Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canım profilde isminin üzerine tıkla en sağda rozetler diye bir seçenek var orada rozetin varsa görebilirsin pro üye olmaya gerek yok😘
Canım baktım ama bende rozetler diye bir şey görünmüyor. Şu durumda benimde hem takım hem mezun rozetim olması lazım aslında. Neyse ya özendim öyle de sordum 😂😂😂 rozetsizde zayıflarım ben 😂😂😂

1000 ip atlamayla silkelendim geliyorum inşallah canım :spor:
Sen harikasın. Maaşallah. :nazar::KK5:
Ben İstanbuldayım canım ne yazık ki inşallah bir gün başka bir yerde yaşamak nasip olur😅

olur tabi canım pazartesi tartısında artı gelmek gelenekseldir🤭🤭 ben de birazdan tartılacağım Allah bilir 1 kilo artı geleceğim🤣🤣

Canım seni çok iyi anlıyorum pandemiden önce diyetisyene gittim bir yıllık paket aldım kilo 107 o sıra yok 2 hafta gittim bıraktım sonra içime bir heves girdi 116 kiloyla diyetisyene bile ihtiyaç duymadan kendim yaptım insanda gerçekten bir boşvermişlik oluyor aman ne olacak can boğazdan gelir der yerdim inşallah o Şevki o gayreti bir an önce kendinde bulursun canım🙏

Düne göre eksisin ne güzel canım inşallah cuma daha da eksi geleceksin😍😍

Tebrikler canım yarıştan kopmuş bir Hazal var şu an🙈🙈
Allah gönlüne göre versin inşallah öğretmenim 😊

Yarıştan kopmak yok Hazal Hanım. Nerde hareket orda bereket. Haydi biraz hareketlenelim. A Anka sporunu bitirdi bile haydi. Biraz leslie yapınca kendine geleceksin. Walk Walk Walk... :KK19:

Sen harikasın. Maaşallah. :nazar::KK5:

Allah gönlüne göre versin inşallah öğretmenim 😊

Yarıştan kopmak yok Hazal Hanım. Nerde hareket orda bereket. Haydi biraz hareketlenelim. A Anka sporunu bitirdi bile haydi. Biraz leslie yapınca kendine geleceksin. Walk Walk Walk... :KK19:
Aynen banyosunu da yaptı yayıldı kahvaltıda ne yesem diye düşünüyor :KK45: Diyetisyenin verdiği listeye uyayım en iyisi:KK45:

Canım seni çok iyi anlıyorum pandemiden önce diyetisyene gittim bir yıllık paket aldım kilo 107 o sıra yok 2 hafta gittim bıraktım sonra içime bir heves girdi 116 kiloyla diyetisyene bile ihtiyaç duymadan kendim yaptım insanda gerçekten bir boşvermişlik oluyor aman ne olacak can boğazdan gelir der yerdim inşallah o Şevki o gayreti bir an önce kendinde bulursun .
Düne göre eksisin ne güzel canım inşallah cuma daha da eksi geleceksin😍😍
Sağolasın canım inşallah bakalım:dua:
En son okuduğum kitapta baya farkındalık kazandım aslında ama tabii tavsiyelere uymak lazım. Mesela ben yapmam gereken işleri yapmak istemediğim ve yalnız olduğum için yediğimi anladım. Gerçi biliyordum da işte bi yerden okuyunca tam kabul ettim 😅

Kızlar günaydın herkese :KK36:
Tartıldım sonunda bu gün maalesef 78,3 geldim :KK61: E Emnis kardelelen321 kardelelen321 @Akrrep LAydLiNe LAydLiNe başka kimin bilmesi gerekiyordu hatırlayamadım :KK70: sanırım gördüğüm en yüksek kilo bu güne kadar :olamaz:

Hadi artık bi silkelen kendine gel. Tatilde ben de kilo almışım ama hemen toparlamaya başladım. Senin de yapabileceğine inanıyorum 😉

Sağolasın canım inşallah bakalım:dua:
En son okuduğum kitapta baya farkındalık kazandım aslında ama tabii tavsiyelere uymak lazım. Mesela ben yapmam gereken işleri yapmak istemediğim ve yalnız olduğum için yediğimi anladım. Gerçi biliyordum da işte bi yerden okuyunca tam kabul ettim 😅
Canım günaydınlar kocaman, sana diplerden sesleniyorum bende ❤️ İnsanız yorulmamız sıkılmamız tükenmiş hissetmemiz çok normal hele ki böyle sıkıntılı zamanlarda 😔 bende Córona da mecburiyetten Türkiye’ye döndüm erkek arkadaşımdan şiddet gördüm işsizim şuan evde tek başıma oturup hayatta kalmaya çalışıyorum, bi ucunu bıraksam gidip kendimi denize atasım geliyor! Terapi de aldım ilaç da kullandım ama hepsi boş. Kendimi motive etmek için el işlerine sardım şimdi onları satayım da para kazanayım falan diye uğraşıyorum. Bu aslında dönemsel ve geçici görmemiz lazım. Ben böyle her dibi gördüğümde sonunda bambaşka bir hayır çıktığını gördüm. Kocamı boşadığımda hayat bitti sanmıştım o günden bugüne 15 ülke gezmişim, her şer gördüğümüzde bir hayır var. Şükür etmek en iyi meditasyon çok şükür sağlıklıyız yürüyebilir koşabilir konuşabiliriz ! Asla yalnız yürümeyeceksin kızkardeşlerin seninle birlikte burada ve evlatların çok şükür yanında, yeter ki sende yanımızda dur uzaklara gitme bugün olmaz yarın olur acelesi yok❤️ Kendine iyi gelen şeyler yap sevdiğin şeyleri ye fırsat bulursan temiz havada yürü iyi hissettirecektir. Düşünme insan düşündükçe herşey gözünde büyür dertler kocaman olur sen sıkma canını🔥 biz seni seviyoruz yalnız değilsin ❤️

Günaydın canım. Sabit de çok iyi bi sonuç. Cumaya kadar gelsin eksiler👍👍👍

Başlangıç için 1000 ip şahane bence. Başarıyı çok yapmakla değil istikrarlı yapmakla elde edicez canım 👍👍👍
Insallah ortim. Meyveyi biraz fazla kacirdim haftasonu degilse eksi de gelirdim.

X