Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Insallah cikmaz kaptancim oglusunun atesi.
Su icmeyi seviyor mu oglun? Yok sevmiyorsa degisik bardaklardan degisik siselerden deneyebilirsin. Benim kizim hastalaninca oyle yapmistik. Siseler degisik guzel diye iciyordu😉
Seviyor Allah'tan canım çok içer her oda da bir suluğumuz var neredeyse :) sizde çok iyi yapmışsınız canım güzel fiikiir ☺️☺️

Bende aldım valla yalan yok. Çok hızlı veriyorum, çok hızlı alıyorum. Yani aslında dönüp dolaşıp buraya geliyorum diye kendime kızmıyor değilim. Yazık oluyor emeklerimize. Biraz sağlık sorunları, biraz keyiften, biraz aile meseleleri derken bu hale geldim ama şuan diyete başlamamın temel sebebi sağlık. 1 haftada 2 defa mide krizim tuttu E Emnis e bahsettim. 3 yıldır çekiyorum. Nefes aldırmayan ağrılarım oluyor. Ameliyat olmam lazım korkuyorum. Dedim biraz diyet yapıp dikkat edeyim 🥲
Kuzum çok geçmiş olsun. Mide problemi zor, eşim de çok çekti. Hep dikkat etmek durumunda kalıyo. İnşallah hem fazlalıklardan kurtulursun hem de sağlığına kavuşursun bir an evvel canım.

Kesinlikle oyle canim. Cok spor yaptim ama neye yarar cok kalori alinca gram gram gidiyor.
tmm belki en saglikli yol degil ama boyle az yemeyince de gitmiyor yahu su kilolar
İkisini bir arada götüreceğiz canım spor inceltiyor sıkılaştırıyor ama insan tartıda da fark görmek istiyor🥰
🤸🏼‍♀️5.TAKIM SPOR PUAN TABLOSU 🤸🏼‍♀️

Güncel spor tablomuz kızlar ✌️

@Anka
Begonya2 Begonya2
@Sonsuz umut
@pacman haydi kızlar güzel sporlarınızı bekliyoruz 🤩

@Sade_Bilge sen neredesin canım 😬

Bakalım cuma günü spor 1.miz kim olacak 🙃🙃🙃🙃🙃

ÜYE ADI 6 ağustos 7 ağustos8 ağustos9 ağustos10 ağustos11 ağustos12 ağustos
200​
100​
100​
275​
150​
250​
45​
45​
40​
80​
200​
120​
245​
150​
250​
120​
97​
328​
200​
377​
30​
200​
100​
160​
250​
113​
40​
145​
145​
70​
210​
45​
220​
100​
68​
50​
Ellerine sağlık kaptancığım💗

11 Ağustos
Kahvaltı(11.00)

1 yk sucuklu yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, 1 çk mandalina reçeli, 1 dilim hindi füme, kiraz saplı çay
Akşam(17.00)
Köri soslu tavuk(kremasız), 2 yk pirinç pilavı, salata, yarım sb ayran

Yeşil çay, 2.5 lt su(yatana kadar tamamlarım), 2 mil Leslie

E Emnis Begonya2 Begonya2
Mandalina reçeli 😬😬😬
Bak buda benden domates reçeli 🙃😋😋😋
Menün çok güzel canım 🤩

Sabah
2 dilim kavun
1 gofret

Akşam
1.5 lahmacun
Salata
Ayran

Yarım sütlü muhallebi
Çay

Su 1 lt anca ya ☹️
Spor 30 dk yürüyüş

E Emnis hzlsel hzlsel
Pardonnnnn baaayann biz diyet menüsü bakmıştık :olamaz:
Selam kızlar
11.08.2021
İlk öğün 14.00 1 rendelenmiş havuç, ayranaşı çorbası
Son öğün 19.30 4 yk köftelik bulgurdan tavuklu, bol sebzeli kısır yaptım.
Yarın 14.00e kadar orucumu başlattım
3 litre kadar su
1 maden suyu
2 Türk kahvesi
Harika gidiyorsun canım :KK73::KK73::KK73: ah birde şu tartı fotosu bildirm sorunlarını çözebillseydiik alt listede mezun olacaksın :-)
11 Ağustos Çarşamba
Sabah
  • Menemen
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • Az peynir
  • 4 zeytin
  • Yeşil çay
Öğle
  • 3 kaşık yoğurt
  • 2 kaşık yulaf ezmesi
  • 1 kaşık kuru üzüm
  • Sade neskafe
Akşam
  • Güveç et
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • 1 bardak ev yapımı şalgam suyu
3 lt su
15 dk leslie
40 dk pilates
30 dk bölgesel egzersiz
500 ip atlama
eliya eliya hzlsel hzlsel E Emnis
Hariika menüüüü
Muhteşşemmnnn sporlarr :KK49::KK49::KK49:
Bugün midem çok çok ağrıdı. Hala ağrıyor. O yüzden zorlasam da çok su içemedim. 😥 1200 ml
Çok geçmiş olsun kuzum :KK43: üşüttünmü ?
Kahvalti
2 dilim ekmek
1 kk peynir
karpuz
salatalik
Domates

aksam
3 biber dolmasi
3 yk yogurt

2.5 lt su

E Emnis
Afiyet olsun hilallcm güzel ✌️
Kızlar selam bugün biraz geç yazabiliyorum
Kahvaltım ;2 dilim peynir domates salatalık yanımda 4 kare form yedim
Ara öğün 1 çay bardağı kefir 5 badem
Öğle yemeğinde mantı yedim 🤦‍♀️
ara öğün karpuz
Akşam yemeğini de taze fasülye yedim yoğurtla birlikte 2 dilim ekşi maya ekmek
Spor olarakta 250 adet ip atlatabildim
Afiyet olsun canım
Öğlen mantı olduğu için akşam hiç ekmek yenmeseymiş harika olurmuş
Rakiiplerin menüleri daha iyi benden söylemesi 🙊🙊🤭🤭

Eklentiler

• IMG_20210808_154059.jpg
    IMG_20210808_154059.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 24
kaptanım ben izne ayrılabilirmiyim , evi taşıyacağız internet falan da olmaz hemen . annemdeyim şimdi . 2 hafta sonra geri geleceğim E Emnis ocağı falanda bıraktım dışardan yiyeceğim :KK43: dikkat edemeyebilirim
Kolay gelsin canım. Hayli yorucu bi dönem
Kolay kilo veren yapımdan ötürü çok iddialıyım🤭🤭

Göreceğiz canım🤣🤣 ay bu arada yarış bahane 69 olmak şahane🤭🤭 ben çok mutluyum şu kiloları görebilmiş olduğum için böyle sizlerle 6lı rakamlar için yarışacağımı 4 ay önce söyleseler güler geçerdim😅

Günü hiç bu kadar erken kapatmamıştım şu an açım bildiğin🤣🤣 ama gerçekten bakınca ne kadar az yiyoruz biz zayıflamayalım da kimler zayıflasın🤭🤭
Canım azmine hayranım. Yazdıkların bana güç veriyor. Sıklıkla nasıl gidecek diye diye karamsarlığa düşerim. Ama sen böyle anlattıkça güçleniyorum. Bana iyi geliyor. Çok teşekkür ederim 😍
İnşallah canım umarım gece ateş faalan olmaz :/

Gelsin tabii durduğunuz kabahat tekmeyi vurun 7 lereeeee :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

İnşallah kuzum çok sağol 💕
Bu arada gördüm yazamadım :KK43: kızının geçmiş doğum günü kutlu olsun nice güzel yılları olsun inşallah ❤️❤️

Aynen canım bol su ıhlamur falan dayadım 🙊😁

:sus:

:KK8:helloooı beyybiii hoşgeldin :)))))

🤗🤗

Tmm kuzum bundan sonra ekleme olursa menü sayfasında yaz buralarda karışır gider bunu not aldım 🤩 harika yürümüşsünnnnn

Selam canım seni listeye 18 Haziran'da almışız 2 ay dolmadan izin hakkı olmuyor yani en erken 20 Ağustos cuma izne ayırabiliriz :KK43: idare edebilir misin ?
Edemezsen cuma günü yarışmadan ayrılmak istiyor diye yazarız onda da yarışmaya geri dönüş teee 6 ay sonra :KK43:
Çok teşekkürler kaptanım 7yi doldurdu. Koca kız oldu. Bebekliği dün gibi😄

🤸🏼‍♀️5.TAKIM SPOR PUAN TABLOSU 🤸🏼‍♀️

Güncel spor tablomuz kızlar ✌️

@Anka
Begonya2 Begonya2
@Sonsuz umut
@pacman haydi kızlar güzel sporlarınızı bekliyoruz 🤩

@Sade_Bilge sen neredesin canım 😬

Bakalım cuma günü spor 1.miz kim olacak 🙃🙃🙃🙃🙃

ÜYE ADI 6 ağustos 7 ağustos8 ağustos9 ağustos10 ağustos11 ağustos12 ağustos
200​
100​
100​
275​
150​
250​
45​
45​
40​
80​
200​
120​
245​
150​
250​
120​
97​
328​
200​
377​
30​
200​
100​
160​
250​
113​
40​
145​
145​
70​
210​
45​
220​
100​
68​
50​
Ellerine sağlık kuzum❤

Canım azmine hayranım. Yazdıkların bana güç veriyor. Sıklıkla nasıl gidecek diye diye karamsarlığa düşerim. Ama sen böyle anlattıkça güçleniyorum. Bana iyi geliyor. Çok teşekkür ederim 😍

Ellerine sağlık kuzum❤
🤗🤗 Maşallah canım büyüyorlar yaa

Rica ederim canım 😘

Ellerine sağlık kuzum❤
🤗🤗 Maşallah canım büyüyorlar yaa

Rica ederim canım 😘

Mandalina reçeli 😬😬😬
Bak buda benden domates reçeli 🙃😋😋😋
Menün çok güzel canım 🤩

Pardonnnnn baaayann biz diyet menüsü bakmıştık :olamaz:

Harika gidiyorsun canım :KK73::KK73::KK73: ah birde şu tartı fotosu bildirm sorunlarını çözebillseydiik alt listede mezun olacaksın :-)

Hariika menüüüü
Muhteşşemmnnn sporlarr :KK49::KK49::KK49:

Çok geçmiş olsun kuzum :KK43: üşüttünmü ?

Afiyet olsun hilallcm güzel ✌️

Afiyet olsun canım
Öğlen mantı olduğu için akşam hiç ekmek yenmeseymiş harika olurmuş
Rakiiplerin menüleri daha iyi benden söylemesi 🙊🙊🤭🤭
Domates reçeli hiç yemedim kaptanım ama bence reçellerin hepsi harika fakat favorim süt reçeli🤭
Tamam ozamn bu cuma başlıyoruz :rolleyes: :rolleyes:
Şimdidenn hazırlan yenilgiye :süslü:
Kızzz ben bütün kiloları bu hafta verdim haftaya detokslardan detoks beğeniyim en iyisi🤣🤣
Gençler ben sizi ortak yapmıştım :-) :olamaz:
Bu haftanın ortağıyız ama haftaya en büyük rakibim olacak kendileri😼

Ellerine sağlık kuzum❤
Çok sağ ol canım ya😻😻ilk başladığında insan öyle hissediyor verecek çok kilo olduğu zaman gözünde büyüyor takvimi açar kilo hesabi kilo hayalleri yapardım sabır gerekli bizlere sadece boşuna demiyorlar sabrın sonu selamet o yüzden hiç karamsar olma canım senin de önce 8lere sonra 7lere geldiğini göreceğiz ve İnan bir çırpıda geçiyor zaman💗💗💗 sen daha öncede vermişsin yine vereceksin ve inşallah bu sefer geri almayacağız kiloları🥰🥰

Domates reçeli hiç yemedim kaptanım ama bence reçellerin hepsi harika fakat favorim süt reçeli🤭

Kızzz ben bütün kiloları bu hafta verdim haftaya detokslardan detoks beğeniyim en iyisi🤣🤣

Bu haftanın ortağıyız ama haftaya en büyük rakibim olacak kendileri😼

Çok sağ ol canım ya😻😻ilk başladığında insan öyle hissediyor verecek çok kilo olduğu zaman gözünde büyüyor takvimi açar kilo hesabi kilo hayalleri yapardım sabır gerekli bizlere sadece boşuna demiyorlar sabrın sonu selamet o yüzden hiç karamsar olma canım senin de önce 8lere sonra 7lere geldiğini göreceğiz ve İnan bir çırpıda geçiyor zaman💗💗💗 sen daha öncede vermişsin yine vereceksin ve inşallah bu sefer geri almayacağız kiloları🥰🥰
İnşallah kuzum 😍😍😍

Kızzz ben bütün kiloları bu hafta verdim haftaya detokslardan detoks beğeniyim en iyisi🤣
Ben bu hafta max 1 gidecek belki o bile olmaz 😬
Ama haftaya hazırıımmm 😈
Şimdi aklıma geldi Ablamlar gelecek ama inşaAllah yemem 🥺
Öbür hafta mı yapsaydık 🤪

X