Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Üzerimde bi uyku hali var çocuklar da uyutmuyor gece 4-5 arası uyudum. Sabah da oğlumun sınavı vardı uyuyakalmışım. 5 dakikada giyindi çıktı ama inşallah yetişmiştir. Son zamanlarda hiç bişeye yetişemiyorum kendimi çok yetersiz hissediyorum:KK43: kilom da maalesef yine artıda. Ama uykusuzluktan ödem topladığımı düşünüyorum inşallah öyledir :KK43:
Canim benim kolay degil cocuklarla evle ugrasmak. Insallah yetismistir oglusun.
ac guzel canli bir muzik, yap kahveni dans ede ede topla evi. Uykusyzluga burebir ( benim bebis de uyumuyir gunlerdir oksurukten). Sagliklari yerinde olsun, onlar buyuyunce doyasiya uyuryz artik, belki o zaman da biz ustemeyiz.
uykusyzluga magnez birebir canim. Al iki magnezyum table, 1 c vitamini. Kahvalti, kahve, muzik derken bi bakmissin kendine gelivermissin.
Dusurme canim modunu, yaotiklarin az degil, hele kolay hiic degil. Arada bir hepimizin modu dusuyir, herseye yetismeye calismak kolay mi hic. 😘

Ya evet çok ağır şekilde idrar Enfeksiyonu olmuş ateş halsizlik bayılma ne varsa başımıza geldi yani 😕 teşekkür ederim canım

Harikasın kuzum sennn emeklerin karşılıksız kalmıyor en güzeli de bu :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay:

Canım hastalık bu neden özür diliyorsun haberimiz vardı sonucta ..
Çok şaşırdım bir sivilceden işin buralara gelmesine :KK43: çok çok geçmiş olsun ama antibiyotikle toparlar artık inşallah sende bundan sonra daha iyi olursun ♥️
Eksin ise bence gayet iyi onca telaşın içinde takımı unutmayıp yine çaba sarfetmişsinnn teşekkür ederiz 😘😘

Merhaba hoşgeldiniz takımımıza ben Esra 🤗🤗
Enerjiniz ne hoş hemencecik kilo vereceğiniz çok belli 🤭🤭 motivasyonunuz hiç solmasın inşallah 🤸🏼‍♀️

👻👻👻 Aman Allahım 69 mu ooooo

Harikasınnnn canımm tebrikler :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
Teşekkür ederim kuzum 😘😘
Aslında benim bu kadar dibe batmamın sebebi oğlumun dershaye gitmesi zaten. En azından ben biriyle ilgilenirken diğeri onun yanında dururdu ya da ben küçükleri dışarı çıkarırdım o kızımın yanında dururdu. Beraber oyun oynarlardı. Şu an her şey bana kaldı ben bişey yaparken arkamdan başka iş çıkarıyorlar. Dışarı çıkamadığımız için yorulmuyorlar falan amannn çok düştü yine çenem :KK70: rabbim bu günlerimizi aratmasın seneye küçük biraz daha büyür daha kolay olur inşallah.
Allah yardımcın olsun canım. Anladığım kadarıyla çocuk sayısı 4. Herşeye yetişememen çok doğal. Ben iki taneyle vakit bulamıyorum. Ama herşeyin de dört dörtlük olması gerekmiyor. Olduğu kadar.

Aslında benim bu kadar dibe batmamın sebebi oğlumun dershaye gitmesi zaten. En azından ben biriyle ilgilenirken diğeri onun yanında dururdu ya da ben küçükleri dışarı çıkarırdım o kızımın yanında dururdu. Beraber oyun oynarlardı. Şu an her şey bana kaldı ben bişey yaparken arkamdan başka iş çıkarıyorlar. Dışarı çıkamadığımız için yorulmuyorlar falan amannn çok düştü yine çenem :KK70: rabbim bu günlerimizi aratmasın seneye küçük biraz daha büyür daha kolay olur inşallah.
Insallah buyuyecek kucuk de canim, 1-2 seneye bugunleri dusunup guleceksin, hatta belki de ozleyeceksin kucukluklerini 😉

Ah canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun :KK43:
Ah kaptanım çok sağolasın ❤️
Gecmis olsun canim. Sukurler olsun ki onemlli birsey olmamis. 🙏 dinlen tabiki, kendine gel. Insallah cabucak iyilesirsin
Sağolasın canım şükür iyiyim şimdi 🥰
Tamamen regliden kaynaklıdır ortim. Ben de öyleydim. Dukan içeceği iyi geldi.

Menü de spor da şahane, diyecek bişey yok ortim👍👍👍

Teşekkür ederim ortimm😍

Ayy çok geçmiş olsun canım. Allah beterinden korusun. Motor kazası deyince beni çok korkutuyor. Bir an önce normale dönersin inşallah canım. ❤
Çok şükür daha iyiyim sağolasın ❤️
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Geçen hafta :95,9
Bu cuma:94,45
Fark: 1,45
Yüzde: 1,51
(95,9 /94,45 /1,45 /% 1,51)
E Emnis

Eki Görüntüle 2903764
Tebrikler süper eksi 🥰
Günaydın arkadaşlar bu hafta katılım sağlayamadığm için öncelikle hepinizden özür diliyorum. Özellikle ortim SonsuzUmut SonsuzUmut tan çok üzgünüm gerçekten 😓

Tüm haftayı o hastane senin bu hastane benim dolaştık çok şükür önemli bir problem yok.

Beslenme açısından korkunç bir haftaydı hep hazır yemek zorunda kaldım geçmiş olsuna gelenlere hazır pasta kurabiye alıp ucundan azıcık derken çarşamba sabahı korkunç bir gerçekle yuzlestim tartıda 🙈 neyseki çarşamba ve dün daha dikkatli olarak azda olsa eksi çıktım bu sabah. Paylaşayım sonra da kahvaltı hazırlamaya gideyim. Gelmeye çalışırım yine bol eksiler.

20 Ağustos Cuma

Geçen hafta 81.1
Güncel 80.4
Fark 0.7
Oran %0,863

Haftaya hedef 1 kilo

E Emnis
SonsuzUmut SonsuzUmut
Çok geçmiş olsun yine de süper eksi ❤️
Regl olabilir canım ben de bu hafta hep öyle hissettim haftada iki gün tartılıyorsun bence hiç bozma en sağlıklısı keşke merakıma yenik düşmesem de ben de öyle yapabilsem🤣🤣

Sağ ol canım özellikle tartıya bir iki gün kala daha dikkat ediyorum temizlik olunca yoruldum yapamadım bugün inşallah yapacağım🤭🤭

Çok geçmiş olsun canım o minibüsler zaten yok mu motor kullanmak gerçekten zor😖 Sporu boşver canım sen iyi olmaya bak💗💗💗
Sağol canım, arabalar sanıyor kendilerinden başkası yok trafikte maalesef 🤭
ah ya çok geçmiş olsun çabuk toparlarsin inşallah. Dün o kadar çok motor ve bisiklet kazası duydum ki şaşırdım suan 😓

Maşallah canım harika bir eksi 🧿

çarşamba ve perşembe epey zorlu geçti vereyim diye 🙈 sağol canım.

Teşekkürler ederim canım insallah. önümüzdeki hafta hersey daha yolunda olur ve daha iyi bir sonuç alırım umarım.
Sağolasın canım şimdi şükür iyiyim ❤️

Ortim Harikasın. Gayet güzel eksi. Ama haftaya daha iyisini yapacağına eminim. Ödemler de gidecek çünkü. 😍😍
Insallah ortim. her hafta 500 bile gitse birkac aya incecik olurum 💃💃💃 dun sis hissedince cok korktum arti miyim acaba diye. Bakalim su 2 haftalik spor programina komsumu da cagirdim, beraber yapiyoryz. Bana arkadas olsun, motive edelim birburimuzi diye(baktim kk beni yalniz birakti 😉). Herkes evinde yapiyor, yapan digerine yazip motive ediyir 🏋️‍♀️🏋️‍♀️

Ah kaptanım çok sağolasın ❤️

Sağolasın canım şükür iyiyim şimdi 🥰

Çok şükür daha iyiyim sağolasın ❤️

Tebrikler süper eksi 🥰

Çok geçmiş olsun yine de süper eksi ❤️

Sağol canım, arabalar sanıyor kendilerinden başkası yok trafikte maalesef 🤭

Sağolasın canım şimdi şükür iyiyim ❤️
Çok teşekkür ederim canım 😍😍

Geçen cuma 73.90
Bugün 72.90
Fark -1 kg
Yüzde 1.35
Hedef 72

Eklentiler

• 0EB38B20-5144-4451-9665-E7B841A7C89F.jpeg
    0EB38B20-5144-4451-9665-E7B841A7C89F.jpeg
    61,7 KB · Görüntüleme: 21
Şimdi anladım kuzum hiç öyle düşünmedim :KK43: doğru tabi abi abla da bir yerde nimet o bakımdan 🙄 sen bunuda halledersin Allah güç kuvvet sağlık versin inşallah modunu lütfen düşürme
Gecen haftaki kilom: 76,7
Bugun:76,10 🎉🎉
Fark: 0,6
Yuzde: 0,78
Haftaya hedefim: 75,5

E Emnis kardelelen321 kardelelen321
Yaa deryacım bu hafta sporları yaparken dedim ki ahh derya bu sporlarada eksi gelmezsen otururr ağlarım 🤭🤭😁😁 harikasın tebrik ederim 🤩🤩🤩

Insallah ortim. her hafta 500 bile gitse birkac aya incecik olurum 💃💃💃 dun sis hissedince cok korktum arti miyim acaba diye. Bakalim su 2 haftalik spor programina komsumu da cagirdim, beraber yapiyoryz. Bana arkadas olsun, motive edelim birburimuzi diye(baktim kk beni yalniz birakti 😉). Herkes evinde yapiyor, yapan digerine yazip motive ediyir 🏋️‍♀️🏋️‍♀️
Ortim vücut ölçülerini de alsaydın. 2 hafta sonunda sonuç çok motive edici oluyor 😊

X