Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Senin menülere bakınca hemen gidip kendime mutfak tartısı alasım geliyor harikasın canım bir ara yürüyüşlerde yapıyordun devam et yine bırakma
Hahahahahahaha size ilham olabiliyorsam ne mutlu efenim.
Ben de 19:00 dan sonra yemeyeceğim bu hafta. Sonraki listede 18 e çekeriz sanırım.
Tamam ortim aslında 6 daha iyi gerçekten.
Hepinizi çok özledimmm
Yaaa karabiberiimmm Ben de seni çok özledim.
Ben yarın yazayım inşallah menümü
Hahahahahahaha ben de mi yazmasam bugün. Ne yediğimi aklımda bile tutamadım zira.

Cok gecmis olsun canim ya. Insallah kisa surede daha iyi hissedersin kendini.

10 tane mercimek köfte 4 tane tulumba tatlısı illa yazdıracaksınız
Bence de asiri kotu birgun olmamis. Ben de kapanis detince dedim tika basa yedi herhalde
Yine durmussun biryerde canim.
Ne diyelim bu tulumbalar nazar boncugun olsun, yarindan itibaren gelsiin eksiler, gelsin incelmelerr

Eklerleri gorubce dedim ooo cok iyi, rakip fena yemis diye tamam cok basit karbonhidrat olmus ama dedigin gibi gunun geri kalanininda iyi dengelemissin. Sadece nacizane ben cok karbonhidrat alinca kalorisi az da olsa sislik yapiyor. Dikkat et derim
Adimlarin supeeer
Be guzel bir menu. Herseyden kararinca var, afiyet olsun canim. Spor da su da coook iyi
Sabah
2 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
2 çk çilek reçeli
Domates biber

Ara
1gifrit

Akşam
Makarna
Nugget 2 3 tane
Biber
Ayran

Su 1.5 lt anca
Spor yok

E Emnis hzlsel
Canim rakibem, sabahki gofret yerine madem aciktin diyekim vaktin de yok yemek hazirlamaya, al 1-2 donates, 1 dilim peynir 1 dilim ekmek hem doyarsin hem de sonra makarnayi istemezdin belki
Suyu en azindan 2 lt icebilsen cok iyi olur.

10 Ağustos
Kahvaltı(14.30)

Litalif kuruyemişli bar
Eti form kepekli bisküvi
Karpuz
Ara(17.00)
1 sb ayran
Akşam(20.30)
5-6 adet fırın patates
150 gr Adana kebap
Salata

Spor yok, 2,5 LT su, yeşil çay
E Emnis @L O L
kuzum biraz fazla paket menu ve karbonhidrat olmus. Ve aksam yemegi saati cok gec anliyorum elinde degil erken yemek. Insallah yarindan sonra erken yersin de cumaya arti gelmezsin rakibem
Suyun sporun harikaa.
ama o kurabiyeler olnamis. Madem doymadin keske salata yapsaydin beya yapasin yoksa 2-3 dilim peynir, bolca salatalik filan yeseydin, hem doyururdu.

Hic oldu mu bu senin yaptigin rakibim, ee bu menu de su da spor da cok iyi. Olmasi ama arada kacamak yap ki ben birinci olayim

menu de spor da su da hersey cok cok iyi olmus canim

kuzum biraz fazla paket menu ve karbonhidrat olmus. Ve aksam yemegi saati cok gec anliyorum elinde degil erken yemek. Insallah yarindan sonra erken yersin de cumaya arti gelmezsin rakibem
Normalde hiç böyle beslenmem kahvaltıda ama düzen bozuluyor işte Allahtan geç yatıyor geç kahvaltı ediyorum yoksa bu saatte yediklerim direk kilo yapar yarın daha güzel bir menüyle geleceğim biraz da 2 kilo eksideyim onun rahatlığı var

Heyy masallah 2 kilo eksi mi. Amanin hic mi yemesem su orucu mu yapsam ne
Allahim kimlerle yarisiyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…