Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Üstü açıktı bizimkinin su birikmişti oraya. Sen de arkayı biraz incele bulursun mutlaka canım
A Anka aynn baktım YouTube de buldum kalan koku da gitti ama o su birikintisi iğrençti ya iyi ki yazdım da söylediniz tertemiz oldu bebeğim

Hosbuldum canim 🤗 zaten kacmamak icin hemen listeye girmek istiyorum kurala fazlasiyla uyuyorum malesef 🤦‍♀️😄
Tamam o halde şimdiden hayırlı olsun canım listeye girişin🥰😘
Harikasin canim. Goreceksin tabiki. Masallah saka gibi 50bedenden 40 bedene dustun 👏👏
Sağ ol canım ben de inanmakta güçlük çekiyorum artık başında x olan hiçbir beden görmek istemiyorum🤣🤣
Ben de birsey yedin sandim. 4 tane sarmaymis ya. Yok kuzum yarina arti filan getirmez 4 tane sarma. Adimin da harika 👏

Bu sefer dogru takim 😀😀
Sağ ol canım inşallah ya içinde pirinç filan olunca biraz endişelendim😅
Saol canım benim valla Kızlar yazdı hazneyi temizledik koku kalmadı gibi şükür 🙂
İyi bari canım sevindim😘

Tamam o halde şimdiden hayırlı olsun canım listeye girişin🥰😘

Sağ ol canım ben de inanmakta güçlük çekiyorum artık başında x olan hiçbir beden görmek istemiyorum🤣🤣

Sağ ol canım inşallah ya içinde pirinç filan olunca biraz endişelendim😅

İyi bari canım sevindim😘
Sagolasin canim

Ay hoşgeldin canııım 😍 ben de yazıyordum gruba şimdi
2 ayda 8 kilo aldım yaa son 3 kilosu şu dolunay + yaz tatilinde alındı 10 günde :KK43: ablamlar yedi ben yedim oh :bicak:

sen nasılsın canııım 😘
Hosbuldum canim😘😘 sonunda temelli geldim. Insallah el ele verir yine atariz kilolarimizi 🤩🤩

Gunaydin canim. Cook sevindim. 🚶‍♀️🚶‍♀️
Sağol canım 🥰
Wuuwuuu bu nasil bir eksi canim. Hem de bu kiloda. 🧿🧿
Erken ev az yemenin faydaları 🙈
Gunu baya hafif gecurmissin hele ki aksami. Cok iyi. Insallah yakibda spora da donersin canim. Tamamen iyilesince
İnşallah pek yakında canım yarın belki yoga denerim hafif hafif ❤️❤️❤️
Günaydın canım yarından sonra yeni ortaklar belli olur ama sen bugünden başla menünü yazmaya🥰🥰 O gündüz dayanıp gece yediklerimiz hepimize öyle hissettiriyor aralıklı oruca başla istersen canım daha az öğün yiyince insanın o kadar canı çekmiyor ilk bir iki gece zor olur ama sonra alışırsın spor olarak da yürüyüş yapabilirsin biz de şahit olacağız canım yaptığına yeterki gel buralara🥰😘

Ooo çok iyi canım demek güzelce dinlenmeye ihtiyacın varmış🤩🤩

vay sınır aşıldı canım yarın artık bu akşam bir çılgınlık yapmazsan artı gelmezsin🤭🤭

@Melodiaa hoş geldin canım ben de Hazal inşallah buraya sık sık gelip aktif olursan kilo verme konusunda da motive olursun ve tüm fazlalıklarından en kısa sürede kurtulursun inşallah💗
Ahahahha çılgınlık yapmayım diye uyumuşum erkenden şimdi uyandım geri uyumaya çalışıcam😂😂😂
Doğru söylüyorsun canım ama çok üşendim salata yapmaya 😆

Tekrar Hoşgeldin canımmmm. Sen bu kadar kararlı geldikten sonra kilo da neymiş, gider😊
Akşam yemeklerinin önüne de, menüleri yazmaya başladıktan sonra geçeceğine inanıyorum. Burası gerçekten işe disiplin katıyor. 😘

Yürürken de yanında soğuk su bulundur canım yudum yudum iç. Hem soğuk su metabolizmayı daha çok çalıştırıyor diye duymuştum. 😉

Ah ortim seninle de öyleee😍😍😍😍
Meyve konusunda çok çok haklısın. Üşengeçliğimden onlarla geçiştirdim😕

Offfffff.... Şahanesin sen. Spor filan da yok. Ben şok 😄.

Helal olsun ortiiiimmm. 👏👏👏👏👏

👍👍👍👍👍👍

Ah ah ah... Ne güzel bi duygu bu yaaa. Keyifli alışverişler canımm. 😍😍😍
Sağolasın ortim spor iyidir ama olmadan da kilo verebiliyorum aslında artık seneler sonunda vücudu tanımanın faydaları 😍 tamamen irade sorunu akşam 6 dam sonra yemeyip öğün küçültsem gidiyor zaten de ben pisboğazım😂😂😂

25 Ağustos
Kahvaltı
2 dilim karabuğdaylı ekmek
2 has yum
Kahvaltılık sos
Peynir az reçel

ara
1 tabak erişteli barbunya pilaki

akşam
1 şeftali

Su2 lt
Spor yok

E Emnis kardelelen321 kardelelen321 hzlsel hzlsel
Çok güzel menü ortimmm 👍👍👍
E Emnis kaptanim ben geldimmm fazlam var eksigim yok 😄yarin tarti resmi ile iznin olursa hemen listeye girmek istiyorum. Yoksa devamlilik saglayamiyorum 🙈 bugun yatili misafirlerimi yolladim hemen yarin diyete baslamak istiyorum gidisat fena 🤦‍♀️
Hoşgeldin canım
Aynen oyle canim. Ben de gunluk hep vut takviyelerimi akirim, doktor tavsiyeli: omega 3, dha, vit d, vit c, magnezyum, b vit complex, kolagen, calcium bunlarin hepsini gunluk aliyorum. Hem diyetteyiz hem bur de emzirdigim icin ilave almam sart. Cogu insan belki abarti diye dusunebilir ama inanin ki degil gunluk alnaniz gereken calcium miktarina bakin en azindan o kadar yemiyorsak rakviye sart. 👍
Kesinlikle katılıyorum canım 👍
Ay inşallah canım ağzından bal damlıyor fazla kıyafet almadım o yüzden 2-3 ay daha diyete devam edeceğim çünkü idareten bir şeyler aldım🥰O günleri görür müyüm acaba ben buna da şükrediyorum 48-50 bedenlerden geldim😅

Şimdi paylaşacağım menümü canım😕
10 beden inmek ne demek yaa. Helal olsun sana. O kadar inen 36 beden de olur. Sen yaparsın kuzum❤
Doğru takım değil mi? 😂

26.08.2021

Kahvaltı
-1 domates
-1 salatalık
-1 kk peynir
-1 haşlanmış yumurta
-1 tk fıstık ezmesi
-sade kahve

Ara 1 sade kahve

Öğle
-1 pk form bisküvi
-Çay
(Ofiste bugün mantı ve börek vardı, yemedim tabi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️)

Ara sade kahve

Akşam
-2 standart boyutta et köfte
-1 domates

Su 3,5 lt
Spor Alex ve Daniel 10 dk yapabildim 🥵
500 zıp

E Emnis kardelelen321 kardelelen321 @DeryaOnDiet
Harikasın canım. Mantı ve böreği reddetmşsin. Bu büyük bir adım. 😊

X