Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

17 agustos menum

sabah: yarim avokado, suda 1,5 yumurta, 2 ceviz.
Oglen: 3 kofte, 1 buyuk kase salata, 1 avuc findik
Ara: 1 elma, 2 erik, 2 ceviz
Aksam: 1 buyuk tabak bol peynirli salata.

su:4 lt
Spor: 15 000 adim
30 dk cardio

E Emnis hzlsel hzlsel kardelelen321 kardelelen321
Ortiiiiiimm. Menün şahane, sporun muhteşem. Bişey söylemeye gerek yok. Görüyorsunuz... 😊😊😊

Kaptanım ben 3 haftadır ortaklar listesindeyim lakin hiçbir ortağım aktif değildi, ilk iki hafta yeni mezun arkadaşlardı bu haftada ortaklarım pek gelmiyor, ben 3 haftadır sürekli buralardayım katılımım da iyi o şekilde bir ortak daha motive edici olabilir, yoksa listede olmamın bi anlamı olmuyor, haftaya ona göre beni eşleseniz çok sevinirim. ❤️ E Emnis

Kızlaar tartıya çıktım (parmaklarım doğuştan yamuk bu arada :):))))
69.85 70 altına ilk düşen ben oldum, 2. kim olacak bakalımmm
Tebrikler canım darısı bizim başımıza benim tüm umutlar yitik şu an🤣🤣
Evet dukan birası ben de yapayım. Ben iyi ödem atıyorum onunla
yarın ve perşembe yapacağım ben de canım inşallah işe yarar açlıktan kırılıyorum şu an🤣🤣
Insallah arti gelmezsin canim. Bugun asiri aclik cektim ben de kendimi salatalara vurdum 😄😄
İnşallah canım ya açlık çok fena ben de su yeşil çay soda sigara içip durdum artık midem bulanmaya başladı🤢
Afiyet olsun canim. Menu de cok iyi spor zaten sahanee. Vaktin olunca yulafli dondurmanin tarifini yazar misin canim? Cook merak ettim.

Spir da menu de harikaa. Regliye ragmen super gidiyorsun canim 👍

Canim menun com guzek. Ama gec saatte kunefe yeme fikrin cok iyi gelmiyir kulaga. Insallah cumaya arti gelmezsin. Emeklerine yazik olmasin.
sağ ol canım ya artı olunca mecbur tutuyorum kendimi alt listede olsam kesin kaçırırdım ama ortalamayı etkilemeyeyim diye mecbur yemiyorum🤭🤭
Ay cok sükür darisi diger 19 güne insallah :)
Geçer zaman canım bir şekilde sonra alışıp inşallah hiç yemeyeceksin🥰
Insallah ortim yaa. Ay bir eksi gekeyim cok mutlu olacagim. Emin olamiyorum guzel olup olmadigindan eksiyi girmeyinceye kadar
inşallah eksi görürsün canım ama eksi az olsa bile vücudun sıkılaşmış oluyor sonuçta o yüzden hiç canını sıkma devam et sporlara🤩🤩

17 Agustos
sekersiz 2. gün

12
2 dilim ekmek
menemn
1 kasik avokado ezmesi
3 zeytin
2 dilim peynir
roka salatasi
3 dilim tostta patlican

16.30 17

6 dilim mango
4 top yulafli hurma

19.00
hindi sote
salata

2 litres u
1 yesil cay 1 türk kahvesi 1 filtre kahve

1 saat pilates

hzlsel hzlsel E Emnis
Gayet güzel menü canım akşamı hafif geçirmişsin spor zaten çok iyi böyle devam inşallah güzel eksiler gelecek😍😍
17 ağustos salı
Orucumu açtım,
1 tabak yeşil mercimek yemeği
1 tabak mantar yemeği
2 bardak ayran
Şimdi künefe yemeye gideceğim çünkü 30 saat ile açlık rekorumu kırdım.

15000 adım

Su yatana kadar 2 litre yapacağım
E Emnis hzlsel hzlsel sss35 sss35
Ooo künefe bir senedir hayal ettiğim ödül ama bir türlü elim gitmedi afiyet olsun canım😘
17 agustos menum

sabah: yarim avokado, suda 1,5 yumurta, 2 ceviz.
Oglen: 3 kofte, 1 buyuk kase salata, 1 avuc findik
Ara: 1 elma, 2 erik, 2 ceviz
Aksam: 1 buyuk tabak bol peynirli salata.

su:4 lt
Spor: 15 000 adim
30 dk cardio

E Emnis hzlsel hzlsel kardelelen321 kardelelen321
Spor, menü, su tek kelimeyle mükemmel inanıyorum emeklerinin karşılığını da alacaksın tartıda canım🤩🤩🤩
17 Ağustos
Bugün ilk öğünümü çok geç yedim tam buğday lavaş arasına 4 tavuk nuget ve domates koyup yedim
Akşam canım hiç bir şey istemedi fakat diyabet ilacı alıyorum 1 dilim kare Çavdarlı ekmeğin üzerine 1 üçgen peynir 1 dilim hindi füme koyup yedim
Su 2 lt
8000 adım yürüyüş yapabildim
Pek bir şey yememişsin canım bugün vaktin olursa iyi bir kahvaltı ve ara öğün yapıp yeşil çay filan içmeye çalış kuzum🥰🥰
17 Ağustos salı
Sabah
  • 1 haşlanmış yumurta
  • 1 dilim tam buğday ekmek
  • Az peynir
  • 4 zeytin
  • Domates
  • Maydanoz
  • Biber
  • Yeşil çay
Öğle
  • Küçük bi tabak kısır
  • Dondurma
Akşam
  • Az karpuz
  • 1 armut
2 lt su

15 dk leslie
30 dk pilates
20 dk bölgesel egzersiz

E Emnis DeryaOnDiet DeryaOnDiet hzlsel hzlsel
Dondurma hariç gayet güzel menü canım regl olduğun için tatlı isteği gayet doğal yine de günü bence güzel kapatmışsın sporun zaten çok iyi😍😍
17 Ağustos
Sabah
3 dilim ekmek
Sucuklu yumurta
Peynir domates

akşam
1 tabak ciğerli pilav
1 şeftali

su 2 lt spor yok

E Emnis @pacman @L O L
Ekmek sayısı çok canım hem de pilav yemişsin karbon biraz fazla olmuş sanki ciğere bayılırım ama kilo korkumdan yiyemiyorum🤭🤭
17 ağostos
Klasik kahvaltı 2!ceviz çok az bal 1 dilim ekmek
Öğle
1 kase kısır 1 lokum
Akşam19.00
Patates haşlama iki kaşık makarna
2 litre su 5 bin adım
@eliya
Afiyet olsun canım adımlarını keşke 10bine tamamlayabilseydin ama o da zamanla olacak inşallah💓

17 Ağustos
Bugün ilk öğünümü çok geç yedim tam buğday lavaş arasına 4 tavuk nuget ve domates koyup yedim
Akşam canım hiç bir şey istemedi fakat diyabet ilacı alıyorum 1 dilim kare Çavdarlı ekmeğin üzerine 1 üçgen peynir 1 dilim hindi füme koyup yedim
Su 2 lt
8000 adım yürüyüş yapabildim
Orticim afiyet olsun, peynir füme ikilisi benim de favorim 😁 suyu mu arttırsan acaba? sss35 sss35

yarın ve perşembe yapacağım ben de canım inşallah işe yarar açlıktan kırılıyorum şu an🤣🤣

İnşallah canım ya açlık çok fena ben de su yeşil çay soda sigara içip durdum artık midem bulanmaya başladı🤢

sağ ol canım ya artı olunca mecbur tutuyorum kendimi alt listede olsam kesin kaçırırdım ama ortalamayı etkilemeyeyim diye mecbur yemiyorum🤭🤭

inşallah eksi görürsün canım ama eksi az olsa bile vücudun sıkılaşmış oluyor sonuçta o yüzden hiç canını sıkma devam et sporlara🤩🤩
Ben de öyle yapayım çarşamba perşembe gidebildiğin kadar gitsin.

Öğlen yediğim kısır beni şişirdi ortim akşam yemek yemedim o yüzden. Ama meyvelere saldırdım 😕 Dondurma da olunca vicdan azabı oldu tabi. Bakalım cuma neler görcez DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Aslinda kalori olarak cok degil ama tabi karbonhidrat biraz coktu. Ortim hafi gel bugun ve yarin minimum karbonhidrat alalim beraber ne dersin? Ekmek, pirinc, patates hatta meyve de yeneyelim sadece 2 gun olur mu? Sut ve sut urunleri, et, bol sebze

Eksi olsun bizim olsun canim. Az da olsa sorun degil 😉

Gayet güzel menü canım akşamı hafif geçirmişsin spor zaten çok iyi böyle devam inşallah güzel eksiler gelecek😍😍

Ooo künefe bir senedir hayal ettiğim ödül ama bir türlü elim gitmedi afiyet olsun canım😘

Spor, menü, su tek kelimeyle mükemmel inanıyorum emeklerinin karşılığını da alacaksın tartıda canım🤩🤩🤩

Pek bir şey yememişsin canım bugün vaktin olursa iyi bir kahvaltı ve ara öğün yapıp yeşil çay filan içmeye çalış kuzum🥰🥰

Dondurma hariç gayet güzel menü canım regl olduğun için tatlı isteği gayet doğal yine de günü bence güzel kapatmışsın sporun zaten çok iyi😍😍

Ekmek sayısı çok canım hem de pilav yemişsin karbon biraz fazla olmuş sanki ciğere bayılırım ama kilo korkumdan yiyemiyorum🤭🤭

Afiyet olsun canım adımlarını keşke 10bine tamamlayabilseydin ama o da zamanla olacak inşallah💓
Cok sevibdim canim begenmene. Ayy ins alalim emeklerimixin karsiligini 🙏

X