Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Merhaba kızlar şimdi okuldan geldim tabi herkes şok🤣🤣🤣 Nasıl motiveyim anlatamam ama sağ olsun tartım hiç motive etmiyor tek dileğim cuma günü sabit gelmek🥺Ama üç günde 1 kilo gider mi hiç sanmıyorum😩😩
Canım ne mutlu sanaaa 🤩🤩
Ama cuma günü için daha çok erken eksiyi bulursun sen hiç vazgeçme 😘😘

Merhaba kızlar şimdi okuldan geldim tabi herkes şok🤣🤣🤣 Nasıl motiveyim anlatamam ama sağ olsun tartım hiç motive etmiyor tek dileğim cuma günü sabit gelmek🥺Ama üç günde 1 kilo gider mi hiç sanmıyorum😩😩
Kuzum cumaya kadar dukan bira filan yaparsın gider. Şimdi onu düşünme. Herkes ne dedi, nasıl şoklar yaşattın anlat.
😍😍😍

Gider canjm. Gider. Sen yaparsin. Ayy ne guzel hissediyorsundur simdi kendini. Hakettin canim kolay mi 45 kilo 💃💃

Evet siz buraları bırakmayın lütfen 🤗
Ben çok yoruldum ya ev ahalisi fındık topluyor eve giren çıkan misafir yemek yap ev topla akşam akrabalara git 🙈 Allah'tan cocuğun okulu başlayacak geç gitsin diyorlar ama Anaokulu önemli :confused:
fındık toplamak derken ? hangi memlekettesin canım benim annemler de fındık topluyor da ondan şeettim

Samsundaydım canım kayınvalidem de yeni geldim evime Ankara'ya :)
Dün geldim yol gazisiyim :KK45:
hoş geldin canım benim annemler de trabzondalar. ben de ankaradayım :)
tabii iyi ki annem, kv olsa ben de oralarda olabilirdim ... çalışıyorum ayağına yırtardım yine de... tabi zorlu bir iş gerçekten bekarken ben de çok toplamışımdır fındık,çay....

Dünün sporunu da bugün yapıyoruum :KK70: yok yok yaparım artık :KK66: 2 günüm free olcak 10 günde inş 🤗
Çok iyi canım benim de artık sporu hiç aksatmadan yapmam lazım🤭🤭 Ben de kendime bir plan yapayım en iyisi😅
Ayy ne dediler anlatsana :rolleyes:
Gider gideer :KK66:
Bazıları tanıyamadı bile maskeli de olunca yeni öğretmen sandılar beni🤣🤣🤣
Canım ne mutlu sanaaa 🤩🤩
Ama cuma günü için daha çok erken eksiyi bulursun sen hiç vazgeçme 😘😘
İnşallah kaptancığım dünden bugüne gram oynamamış ama birden cuma günü de gidebilir tabi takımı etkilemeyeyim tek derdim şu an o😕
Kuzum cumaya kadar dukan bira filan yaparsın gider. Şimdi onu düşünme. Herkes ne dedi, nasıl şoklar yaşattın anlat.
😍😍😍
Yarın detoks yapacağım bakalım işe yarayacak mı😩
Sen bu kadar uzun muydun, suratın kaşık kadar kalmış, bacaklara bak incecik, senin yarın nerede nasıl yaptın içinden bir insan çıkarmışsın sanki başka biri var şu an sen Hazal değilsin yeter artık yapma çığlıklar çok güzel olmuşsunlar🤣🤣 Biz eşimle aynı okulda çalışıyoruz müdür yardımcısıyla kilo muhabbeti yapıyorlarmış adam eşime sen iyisin ama Hazal hocam kilolu tabi demiş tam o sırada ben gittim yanlarına adamın bir yüz ifadesi vardı şok🤭🤭

Sağol kuzummm 🤩
Dün arabada klimamı çarptı ne başımm ağrıyor devamlı ya 🤨 sersem bir haldeyim ama toparlayacağım inşallah
Kuzum hem yol yorgunluğu hem de köydeki yorgunluk kolay çıkmaz. İnşallah migreni tutmaz. Dinlenmeye çalış canım❤
Ben de Giresunluyum. Bekarken köyde her türlü işi yapardım. Keşke ailemin yanında olsam yine yapsam. 2,5 yıldır gidemiyorum. Onlar geldiler filan ama ben çok özledim ailemi. 😢Edirne'de oturuyorum.
Eşim de Adanalı Allah'tan onların pamuk tarlası filan yok 😆 😆😆😆

Çok iyi canım benim de artık sporu hiç aksatmadan yapmam lazım🤭🤭 Ben de kendime bir plan yapayım en iyisi😅

Bazıları tanıyamadı bile maskeli de olunca yeni öğretmen sandılar beni🤣🤣🤣

İnşallah kaptancığım dünden bugüne gram oynamamış ama birden cuma günü de gidebilir tabi takımı etkilemeyeyim tek derdim şu an o😕

Yarın detoks yapacağım bakalım işe yarayacak mı😩
Sen bu kadar uzun muydun, suratın kaşık kadar kalmış, bacaklara bak incecik, senin yarın nerede nasıl yaptın içinden bir insan çıkarmışsın sanki başka biri var şu an sen Hazal değilsin yeter artık yapma çığlıklar çok güzel olmuşsunlar🤣🤣 Biz eşimle aynı okulda çalışıyoruz müdür yardımcısıyla kilo muhabbeti yapıyorlarmış adam eşime sen iyisin ama Hazal hocam kilolu tabi demiş tam o sırada ben gittim yanlarına adamın bir yüz ifadesi vardı şok🤭🤭
Ayyy muhteşem. Yazdıklarını okurken suratımı görsen... Sanki bana söylemişler gibi sırıtıyorum. Çooook mutlu oldum kuzuuuum mm. Bırak şimdi ödemi detoksu. Bu mutluluğu yaşa doya doya 😍😍😍😍😍😍😍😍

X