Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

27 Ağustos - 3 Eylül Cuma Hedef Listesi
🎯
5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Lizozom55 Lizozom55 68,868,4
hzlsel hzlsel 71,270,5
eliya eliya 79,878,8
MuMu85 MuMu85 74,273,5
SonsuzUmut SonsuzUmut 72,4572
kardelelen321 kardelelen321 94,3593
kollontai kollontai 54,853,9
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 75,6574,9
A Anka 77,376

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Azimliiii Azimliiii 62,8❓
avutsunbahaneler avutsunbahaneler 57,7❓
Tempus Tempus 81,2579,8
Nikinik Nikinik 79,979
Diyet Salata Diyet Salata ❓❓
Pnrrr-12 Pnrrr-12 74,373,2
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 66,3565,5
E Emcekare 68,45❓
@Breeze9674,373,5
Hedef Listesi bu şekilde kızlar. ❤️❤️❤️
Eline sağlık canım 💕🏵️ tüm takım böyle miyiz şimdi 🤩🤩 20 kişiyiz 🤸🏼‍♀️

🎯
5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
hzlsel hzlsel 71,270,5
eliya eliya 79,878,8
MuMu85 MuMu85 74,273,5
A Anka 77,376

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Tempus Tempus 81,2579,8
Nikinik Nikinik 79,979
E Emcekare 68,45❓
@Breeze9674,373,5
eline sağlık canım

Hoşbuldum canim.ins hep birlikte istediğimiz kilolara gelelim.
Hedefim 65.5 olsun canim ins tutacak
Tamamdır canım, inşallah
Merhaba kızlar, ben de 9. Takımdan geliyorum, 78 kilo ile Aralık ayinda başladım, ramazan bayramindan 1 hafta sonra 60.4 ile mezun oldum takım ve @UcanSupurge sayesinde..şimdi de 62.6 kiloyum, burda bulunma amacım hem kilomu korumak hem de çabalayip biraz daha kilo vermek ama şu aralar çok zor veriyorum, kendime gelirsek hemsireyim, 1 kızım var hem köy hem evim hem de iş arasında koşturma içinde geçiyor zamanım,6 aydan önce listeye giremiyormusum sanırım sağ olsun E Emnis kaptan free takilmami kabul etmiş ❤️😍. İnşallah herkes hedef kilosuna biran önce ulaşır ve korur
Hoşgeldin canım
Kuzum pazartesi yazayım ben :KK66: sağol unutmadığın için 😍
Olur canım, sorun değil
Merhaba arkadaslar 9. Takımdan selam 🤗🤗
77 ten 65 e düştüm ben de 9. Takımda. Şuan freeyim. Sohbete katılmak arkadaslıklarımı burda surdurup sizlerle de kaynasmak isterim♥️
Hoşgedn canm
Merhaba sevgili kaptanlarım E Emnis hzlsel hzlsel ve 5. Takımın sevgili üyeleri malumunuz takımımız kapandı kızların çoğu sizin takımda bulunmak istedi inşallah bu durum hem kızlar hem takım için iyi olur kabul ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ederim 🥰 inşallah kaybettiğimiz motivasyonu yakalayıp hem bireysel hem takım başarısı sağlarız hep beraber nasipse doğuma kadar buralardayım belki doğumdan sonra da 🤭
Hoşgeldin canm
Canım bende 85 ile başladım 2 senede istemeden 9 kiloya yakın verdim.Bu sene polislik için ağır 5 aylık spordan sonra az yiyerek 65 olmak istiyorum.Umarım hepimiz istediğimiz kiloya ulaşabiliriz.🙏😉
İnşallah ulaşırız canım hepbirlikte
ADINIZ: Hafize
YAŞINIZ: 27
BOYUNUZ: 159
KİLONUZ: 81.70
HEDEF KİLONUZ: 68
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : 2 / 13 aylık ve 7 yaş
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Evet 3 senedir 9. Takımda bulunuyorum sürekli listede olamasam da free olarak olsa da
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu? @bi prenses annesi eski nickim
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik ve düzensiz beslenme psikolojik yeme bozukluğu
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı zinde enerjik bı insan, anne olmak

Slmlar kızlar malumunuz 9.takim kapandı listede olmasam da daimi takım uyesiydim bende buraya gelmek istedim kabul ederseniz 2. Hamilelik kilolarını verdim ama hala tam adapte olamadım tabi şuanda da covitim insAllah kısa sürede iyileşip adapte olmak isterim liste dışı olup katılım sağlayabilir miyim
Hoşgeldin, çok geçmiş olsun canım
Evet siz buraları bırakmayın lütfen 🤗
Ben çok yoruldum ya ev ahalisi fındık topluyor eve giren çıkan misafir yemek yap ev topla akşam akrabalara git 🙈 Allah'tan cocuğun okulu başlayacak geç gitsin diyorlar ama Anaokulu önemli :confused:
😆
Önemli tabi. Eğitim hayatına ilk adımları sonuçta🤗

E Emnis
9. takımdan transfer olanlar ve kilosu
eceboce eceboce 75
Pnrrr-12 Pnrrr-12 74,3
@Breeze96 74,3
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 66,35
G Goklerce 62,6
M Manolya15 65
Fit mutlu anne Fit mutlu anne 81,7

ayrıca K Kubraaaccc diye bir arkadaşımız gelmiş yeni üye.
Canım çok teşekkür ederim ya

eceboce eceboce ye sanırım hoşgeldin demedimm🙈 hoşgeldiniz tekrardan kızlar

Pnrrr-12 Pnrrr-12 yi de sanırım alıntılamadım şimdi farkettim anka sen yazınca :)

K Kubraaaccc sende hoşgeldin aramıza kalabalık takım daha çok motivasyon demek bizde bunu avantajlı şekilde kullanıp umarım capcanlı bir ekip oluruz 🤸🏼‍♀️💕

28 Ağustos cumartesi
12.30
1 dlm peynir domates salatalık
2 TB ekmek

17.00
5 YK bulgur pilavı
1 kase yoğurt
1 bardak limonata

Şu 3 litre

Spor yok yarın da yapamam evde değilim ama pazartesi başlayacağım ins kizlar
E Emnis 🤗
Afiyet olsun canım çok güzel 😘😍
28 august menum:

8:30 Kahve, 2 kare cikolata

10:30 1.5 dilim cavdar ekmek, 2 ymrta ile omlett, 1kk peynir, 2 zeytin

15:00 sütlü kahve, 1 avuc kuru dut, 1hurma

17:30 2 kabak firinda pisirip kiymali karniyarik ici hazirlayip doktum uzerine, 1 kase cacık, 3 dilm karpuz

3.500 Adım
Spor yok malesef
2. 5.lt Su
E Emnis
Güzel menu canım afiyet olsun 😘
28 Ağustos

11
2 dilim ekmek
Peynir cesitleri
3 zeytin
4 dilim.sucuk
1 ck bal

Ara
4 5 dilim mango

18.30
1 kase yayla
Firinda kizartma
Yogurt

Su bilmiyorum, suan yesil cay iciyorum
Güzel menu canım afiyet olsun 😘
28 agustos menum
11:00- 1 yumurtadan kabakli yumurta, 2 dilim peynir, 2 dilim tt ekmek, 5 zeytin, 1 kase ahududu
17:00- 1 kase tabuklu salata, tarim peynirli sandvic.

Su:2 lt( butun gun disardaydik biraz az oldu)
Spor: 40 dk cardio
16000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel
Çok güzel, spor da var masallah
Geçmiş olsun canım.Belin cok etkiledi seni cok güzel spor yapıyordun
Evet canım ya gerçekten etkiledi , çocuğu bile kucağıma alamiyorum bazen mecbur kalıp alıyorum o zaman kızım da şaşırıyor anne belin ağrımiyor mu diyor 😍
Oyy cok gecmis olsun canim ya. Nasil simdi kuzin? Daha iyi mi bu aksam?
canim hadi gel o zaman yarin basla yavastab. Bak istersen su videoya. Tamamen ayakta ve gercekten ise tarayan bir video baskanguc icin super.

Olabilir canım deneyecegim bunu,kaydettim ama ne zaman olur bilmiyorum 🙈

hzlsel hzlsel canım sanada kocamN tebriklerr yeni eğitim öğretim döneminde öğrenciler şok olacak 🤭🤭 hani bizim tombişş hocaaaaaa :confused:

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 741. ETAP En Büyük TÜRKİYE
TAKIM DERECELERİ
spor-smileyi-hareketli-resim-0294.gif

1. 5. TAKIM ==> % 0.991
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif

2. 4. TAKIM ==> %0.725
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif

3. 13. TAKIM ==> %0.459
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif

BİREYSEL DERECELER

1. hzlsel hzlsel ==> %2.865 ==> 5.TAKIM :nazar:

2. LAydLiNe ==> %2 .406==> 13.TAKIM :nazar:

3. Tostombalakanne ==> % 2.309==> 6. TAKIM:nazar:

ETAP SONUNCUSU

Zerosima ==> % -2.742==> 10.takım

Tebrik ederim kizlar 😍
Çok geçmiş olsun :KK43:

Kendini zorlamadan yürüyüş yapabilirsinn belki canım dışarı çıkma imkanın yoksa Leslie varsa dışarıda düşük tempo bir yürüyüş.
Fıtık için en iyi spor aslında yüzme ama devamlı yapılabilecek bir şey değil o da 🙄
Evet Dr da spor önerdi, özellikle yüzme ve plates amaç sırt kaslarını güçlendirmek, platese yazılmak istiyorum ama şuan düzeni tam kuramadım,kızıma babaannesi köyde bakıyor ise ordan gidip geliyorum kış dönemi anca baslayabilirim
Sağ ol canım benim normalde yapmazdım ama annem çok ısrar etti hadi dedim yapayım 1.liğin şerefine bir ödül🤣🤣 Ama yarın itibariyle hem menü hem spor muhteşem olacak🤩🤩🤩

Ayy kuzum ya sağ ol sözlerin için sporla aram çok iyi değil ama böyle yarış ortamı olunca ayrı bir motive oluyorum istek geliyor yarın yapacağım bir şeyler😍😍

Aynen canım artık diğer sporlarla şansımı deneyeceğim🥰😘

çok geçmiş olsun canım hem kızına hem sana çok da zorlamamak lazım iyice kötü olmasın😕
Çok sağ ol canım, dikkatli yapmam lazım Dr spor yap ve kilo ver dedi :KK43:
Evet siz buraları bırakmayın lütfen 🤗
Ben çok yoruldum ya ev ahalisi fındık topluyor eve giren çıkan misafir yemek yap ev topla akşam akrabalara git 🙈 Allah'tan cocuğun okulu başlayacak geç gitsin diyorlar ama Anaokulu önemli :confused:
Canım sen de mi Karadenizdesin ❤️

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

bu günün eksik menülerini boş bıraktım yarın 10 a kadar yazabilirsiniz arkadaşlar:KK36:ve lütfen tarih yazmayı unutmayalım. Kontrol ederken zor oluyor bana saatleri kontrol etmek zorunda kalıyorum 🙈

sss35 sss35 E Emcekare siz devam ediyor musunuz kızlar. paylaşımlarınızı da göremiyorum

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım denerim inşallah ama çok meşakatli görünüyor 😅

Sabah kahvaltıyı son hızla yapıp dışarı çıktık çocuklarla. 1 saat basketbol oynadık. Ordan simit poğaça aldım çocuklara piknik gibi yediler ben çay içtim. Sonra parka gittik 13:30 gibi eve girdik. Hemen çocukları uyuttum iki tane kocaman balkon yıkadım camlarını sildim. Perde taktım balkona. Havuz şişirdik. Sonra çocuklara yemek hazırladım yediler havuza girdiler. Sonra havuzdan çıkardım banyo yaptırdım giydirdim. Akşam oldu tabii tekrar yemek yedik. Tekrar çıktık. Dondurmacıya götürdüm orda dondurma yediler. Ordan tekrar parka gittik biraz daha oynadılar. Eve girdik. Üstlerini değiştirdim. Yani benim yaptığım sporu kimse yapmamıştır 😝😝😝 arada yaptığım çamaşır bulaşık topla gibi standart işleri yazmama gerek yok sanırım 😂😂
Ooooo senin spor hepimizi geçti. Maşallah daha ne olsun
Canım kızım hasta geceden beri ateşi vardı onunla uğraştım ama normalde de bayadir spor yapmiyorum, geçenlerde belimi incittim tutuldum ondan sonra iyice bıraktım sporu , tabi spor yaparken incitmedim fitigm varmış anlık bir hareketle kilitlendim 🙄 başlasam ama neyle başlasam bilmiyorum, gerçi zaman da bulamıyorum off :KK43:
Çok geçmiş olsun canım
Çocuklar beni tanımıyor kaptanım ya🤣🤣 Mezun ettim pandemi ilk çıktığında öğrencilerimi geçen sene de 5. Sınıf alınca çocuklarla uzaktan uzağa ders işledik bu sene ilk defa görecekler😅 Ama okuldaki beni görmeyen öğretmen arkadaşları çatlatmaya gidiyorum pazartesi kuaföre gideceğim saçlarıma da köklü bir değişiklik yapıp kendimi baştan yaratmış olacağım🤣🤣🤣
Off süper😍😍🤩🤩🤩
kardelelen321 kardelelen321 tablonu birleştirdim canım istersen bunu kullan anka 26 kişi diyor :) alta boşluk bıraktım 🤭

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
hzlsel hzlsel 71,270,5
eliya eliya 79,878,8
MuMu85 MuMu85 74,273,5
A Anka 77,376
A azimliii 62,8??
avutsunbahaneler avutsunbahaneler 57,7?
Tempus Tempus 81,2579,8
Nikinik Nikinik 79,979
Diyet Salata Diyet Salata ????
E Emcekare 68,45?
@Breeze9674,373,5
Ne iyi yaptın kuzum ya sağolasın. Telefonda uğraştım durdum. Eksiklerim varmış k
Evet sonradan fark ettim ☺️

bu günün eksik menülerini boş bıraktım yarın 10 a kadar yazabilirsiniz arkadaşlar:KK36:ve lütfen tarih yazmayı unutmayalım. Kontrol ederken zor oluyor bana saatleri kontrol etmek zorunda kalıyorum 🙈

sss35 sss35 E Emcekare siz devam ediyor musunuz kızlar. paylaşımlarınızı da göremiyorum
Kız ben neredeyim aşk olsun🥺🥺

27 Ağustos - 3 Eylül Cuma Hedef Tablosu

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
hzlsel hzlsel 71,270,5
eliya eliya 79,878,8
MuMu85 MuMu85 74,273,5
A Anka 77,376
A azimliii 62,8??
avutsunbahaneler avutsunbahaneler 57,7?
Tempus Tempus 81,2579,8
Nikinik Nikinik 79,979
Diyet Salata Diyet Salata ????
E Emcekare 68,45?
@Breeze9674,373,5
eceboce eceboce 75
G Goklerce 62,6
M Manolya15 56,65
Fit mutlu anne Fit mutlu anne 81,7
K Kubraaaccc

Eline sağlık canım 💕

sss35 sss35 bildirim bile yapmamıştı çıkaralım bence canım gelirse sonraki hafta ekleme yaparsın yazdıı mı yazmadı mı diye bakmak bile bir iş sonuçta gelirse yiine bekleriz ☺️

Begonya2 Begonya2 şimdii gördüm listelerden çıkmak istemiş sonrasında geleceğim demiş canım

Eline sağlık canım 💕

sss35 sss35 bildirim bile yapmamıştı çıkaralım bence canım gelirse sonraki hafta ekleme yaparsın yazdıı mı yazmadı mı diye bakmak bile bir iş sonuçta gelirse yiine bekleriz ☺️

Begonya2 Begonya2 şimdii gördüm listelerden çıkmak istemiş sonrasında geleceğim demiş canım
Tamam canım 😘

Tombikler geldik dizildik 😉 ayy ins fit gunlerimiz de olsun.
Saka maka cok iyi motive oluyorum burda, iyiki var boyle bur site ve boyle guzel insanlar 👍
Sen de iyi ki varsıın 😍
Ayy insallah benimde tek dilegim oo hedefe bisey kalmamis masallah sana, simdiye kadar hic spor yapmadinmi sarkma felan olmadı mı merak ettim

Bende memnun oldum cnm:) aynenn keske koruyabilseydim tek de kalsaydim ama insallah bu son olur :rolleyes:

Hosbuldm özlem memnun oldum. Hedefin kac. Insallah cabuk ulasirsin hedefine

Hosbulduk cnm memnun oldum, 50 cok iyi ya boyun kac acaba merak ettim :)

:confused::rolleyes:makine muhabbeti hosuma gitti benmkide iș basinda. Kabak yemistm bende cabuk gidiyor sanrm ama guzel kilo verdiriyor:KK49:

Yaa deniycem cok guzel bir tarife benziyor acaba bu 1 pors mu 2 mi. Yani ben tek yerm aslinda ama sonra diyetlikten cikmasn kiyma da var cunku:confused:

Sagol cnm cok haklisin yarn mutlaka yapicam :)

Masallah ya dile kolay. Bidaha alma insallahhhh
Cnm 1 kişilik diyor ama çok gelen malzemeleri azaltabilirsin ya da çıkartabilirsin 😎
Evet nişanlanmıştım :) senin bu nick'i çıkaramadım 🤔

Maşallah ne güzel geçirmişsiniz gününüzü. Bende Yarım gün çalıştım. Sonra manikür & pedirkür & kalıcı oje yaptırdım 😂 sonra pazara gittim ahahh

Afiyet olsun canımm🤗
Sansebastiançizkekti cnm nickim
🎯
5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
hzlsel hzlsel 71,270,5
eliya eliya 79,878,8
MuMu85 MuMu85 74,273,5
A Anka 77,376

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Tempus Tempus 81,2579,8
Nikinik Nikinik 79,979
E Emcekare 68,45❓
@Breeze9674,373,5
Cnm cuma hedefimi de pzts söyleyeyim mi

Ben pzts başlayım cnm zaten çarpı yok 😍

X