Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ay hoşgeldin canııım ben de yazıyordum gruba şimdi
2 ayda 8 kilo aldım yaa son 3 kilosu şu dolunay + yaz tatilinde alındı 10 günde ablamlar yedi ben yedim oh

sen nasılsın canııım
Hosgeldin canim. Gel bi sen aldiklarini kisa surede verirsin

Günaydın kızlar
Geçen hafta 79,1
Bu hafta 77,3

Çok şükür eksiye geçtim
Oh oh şükür
Geçen hafta: 69,55
Bu hafta:68,80
Fark : - 750 gram
Yüzde : % 1.078

Hedef: 68.40

E Emnis hzlsel Azimliiii
Tebrikler canım
Bu kadar sıkıntının içinde kilo almaman birde üstüne eksilmen süper canım İnşallah bir an evvel evde de sağlık durumlarınız düzelir, dualarımız seninle

Pili bitmiş belki de canım benim de eski tartım öyleydi sinir ederdi beni en sonunda pilsiz çalışan tartı aldım olsun tartı işini halledince paylaşırsın canım sıkma canını
Günaydın kızlar
Geçen hafta 79,1
Bu hafta 77,3

Çok şükür eksiye geçtim
Ooo ortalıkta görünmem ama kilolarımı da veririm rakiplerim korkun benden diyorsun Tebrikler canım bundan sonra hep böyle eksiler göresin
Benim koca xs giyiyor normalde ama kurutma çekiyor diye s alıyoruz artık
Ben de kendi kocama zayıf diyordum artık açmayacağım çenemi
Maalesef bu hafta 100g gitmiş. Niye böyle oldu hiç anlamadım
Geçen cuma: 94,45
Bu cuma: 94,35
(94,45 /94,35/0,1/%0,105)
Hedef: 93
Eki Görüntüle 2907091
Ödem yapmış bir şeyler belli ki canım sıkma canını haftaya fazla fazla verirsin önemli olan artı gelmemek ben her hafta ne olur olmaz diye tartıya son üç gün kala ödem atıcı bir şeyler hazırlayıp içiyorum
Geçen hafta: 69,55
Bu hafta:68,80
Fark : - 750 gram
Yüzde : % 1.078

Hedef: 68.40

E Emnis hzlsel Azimliiii
Tebrikler canım 7lerden giderek uzaklaşıyorsun iyi bari ödem demiştin ama tartıyı çok etkilememiş ya da ödemli halin buysa diyorum
80i gormeden durmak da bi marifet hadi bismillah basladim diyete yine yeni yeniden E Emnis
Nokta atışı yapmışsın canım şimdi bu hafta zaten ikişer üçer gider kilolar bir bakmışsın 7leri yarılamışsın
Öncelikle çok geçmiş olsun canım ortin de bu hafta kayıplardaydı zaten Bu sorunların ortasında bile kilo vermeye devam etmen şahane bir durum inşallah bir an önce toparlanırsınız canım

hzlsel açlık orucunda 38. saatteyim kilom o yüzden öyle yoksa ödemlerim hep benimle:) Şimdi ödül kahvaltısı yapacağım müsaadenizle :)

Insallah gormeyeceksin canim, sen artik mleri sleri goreceksin, super gidiyorsun. Senin menuyu heleki verdigin kiloyu gormek bile motive ediyor beni
Sağ ol canım benim ya ama bu ara bir bıkkınlık başladı bende ara ara böyle depresif oluyorum birkaç güne toparlanacağım inşallah
Verirsin sen canim. Ne yazik ki kiloyu korumak vermekten zor
O kadar haklısın ki hayatımın hiçbir döneminde kiloyu koruyamadım inşallah bu sefer başarırım En son 4 yıl önce diyet yapıp 16 kilo vermiştim 86 kiloya inmiştim sonra araya bazı problemler girince bırakmıştım ve inanır mısın canım bir daha 3 sene hiç tartılmadım bir bakmışım 30 kilo almışım

Nikinik canım 8 kilo dediğin nedir erkenden dönmüşsün bir çırpıda gidecek inşallah benim kafama 30 kilo aldıktan sonra dank etmişti

hzlsel açlık orucunda 38. saatteyim kilom o yüzden öyle yoksa ödemlerim hep benimle:) Şimdi ödül kahvaltısı yapacağım müsaadenizle :)
Doğru canım dün hiçbir şey yememişsin hem çalışıp hem de nasıl ayakta kalmayı başarıyorsun ayakta alkışlıyorum seni neyse karşılığını aldın şimdi gönlünce dilediğin gibi karbonlarla dolu blr kahvaltı yap afiyet olsun

Tebrikler canım ne güzel gitmiş harika ya zorlayıcı elma diyetinin ve İsveç diyetinin meyvelerini almışsın
Çok şükür canım gerçekten sonucu değiyor geçen perşembe baslamistim o günde 1 kilo vermiştim 8 günde yaklaşık 3 kilo gitmiş oldu pazartesiden sonra normale donerim bu moral yetti bana

Harikasın canım. Hedefi de 300g la kaçırmışsın. Haftaya ulaşırsın inşallah.

Benimki de M bazen S
Bazen çok uyuz oluyom kendisine
Az daha beklesem o da giderdi de çok susamıştım bekleyemedim
Uyuz olmak ne kelime zaten diyorum sen böyle zayıf olmasan ben bu kadar takmam diye
80i gormeden durmak da bi marifet hadi bismillah basladim diyete yine yeni yeniden E Emnis
Hoş geldin canım ben de 80 den döndüm geldim. Hatta bi ara akşam 81 falan gördüm de sabaha gitti Allahtan veririz inşallah beraber
Ooo ortalıkta görünmem ama kilolarımı da veririm rakiplerim korkun benden diyorsun Tebrikler canım bundan sonra hep böyle eksiler göresin
Valla 1 haftadır aşure yiyorum aslında bi dün dikkat ettim işte nasıl ödem varsa gitmiş birazı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…