Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

ADINIZ: Melodi :)
YAŞINIZ:29
BOYUNUZ:
1.58
KİLONUZ: 62
HEDEF KİLONUZ: 54
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Memur
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : 1 / 10 aylık
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Hayır
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
Hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: Hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Eski formuma kavuşmak

Bende böyle bir giriş yapayım madem :)
Gunaydin ben Derya. Hosgeldin ☕

Canım günaydın Cuma günleri bildirim sonrası yeni rakip ve hedeflerimiz belirleniyor. Yarına kadar kendi rakibin kendin ol, fotoğraflı kilo bildirimi sonrası zevkle yarışırız😘 Tempus Tempus
😘😘
Gunaydin canim. Hosgeldin. Ben de aksam ayni sekilde ne bulursam yiyenlerdendim. Bak yeni bir beslenme sekline basladim. Aksam da istahimi kesiyir. Sabah kalkinca kahve iciyirum. Sonra spor(artik hava sicak micak yap kuzum spor). Istersen benim yaptigim sporlarin videosunu hergun paylasirim seninle. Yapinca birbirinize yaptik diye haber veririz. Spordan sonra dus aliyorum, dinleniyirun. Sonra gec kahvalti ediyirum 11-12 gibi. 3-4 saat sonra bir ogun daha. Acikirsam sonra bir ogun daha ekliyirum uyumadan. Gun icinde bir veya iki dilkm ekmek yiyorum. Meyve de yiyorum. Ne dersin yapalim mi beraber?
Odalanamıyorum Derya 🥲 burda olmadığımda mümkün değil yarıda bırakıyorum. Sıcaktan spor yapamıyorum çünkü her spor sonrası duş alsam bile vücudumda kızarıklık oluyor. Ama yapıcam artık. Birlikte bişeyler yapalım tabi 😉
Günaydın, fena hırslı gördüm seni 🥰😃 bu hırs kilo verdirir kesin 😁
Henüz tanışmadık ama haklısın hırslıyım😍
Rakiplerimi bekliyorum😘

25 Ağustos Çarşamba
Sabah
  • Kahve
  • 1 haşlanmış yumurta
  • Az peynir
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • Domates biber
  • Yeşil çay
Öğle
  • Yumurtasız menemen
  • 1 bardak ayran
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • Yarım armut
Akşam
  • 1 muz
  • Az karpuz (bugün çok meyveli oldu 😕)
3 lt su

15 dk leslie
45 dk pilates
20 dk bölgesel egzersiz

E Emnis kollontai kollontai hzlsel hzlsel
Menülerinin hastasıyım seninle ortak olmak bir zevk 😍😍😍 sadece bu karpuz çok sinsi aşırı şekerli bir meyve illa yemek istiyorsan akşam değil de daha erken yemekte yarar var ama meyve yani sonuçta kek değil 😂😂😂

😘😘

Odalanamıyorum Derya 🥲 burda olmadığımda mümkün değil yarıda bırakıyorum. Sıcaktan spor yapamıyorum çünkü her spor sonrası duş alsam bile vücudumda kızarıklık oluyor. Ama yapıcam artık. Birlikte bişeyler yapalım tabi 😉

Henüz tanışmadık ama haklısın hırslıyım😍
Rakiplerimi bekliyorum😘
Canim bugun ben su sporu yaoacagim. Hadi gel beni yalniz birakma 😉

Aksam canin arustirmak istediginde mitfaktan uzak dur. Ve gel buraya yaz canim. Biliyirum gece yemeyi durdurnak zor ama basarabilirsin 👍

Doğru ya en azından şekersiz bazen dışarıdan gelince soğuk içecek arıyor insan teşekkür orticim
Yani ikisi de saglikli degil tabiki ama hic degilse kalorisiz sekersiz 😘 diyetisyen bile demisti bana yazin cok bunalinca haftada bir veya en fazla 2 kere zero icebilirsin diye.

25 Ağustos
Kahvaltı
2 dilim karabuğdaylı ekmek
2 has yum
Kahvaltılık sos
Peynir az reçel

ara
1 tabak erişteli barbunya pilaki

akşam
1 şeftali

Su2 lt
Spor yok

E Emnis kardelelen321 kardelelen321 hzlsel hzlsel
Gunu baya hafif gecurmissin hele ki aksami. Cok iyi. Insallah yakibda spora da donersin canim. Tamamen iyilesince

Günaydın kızlar. Bu bir yardım çağrısıdır.
Geçen hafta gelen misariflerimden sonra aşımızı olduk biraz rahatsızlandık eşimle. Atlattık bir şekilde ama o dönemde yediklerime dikkat edemedim. Şimdi hazırım. Her kim ile ortaklaşıyorsam, rakipleşiyorsam bekliyorum. Kendime çok kızgınım. 2 gündür gündüz yediklerime dikkat ediyorum, fakat akşam olunca evde ne varsa yiyorum. Hava da çok sıcak spor yapamıyorum. Eğer bir rakip & ortak belirlenir ise mecburiyetten elimden gelenin en fazlasını yapabileceğime daha önce şahit olanlar var.
Öpüldünüz..
Günaydın canım yarından sonra yeni ortaklar belli olur ama sen bugünden başla menünü yazmaya🥰🥰 O gündüz dayanıp gece yediklerimiz hepimize öyle hissettiriyor aralıklı oruca başla istersen canım daha az öğün yiyince insanın o kadar canı çekmiyor ilk bir iki gece zor olur ama sonra alışırsın spor olarak da yürüyüş yapabilirsin biz de şahit olacağız canım yaptığına yeterki gel buralara🥰😘
Günaydınlar herkese, sabah güzel bir sürprizle uyandım, 12 saat uyumanın faydası sanırım 😂😂 yürüyebiliyorum sonunda ❤️❤️😍😍
Ooo çok iyi canım demek güzelce dinlenmeye ihtiyacın varmış🤩🤩
Ortim az evvel tartıldım 54,4 geldim 1,4 eksideyim nasıl oldu bilmiyorum yarın acayip bir artıyla gelmezsem şeytanın bacağını kırdım demektir 😂😂😂 kardelelen321 kardelelen321
vay sınır aşıldı canım yarın artık bu akşam bir çılgınlık yapmazsan artı gelmezsin🤭🤭

Audreyhorne Audreyhorne hoş geldin canım ben de Hazal inşallah buraya sık sık gelip aktif olursan kilo verme konusunda da motive olursun ve tüm fazlalıklarından en kısa sürede kurtulursun inşallah💗

X