Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Aksam meyveler yerine salata tarzi birsey daha iyi olurmus ama yine de cok olan meyve oosun canim, saglikli hic degilse 😉
Sporlarin sahane 👏

Ortim senin de dedigin gibi fanta haric cok guzel olmus menun 👍 adimlarin da super 👍
Doğru söylüyorsun canım ama çok üşendim salata yapmaya 😆
Günaydın kızlar. Bu bir yardım çağrısıdır.
Geçen hafta gelen misariflerimden sonra aşımızı olduk biraz rahatsızlandık eşimle. Atlattık bir şekilde ama o dönemde yediklerime dikkat edemedim. Şimdi hazırım. Her kim ile ortaklaşıyorsam, rakipleşiyorsam bekliyorum. Kendime çok kızgınım. 2 gündür gündüz yediklerime dikkat ediyorum, fakat akşam olunca evde ne varsa yiyorum. Hava da çok sıcak spor yapamıyorum. Eğer bir rakip & ortak belirlenir ise mecburiyetten elimden gelenin en fazlasını yapabileceğime daha önce şahit olanlar var.
Öpüldünüz..
Tekrar Hoşgeldin canımmmm. Sen bu kadar kararlı geldikten sonra kilo da neymiş, gider😊
Akşam yemeklerinin önüne de, menüleri yazmaya başladıktan sonra geçeceğine inanıyorum. Burası gerçekten işe disiplin katıyor. 😘
Doğru ya en azından şekersiz bazen dışarıdan gelince soğuk içecek arıyor insan teşekkür orticim
Yürürken de yanında soğuk su bulundur canım yudum yudum iç. Hem soğuk su metabolizmayı daha çok çalıştırıyor diye duymuştum. 😉
Menülerinin hastasıyım seninle ortak olmak bir zevk 😍😍😍 sadece bu karpuz çok sinsi aşırı şekerli bir meyve illa yemek istiyorsan akşam değil de daha erken yemekte yarar var ama meyve yani sonuçta kek değil 😂😂😂
Ah ortim seninle de öyleee😍😍😍😍
Meyve konusunda çok çok haklısın. Üşengeçliğimden onlarla geçiştirdim😕
Ortim az evvel tartıldım 54,4 geldim 1,4 eksideyim nasıl oldu bilmiyorum yarın acayip bir artıyla gelmezsem şeytanın bacağını kırdım demektir 😂😂😂 kardelelen321 kardelelen321
Offfffff.... Şahanesin sen. Spor filan da yok. Ben şok 😄.

Helal olsun ortiiiimmm. 👏👏👏👏👏
Afiyet olsun ortim. Ben biraz evi tipladkm. Kahve ictim☕️ Bebisim uyusun spor yapacagim. Sonra dus alip kahvalti zamani 🍳
👍👍👍👍👍👍
Günaydın kızlar bugün çocuklar gibi okul alışverişine çıkacağım🤣🤣🤣 Bir tane giyecek pantolonum kalmamış hepsi üstümden düşüyor nasıl bir mutluluk bu🤭🤭
Ah ah ah... Ne güzel bi duygu bu yaaa. Keyifli alışverişler canımm. 😍😍😍

21-27 Ağustos Spor Listesi
UYE21
Ağustos
23
Ağustos
25
Ağustos
Sonuç
hzlsel hzlsel ------22🍬🍭
Lizozom55 Lizozom55 111🍩🍰🎂
SonsuzUmut SonsuzUmut ------------------🥦🥒🥗
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 661+6🍩🍰🎂
eliya eliya ------------------🥒🥦🥗
kardelelen321 kardelelen321 ------44🍬🍭
kollontai kollontai 🆓🆓🆓🤕
MuMu85 MuMu85 74🆓🍭🍬
sss35 sss35 ------------------🥒🥦🥗
Azimliiii Azimliiii ------22🍬🍭
avutsunbahaneler avutsunbahaneler ------21🍬🍭

Üç gün de spor yapan DeryaOnDiet DeryaOnDiet Lizozom55 Lizozom55 kızlar tebrik ederim👏🏻👏🏻👏🏻 SonsuzUmut SonsuzUmut sss35 sss35 kızlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor menüler de paylaşılmıyor😡 eliya eliya canım sen de bu hafta paylaşım yapmadın ama inşallah daha iyisinizdir🙏

Tekrar Hoşgeldin canımmmm. Sen bu kadar kararlı geldikten sonra kilo da neymiş, gider😊
Akşam yemeklerinin önüne de, menüleri yazmaya başladıktan sonra geçeceğine inanıyorum. Burası gerçekten işe disiplin katıyor. 😘

Yürürken de yanında soğuk su bulundur canım yudum yudum iç. Hem soğuk su metabolizmayı daha çok çalıştırıyor diye duymuştum. 😉

👍👍👍👍👍👍

Sağ ol canım inşallah bundan birkaç ay sonra sen de aynısını yaşayacaksın😍😍kaç beden olduğumu bilsem internetten söyleyeceğim ama kestiremiyorum🤣🤣

Gecmis olsun ortim. Off burda da kapali alanlara giremezsin falan derlerse yani mecbur kalinca ben de olacagim.
kol agrisi tabiki zorluyirdur ama insallah gecer bur iki gune 🙏
Valla bende cok istedigimden degil zorla oldum, 10.aydan itibaren Testleri parali yapiyolar kapali alanlar yasak test istiyolar v.s , asi olmak mecbur degil yersennn 🙄

ADINIZ: Melodi :)
YAŞINIZ:29
BOYUNUZ:
1.58
KİLONUZ: 62
HEDEF KİLONUZ: 54
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Memur
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : 1 / 10 aylık
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Hayır
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
Hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: Hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Eski formuma kavuşmak

Bende böyle bir giriş yapayım madem :)
Hosgeldiniz🤗🤗

Canim bugun ben su sporu yaoacagim. Hadi gel beni yalniz birakma 😉

Aksam canin arustirmak istediginde mitfaktan uzak dur. Ve gel buraya yaz canim. Biliyirum gece yemeyi durdurnak zor ama basarabilirsin 👍

Evveet beklenen an gekdi. Bebis uyudu. Sporrr zamaniii. Hadi Tempus Tempus beni yalniz birakma. Butun gun sporu yaoana kadar rahatsiz ederim yoksa seni. En iyisi mi yap kurtul 😉 link yukarida.
İşteyim canım eve geçince mutlaka Spor yapacağım teşekkür ederim desteğin için 😘😘
Günaydın canım yarından sonra yeni ortaklar belli olur ama sen bugünden başla menünü yazmaya🥰🥰 O gündüz dayanıp gece yediklerimiz hepimize öyle hissettiriyor aralıklı oruca başla istersen canım daha az öğün yiyince insanın o kadar canı çekmiyor ilk bir iki gece zor olur ama sonra alışırsın spor olarak da yürüyüş yapabilirsin biz de şahit olacağız canım yaptığına yeterki gel buralara🥰😘
Evet canım yarın sabah kilo bildirimi yaparım bu akşam menümü de paylaşırım. Artık gelsin ortaklar gitsin rakipler 🥳🥳

Tekrar hoş buldum canımmmmm🥰🥰 Gitsin şu pis kilolar😒 ben kendimi zinde hissetmek istiyorum😍

MENÜ KONTROL LİSTESİ

Merhaba arkadaşlar ve E Emnis kaptanım. Maalesef kendimi çok yorgun ve halsiz hissettiği m için giremedim kaç gündür. Devamlı uyumak istiyorum gözlerim açılmıyor. Düzenli yapamadım tabloyu bu sebeple. İnşallah toparlanabilirsem daha aktif olacağım,😘 nasılsınız 😘herkes iyidir inşallah😘

hzlsel hzlsel canim yazamafim sana ni türlü, sonuclarin temiz cikmis cok sükür, cok sevindim ❤
Sağ ol canım🥰😘
MENÜ KONTROL LİSTESİ

Merhaba arkadaşlar ve E Emnis kaptanım. Maalesef kendimi çok yorgun ve halsiz hissettiği m için giremedim kaç gündür. Devamlı uyumak istiyorum gözlerim açılmıyor. Düzenli yapamadım tabloyu bu sebeple. İnşallah toparlanabilirsem daha aktif olacağım,😘 nasılsınız 😘herkes iyidir inşallah😘
Ellerine sağlık canım temizlik demiştin bende o yüzden yapamadın diye düşündüm havalardan mı nedir bilmiyorum bende de bir halsizlik isteksizlik var ama toparla canımcım kendini gel buraya🥰😘

Sağ ol canım🥰😘

Ellerine sağlık canım temizlik demiştin bende o yüzden yapamadın diye düşündüm havalardan mı nedir bilmiyorum bende de bir halsizlik isteksizlik var ama toparla canımcım kendini gel buraya🥰😘
Evet temizlik yapmam lazım aslında ama dediğim gibi halsizlik olunca yapamadım henüz o da kafamda kaldıkça yordu beni 😅😅 gelmeye çalışırım inşallah. 🥰

Günaydın kızlar bugün çocuklar gibi okul alışverişine çıkacağım🤣🤣🤣 Bir tane giyecek pantolonum kalmamış hepsi üstümden düşüyor nasıl bir mutluluk bu🤭🤭
Ayy en guzel his. Zayiflatip da alisverise cikmak. Son aylarda hep kilo alip alisverise ciktim. Iyi egkenceler canim, bayilirim alisverise🛍🛍🛍

👍👍👍👍👍👍

Anladim canim. Usenmene diyecek birsey yok, ben de useniyirum yemek hazirlamaya 🧑‍🍳🧑‍🍳

21-27 Ağustos Spor Listesi
UYE21
Ağustos
23
Ağustos
25
Ağustos
Sonuç
hzlsel hzlsel ------22🍬🍭
Lizozom55 Lizozom55 111🍩🍰🎂
SonsuzUmut SonsuzUmut ------------------🥦🥒🥗
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 661+6🍩🍰🎂
eliya eliya ------------------🥒🥦🥗
kardelelen321 kardelelen321 ------44🍬🍭
kollontai kollontai 🆓🆓🆓🤕
MuMu85 MuMu85 74🆓🍭🍬
sss35 sss35 ------------------🥒🥦🥗
Azimliiii Azimliiii ------22🍬🍭
avutsunbahaneler avutsunbahaneler ------21🍬🍭

Üç gün de spor yapan DeryaOnDiet DeryaOnDiet Lizozom55 Lizozom55 kızlar tebrik ederim👏🏻👏🏻👏🏻 SonsuzUmut SonsuzUmut sss35 sss35 kızlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor menüler de paylaşılmıyor😡 eliya eliya canım sen de bu hafta paylaşım yapmadın ama inşallah daha iyisinizdir🙏
Eline saglik canim 🥰

X