Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

M monarosaa ortim selam nerelerdesin.
Selam canım geldim geldim haftasonu yatılı misafirlerim vardı onları yolcu ettim dünde kışlık domatesle uğraştım ondan giremedim..
10 Ağustos
Sabah
1 tabak patates salatası
2,5 dilim köy ekmeği
Peynir zeytin tahin pekmez

ara
Detoks içeceği

akşam
2 şeftali

su 2lt
Spor reglim başladı çok sancım var yapamadım

E Emnis M monarosaa
Menün güzel ortim afiyet olsun ve geçmiş olsun canım kıyamam 😘 😘

Aslında ara öğün yapsan akşam o kadar acıkmazsın canım ya da salata yapabilirsin o da çok tıkıyor insanı
Haklısın canım nasıl o kadar oldu bilemedim. Muayyen dönem de yaklaşıyor ya ondan cozutuyorum ben biraz da sanırım. 😵
Cok gecmis olsun canim ya. Insallah kisa surede daha iyi hissedersin kendini.
Teşekkür ederim canım. Çok şükür şimdi daha iyiyim. 😘
Eklerleri gorubce dedim ooo cok iyi, rakip fena yemis diye tamam cok basit karbonhidrat olmus ama dedigin gibi gunun geri kalanininda iyi dengelemissin. Sadece nacizane ben cok karbonhidrat alinca kalorisi az da olsa sislik yapiyor. Dikkat et derim
Adimlarin supeeer 👍

Be guzel bir menu. Herseyden kararinca var, afiyet olsun canim. Spor da su da coook iyi 👏

Canim rakibem, sabahki gofret yerine madem aciktin diyekim vaktin de yok yemek hazirlamaya, al 1-2 donates, 1 dilim peynir 1 dilim ekmek hem doyarsin hem de sonra makarnayi istemezdin belki 😉
Suyu en azindan 2 lt icebilsen cok iyi olur.

kuzum biraz fazla paket menu ve karbonhidrat olmus. Ve aksam yemegi saati cok gec anliyorum elinde degil erken yemek. Insallah yarindan sonra erken yersin de cumaya arti gelmezsin rakibem 😉

Suyun sporun harikaa.
ama o kurabiyeler olnamis. Madem doymadin keske salata yapsaydin beya yapasin yoksa 2-3 dilim peynir, bolca salatalik filan yeseydin, hem doyururdu.
Ziyadesiyle haklısın kuzum. Gözüm döndü bugün. Bi daha mı, yoooo 😍

Arkadaşlar günaydın. Ben kahvaltı yapmakta epey zorlanıyorum saat 12 gibi yapmayı planlıyorum ilk öğünümü şimdilik sadece 1 fincan kahve ve bol su şeklinde ilerliyorum.Şu sabahları yaşadığım iştahsızlık akşam da olsa ne olurdu sanki 🤦‍♀️
Aralıklı oruç en güzeli bende senin gb karnım aç olsada o lokmalar geçmiyor boğazdan erken saatlerde. Diyetisyene gittiğim de en zorlandığım konu sabah kahvaltı yapmaktı.

10.08.2021
İlk öğün :12.30 6 tane ekler (merak etmeyin dengeledim)
Son öğün 18.30 kereviz çorbası, 2 dilim kavun, 2 dilim ananas
1 yaşilçay, 1 Türk kahvesi, 1 amerikano
2 litre su
Toplam yaklaşık 1200 kalori
15000 adım
O adımlar olmasa o eklerler nolurdu acaba 😁 afiyet olsun canım. Dengelesekte aslında sağlıksız karbonhidrat almış oluyoruz direk göbüşte yağ 🙈

Sabah
2 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
2 çk çilek reçeli
Domates biber

Ara
1gifrit

Akşam
Makarna
Nugget 2 3 tane
Biber
Ayran

Su 1.5 lt anca
Spor yok

E Emnis hzlsel hzlsel
makarna nın miktarını çok değilse güzel menu suyu arttirmakta fayda var afiyet olsun canım.

10 Ağustos
Kahvaltı(14.30)

Litalif kuruyemişli bar
Eti form kepekli bisküvi
Karpuz
Ara(17.00)
1 sb ayran
Akşam(20.30)
5-6 adet fırın patates
150 gr Adana kebap
Salata

Spor yok, 2,5 LT su, yeşil çay
E Emnis Begonya2 Begonya2
paket paket karbonhidrat ucundan azıcık azıcık. Dengeli görünüyor ama işte sağlıksız karbonhidrat bu pakettekiler diyette olsa. Pattesler minik ti dimi 😁 afiyet olsun canım.

Canım menün de sporun da şahane. İnşallah cumaya güzel eksiler gelecek senden.

Ben dün menü yazmadım. Odağım dağıldı bu hafta. Pazar günü 2. Doz aşı oldum. Bende eklem ağrıları yaptı. Spor yapacak gücü hissetmedim kendimde. Yediklerimi de biraz abarttım. Bugün daha iyiyim. Yediklerime çok dikkat edemesem de ip atladım
ortim inşallah sabah misafirlerim geliyor pazara kadar burdalar sekteye ugratmamaya calisicam bakalım umarım becerebilirim 😓

10 Ağustos Salı
Sabah
  • 1 haşlanmış yumurta
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • Az peynir
  • 4 zeytin
  • Domates salatalik
  • Yeşil çay
Akşam
  • 2 köfte
  • 1 dilim ekmek (doymadım)
  • 2 dilim tereyağlı ekmek :KK43:
  • 1 armut
  • 2 kurabiye :KK43:
3 lt su
1000 ip atlama
eliya eliya hzlsel hzlsel
Ekmek yerine keşke 2 3 köfte daha ekleseydin yanına salata, şu ve spor güzel ama. Afiyet olsun canım.

10 agustos menum
Sabah: peynirli, soganli, salcali omlet 2 yumurtadan. 1 fincan sutlu kahve.
Oglrn: 200 gr kadar tavada somon
Aksam-18:00- 3 yk yulaf, 2 kase yogurt, yarim bardak sut.

su:3,5 lt
Spor: 20 dk dans, 30 dk full body workout

E Emnis hzlsel hzlsel @Sonsuz umut
İmmm 👍 çok iyi menü spor ve su afiyetler olsun efenim.

10 Ağustos Salı
Kahvaltı; 2 dilim peynir 1 dilim köy ekmeği domates salatalık
Ara öğün 1 dilim karpuz 1 dilim peynir
Akşam kıymalı kapuska yoğurt 1 dilim köy ekmeği
Ara öğün 1 bardak kefir 5 badem
2,5 lt su içtim kahve maden suyu
Spor olarakta Leslie 3 mile
Canım kapuska istedi ya 🙈 sporda suda menü de güzel olmuş afiyet olsun canım.

10 Ağustos
Sabah
1 tabak patates salatası
2,5 dilim köy ekmeği
Peynir zeytin tahin pekmez

ara
Detoks içeceği

akşam
2 şeftali

su 2lt
Spor reglim başladı çok sancım var yapamadım

E Emnis M monarosaa
Patatesle ekmek aynı öğün de çok görünse de tüm gün için ideal Bi karbonhidrat gibi. Afiyet olsun ayrıca geçmiş olsun gecikince Bi işkence bu regl 😓

slm kızlarr

yulaf süt

kahve 2 kare çiklata

biraz mantı , salata

kahve kurabiye

çorba mısır

10 bin adım bol su

@MuMu85
Kurabiyesiz çıkmam abi misali 😁 çok karbons bir menü gibi mi sanki 🤗 ama o adımlar kurtarıyor seni afiyetler olsun. Herkesin bünye farklı ben bunları yesem kesin sabah artiyim 😔

9 ağustos
Kahvaltı yok
İkindi
1 servis kaşığı bulgur pilavı, 1 servis etli türlü, 1 bardak ev yapımı vişne suyu
2 litre su
10 agustos
Kahvaltı
1 yumurtadan omlet, yarım domates, 1 kk tulum, yarım dilim tb ekmeği, şekersiz çay
İkindi
1 servis kaşığı kavurma, az salata, 1 lokma cevizli sucuk 1 sade türk kahvesi
2 litre su
E Emnis , kollontai kollontai
iki gününde güzel geçmiş sporda olsa çok iyi olurmuş. Afiyet eksi olsun.

paket paket karbonhidrat ucundan azıcık azıcık. Dengeli görünüyor ama işte sağlıksız karbonhidrat bu pakettekiler diyette olsa. Pattesler minik ti dimi 😁 afiyet olsun canım.

Bugün çok paketli ürün tükettim normalde çok yemem ama inşallah yarın daha güzel bir menüyle geleceğim patatesler minnacıktı hatta önce pilav koydum tabağa sonra vicdanım rahat etmedi geri boşalttım pilavı🤣🤣

hzlsel hzlsel senin dün yaptığın hatayı bu günde ben yaptm 🥺 yemekten sonra arkdş aradı hadi gelin diye, gittik ve olanlar oldu :KK43:
Ah bu arkadaşlar gündüz çağırsalar bari🤣 ben bugün artı gelmedim inşallah sen de artı gelmezsin canım🙏 Aslında sadece çay içsek yanında bir şey yemesek misafirlikte bir sorun yok ama ya karşı taraf ısrar ediyor ya da ayıp olmasın diye yiyoruz artık olan oldu canım cuma gününe hala vakit var diğer günler daha dikkat edersen hala güzel bir eksi görme ihtimalin var💗

Ah bu arkadaşlar gündüz çağırsalar bari🤣 ben bugün artı gelmedim inşallah sen de artı gelmezsin canım🙏 Aslında sadece çay içsek yanında bir şey yemesek misafirlikte bir sorun yok ama ya karşı taraf ısrar ediyor ya da ayıp olmasın diye yiyoruz artık olan oldu canım cuma gününe hala vakit var diğer günler daha dikkat edersen hala güzel bir eksi görme ihtimalin var💗
Valla kimse bana ısrar etmedi ben direk daldım kıtlıktan çıkmış gibi, görende aylardır Diyette sanır, bide diyet gitti dedim güldüler falan, sonra içimden diyet yapa yapada gözünü çıkarıyordn zaten bide diyet gitti diyosun dedm güldüm kendime :olamaz:
İnşaAllah artı gelmem de toparlarım 🤲

Valla kimse bana ısrar etmedi ben direk daldım kıtlıktan çıkmış gibi, görende aylardır Diyette sanır, bide diyet gitti dedim güldüler falan, sonra içimden diyet yapa yapada gözünü çıkarıyordn zaten bide diyet gitti diyosun dedm güldüm kendime :olamaz:
İnşaAllah artı gelmem de toparlarım 🤲
Tam adapte olamadın diyete ondan oluyor canım aslında bir hafta şöyle evde olsan bir yere çıkmasan diyet moduna iyice girsen sonrasında gittiğin yerlerde zaten yemezsin ama artık oldu önemli olan yarın kaldığın yerden devam etmek düşe kalka bir ileri bir geri gidecek bu kilolar 🙏

Selam canım geldim geldim haftasonu yatılı misafirlerim vardı onları yolcu ettim dünde kışlık domatesle uğraştım ondan giremedim..

Menün güzel ortim afiyet olsun ve geçmiş olsun canım kıyamam 😘 😘
Ghoşgeldin canım ❤️🥰 ben sabahları sıkı yiyorum akşamı hafif geçiriyorum menülerim genelde böyle 🙈 evet regl fena vurdu bugün ama Cuma’ya şişliğin bi kısmı gider belki 🤭 bu hafta birinci miyiz ortim 😂😂😂
hzlsel hzlsel senin dün yaptığın hatayı bu günde ben yaptm 🥺 yemekten sonra arkdş aradı hadi gelin diye, gittik ve olanlar oldu :KK43:
Ahahahha aynısı bana oldu bu gece, 2 de çorba dürüm yerken buldum kendimi az önce eve gelebildim 😂😂😂böyle böyle gidiyor diyet

9 ağustos
Kahvaltı yok
İkindi
1 servis kaşığı bulgur pilavı, 1 servis etli türlü, 1 bardak ev yapımı vişne suyu
2 litre su
10 agustos
Kahvaltı
1 yumurtadan omlet, yarım domates, 1 kk tulum, yarım dilim tb ekmeği, şekersiz çay
İkindi
1 servis kaşığı kavurma, az salata, 1 lokma cevizli sucuk 1 sade türk kahvesi
2 litre su
E Emnis , kollontai kollontai
Afiyet olsun menüler gayet iyi lakin ben kahvaltıyı atlamamak taraftarıyım, vücudu sabahtan çalıştırmaya başlamak lazım ❤️🥰

Günaydın kızlar, fazla kilomuza, çekirdek yediğimizde hemen fırlayan sivilcelerimize, hormonlar yüzünden çıkan kıl ve tüyümüze rağmen bugün çok güzeliz. Ben yürüyüşe çıktım bile, kendinizi nasıl daha çok sevecekseniz öyle olmak için hemen kalkın 🤗🤗
Gunaydin canim, ne guzel bir mesaj boyle 🥰🥰

Aralıklı oruç en güzeli bende senin gb karnım aç olsada o lokmalar geçmiyor boğazdan erken saatlerde. Diyetisyene gittiğim de en zorlandığım konu sabah kahvaltı yapmaktı.

O adımlar olmasa o eklerler nolurdu acaba 😁 afiyet olsun canım. Dengelesekte aslında sağlıksız karbonhidrat almış oluyoruz direk göbüşte yağ 🙈

makarna nın miktarını çok değilse güzel menu suyu arttirmakta fayda var afiyet olsun canım.

ortim inşallah sabah misafirlerim geliyor pazara kadar burdalar sekteye ugratmamaya calisicam bakalım umarım becerebilirim 😓

Ekmek yerine keşke 2 3 köfte daha ekleseydin yanına salata, şu ve spor güzel ama. Afiyet olsun canım.

İmmm 👍 çok iyi menü spor ve su afiyetler olsun efenim.

Canım kapuska istedi ya 🙈 sporda suda menü de güzel olmuş afiyet olsun canım.

Patatesle ekmek aynı öğün de çok görünse de tüm gün için ideal Bi karbonhidrat gibi. Afiyet olsun ayrıca geçmiş olsun gecikince Bi işkence bu regl 😓

Kurabiyesiz çıkmam abi misali 😁 çok karbons bir menü gibi mi sanki 🤗 ama o adımlar kurtarıyor seni afiyetler olsun. Herkesin bünye farklı ben bunları yesem kesin sabah artiyim 😔

iki gününde güzel geçmiş sporda olsa çok iyi olurmuş. Afiyet eksi olsun.
Sagol canim 😉

X