı sınırlıymış.soğan sarımsak pırasada yasak gaz yapıp daha çok sancı yaparmış🤦🏼‍♀️

Merhaba kızlar dün buraya gelemedim çok kötüydüm. Hastaneye gittim crp değerim 89 a yükselmiş normal değer 0-5 arasında olmalıymış. D vitamini eksikmiş isal sancı baş dönmesi baya kötüydüm anlayacağınız. Düşük dozda bi antibiyotik başladı doktor ama pazartesi tekrar gideceğim değerim düşmemişse yatış verecekler ve yatış olunca da bebeği emzirmemem gerekiyormuş. Bnm bebeğim mamayı yemiyor🤦🏼‍♀️ Dua edin de inşallah düşer değerim pazartesi ye
Dün yediklerim sabah 1 yumurta bir dilim tb ekmeği akşam 2 içli köfte 1.5 lt su
Bu süreçte diyetisyene yönlendirme yaptı doktor tb ekmeği ve kepekli ekmek yerine beyaz ekmek tüket dedi. Bol bol haşlanmış patates pilav yoğurt çorbası ye dedi menümü biraz ona göre yapacağim
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Çok geçmiş olsun şifa dilerim Allah tan cnm 🌸 inşallah düşer yatisa gerek kalmaz da bebeğini emzirebilirsin.

Çok geçmiş olsun şifa dilerim Allah tan cnm 🌸 inşallah düşer yatisa gerek kalmaz da bebegino emzirebilirsin.
İnşallah canım ya valla annelerin hasta olmayada hakkı yok resmen başdönmesi halsizlik sancı yerimden kalkmaya halim yok ama çocuklar olunca mecbur kalkacaksın işte 😞

İnşallah canım ya valla annelerin hasta olmayada hakkı yok resmen başdönmesi halsizlik sancı yerimden kalkmaya halim yok ama çocuklar olunca mecbur kalkacaksın işte 😞
Toparlanana kadar diyetine ara ver istersen.
Yine sağlıklı şeyler ye tabi ama kismadan ye.
Sağlık daha önemli cnm kendini ihmal etme aman diyim.

Kaptanım menümü yazmak istiyorum akşamı netleştirdim bozmam🫡 biraz tatlı ihtiyacım var şu günlerde çikolata yedim :/

LenaG LenaG
Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Öğlen
1 haşlanmış yumurta
Peynir, zeytin
Domates, salatalik, biber ,4 çatal közlenmiş biber
1/2muz 2 mini kurabiye

Ara
4 kare çikolata

15-16 gibi
1 mandalina 1 kahve

Akşam
2
kabak sote üstüne yoğurt ile 2 ceviz

Destan gibi alintilarima hazirsaniz başlıyorum anam niye bu kadar biriktiriyorum acabasi birazdan cevaplayim derken birikiyo

Tebrik ederim canım güzel eksi

Cumartesi guzel bi eksi gelecek senden innaiyorum canim hic sikma canini

Cok haklsin canim ben yeteri kadar motive edemesem de sizi

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım apaform dedigin nedir hep goruyorum bi karisik kendin mi yapıyorsun satin aldığın bisey mi

Afiyet olsun canım

Gecmis olsun canim afiyet olsun

Afiyet olsun canim kolay gelsin

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canim yazmadigin ogunde neler yedin bilmiyorum ama arada inis olabikir yeter ki tamamen birakmayalim

Afiyet olsun canım

Malesef cok sukur cok siddetli değildi ama derinligi cok olmayinca hissedildi

Bazen hic bisey yapasim gelmez bazen de ard arda yaparim bendr bayadir yaomiyorum yiyorum diye

Ne yemek piairsem derdi zor valla ya hele secer es çocuk varsa

Afiyet olsun canım güzel bence

Çökertme kebabı patatesli miydi oyle ise bulgur pilavi gereksizmis afiyet olsun canım

Afiyet olsun canim kek erken saatte imis sikinti olmaz

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun misafir habersiz miydi baya aksam yememissin acikmadin mi

Afiyet olsun canım

Evet canim bende Konya'dayım Selçuklu'dayım sana da cok gecmis olsun ufak biseydi ama insani korkutuyor o anda ilk aklima gelen yan odadaki uyuyan çocuklar idi

Afiyet olsun canım

Eksi geleceksin insAllah harekete devam

Misır kavurgasini bende cok severim aklima dusurdun alayim az bari
Acıktım acıktım da meyve yedim işte dokuz gibi idare ettim suyla dukan la 😂 😂 yarım saat kala bir saat kala haber verdiler eşim de tıraşa gitmişti yiyemedik evcek 🥴😂 sonra onlar kurabiye vs çekirdek yediler ben yiyemedim tabi

Merhaba kızlar dün buraya gelemedim çok kötüydüm. Hastaneye gittim crp değerim 89 a yükselmiş normal değer 0-5 arasında olmalıymış. D vitamini eksikmiş isal sancı baş dönmesi baya kötüydüm anlayacağınız. Düşük dozda bi antibiyotik başladı doktor ama pazartesi tekrar gideceğim değerim düşmemişse yatış verecekler ve yatış olunca da bebeği emzirmemem gerekiyormuş. Bnm bebeğim mamayı yemiyor🤦🏼‍♀️ Dua edin de inşallah düşer değerim pazartesi ye
Bu süreçte diyetisyene yönlendirme yaptı doktor tb ekmeği ve kepekli ekmek yerine beyaz ekmek tüket dedi. Bol bol haşlanmış patates pilav yoğurt çorbası ye dedi menümü biraz ona göre yapacağim
Ayy her şeyin başı sağlık canım çok dikkat et 🙏
Çok geçmiş olsun ❤️

Daha yeni başladık, 1. Seviyedeyim
Kahvaltıda çayı bende severim, program bittikten sonra, en azından kahvaltıda 1 kupa çay içeyim dedim, sonra unuttum, 2,3 derken mide genişledi.
Artık o hatayı yapmayı düşünmüyorum, bu sayede çayı bıraktım, şu güne kadar 1 çay bardağı içtim.
Meyvayı ilk Bikaç gün aradım, şimdi evde meyve yok, aklıma bile gelmiyor.
Tatlı da öyle
Hamurişi arada canım çekse de eskisi kadar deyil
Ne güzel alıştıysan daim olsun şifa olsun inşallah
Bütün seviyeleri yapacak mısın karaciğer temizliği var 7 de
Çok çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önde iyileşir bebişini sütsüz bırakmazsın 🤲🏻

X