Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

27 Ağustos - 3 Eylül Cuma Hedef Tablosu

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,868,4
hzlsel hzlsel 71,270,5
eliya eliya 79,878,8
MuMu85 MuMu85 74,273,5
@Sonsuz umut72,4572
kardelelen321 kardelelen321 94,3593
kollontai kollontai 54,853,9
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 75,6574,9
@Anka77,376
@azimliii62,8??
@avutsunbahaneler57,7?
Tempus Tempus 81,2579,8
@Nikinik79,979
Diyet Salata Diyet Salata ????
@Pnrrr-2074,373,2
@Ucmelekannesi66,3565,5
@Emcekare68,45?
@Breeze9674,373,5
@eceboce75
G Goklerce 62,6
@Ezogelin5656,65
@Fit mutlu anne81,7
@Kubraaaccc
Ellerine sağlık canım,benim hedefim 62.0 olsun , tabloya ekleyemedim ben 😔
:) Evet canım sen neredesin ? biz şuan samsundayız eşiimin köyüne geldik ama normalde Ankara'da yaşıyoruz
Ben Trabzon'da yaşıyorum canım ama eşim buralı , ben amasyaliyim..onların da fındığı var 😭😂

Yaaa 😍 seni gördüğüme çok sevindim😘 Bu nasıl bir değişim böyle😃😃
Cnm değiştim de tekrar ters yöne değiştim bile 🙈 ama bu sefer kalıcı olcak inşallah 😎 ben de çok sevindim canıım 😍
Aynen canım Pazartesi demiştin sen o yüzden çarpı koymadım. Yarın eklemezsen basarım :KK53:
Tamam kaptan :KK52:
Gunaydin kizlar. 45 dk full body workout bitti. Birazdan dus alip kahvaltimi yapacagim 🍳☕
Ooo süpersun cnm 👏👏👏

Ayy insallah benimde tek dilegim oo hedefe bisey kalmamis masallah sana, simdiye kadar hic spor yapmadinmi sarkma felan olmadı mı merak ettim

Bende memnun oldum cnm:) aynenn keske koruyabilseydim tek de kalsaydim ama insallah bu son olur :rolleyes:

Hosbuldm özlem memnun oldum. Hedefin kac. Insallah cabuk ulasirsin hedefine

Hosbulduk cnm memnun oldum, 50 cok iyi ya boyun kac acaba merak ettim :)

:confused::rolleyes:makine muhabbeti hosuma gitti benmkide iș basinda. Kabak yemistm bende cabuk gidiyor sanrm ama guzel kilo verdiriyor:KK49:

Yaa deniycem cok guzel bir tarife benziyor acaba bu 1 pors mu 2 mi. Yani ben tek yerm aslinda ama sonra diyetlikten cikmasn kiyma da var cunku:confused:

Sagol cnm cok haklisin yarn mutlaka yapicam :)

Masallah ya dile kolay. Bidaha alma insallahhhh
Benim boyumda ufak canım 1.50🙈 47lere kadar falan düşebiliyorum kötü durmuyor ama 49/50 hedef bu sefer oralarda takılmak istiyorum🥰

Gunaydin kizlar. 45 dk full body workout bitti. Birazdan dus alip kahvaltimi yapacagim 🍳☕
Şahanesin canım eline su dökemeyiz spor konusunda🤩🤩
Hayirli pazarlar efendim, maydonozlu suyumla karsinizdayim 🤪🤪🤣🤣
Afiyet olsun canım gönderelim ödemleri🤭🤭
Hay maşallah yine sana ❤️❤️❤️ 2 hafta takılcam en son bende peşine 😂😂😂 senin gibi 2 hafta çalışsam ama nerde bizde sendeki enerji 🤪🤪
Değil mi ama mümkün değil hele sabah bende öyle bir enerji yok çıkmaz🤣🤣
Günaydın kızlar :) E Emnis kaptanım merhaba ben dönmek istiyorum takıma bayaaa kilo aldım bebeğim 3 aylık oldu artık kilo vermeye hazırım takımda yer var mıdır bana da 😂 emzirdiğim için çok hızlı vermek istemiyorum ama
Merhaba canım hoş geldin ben Hazal E Emnis kaptancığımız tatilde az giriyor interneti çekmiyor geldiğinde muhakkak yazar🥰😘

Şahanesin canım eline su dökemeyiz spor konusunda🤩🤩

Afiyet olsun canım gönderelim ödemleri🤭🤭

Değil mi ama mümkün değil hele sabah bende öyle bir enerji yok çıkmaz🤣🤣

Merhaba canım hoş geldin ben Hazal E Emnis kaptancığımız köyde az giriyor interneti çekmiyor geldiğinde muhakkak yazar🥰😘
Teşekkür ederim canım Duygu ben de 😊

Bebişin hayırlı olsun ne güzel hemen kilolar artmadan zayıflamaya geri dönüyorsun biz yenilerin seni tanıması için canım ilk sayfada yer alan formu doldurup paylaşırsan çok iyi olur😘
Tamamdır doldurup paylaşırım 😊 teşekkürler bu arada . Zaten 3 ayda aldım kilo toparlaması zor olacak yoksa

Bebişin hayırlı olsun ne güzel hemen kilolar artmadan zayıflamaya geri dönüyorsun biz yenilerin seni tanıması için canım ilk sayfada yer alan formu doldurup paylaşırsan çok iyi olur😘

Köyde olunca yediğime de dikkat edemedim. Diyetisyenim normalde ben 🤭 şimdi evimdeyim normale dönme vakti

Köyde olunca yediğime de dikkat edemedim. Diyetisyenim normalde ben 🤭 şimdi evimdeyim normale dönme vakti
Şimdi anlaşıldı meslek diyetisyen olunca kaçarı yok tabi🤭🤭 Ne güzel ama ben de çok isterdim herhalde hamilelik dışında hiç kilo almaz insan öyle olunca🤣🤣

X