Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çok haklısın ortim. Topladım kendimi tekrarı olmayacak. Boşa yolu uzatmanın anlamı yok, zaten çok uzun bi yolum var

Bugün kahvaltı sofrasında sigara böreği vardı baktım toplarken 2 tane kalmış dedim ağzıma atayım bir tanesini nefsim körelsin bir şeycik olmaz bir taneden son anda tuttum kendimi gururluyum Begonya2
Harikasiin rakibim. boyle boyle yenecez nefsimizi.
cook iyi yapmissin yememekle, tebrikler

Canim bende de var insulin durenci. Diabetologla konustum, mumkunse hic beyaz un, seker veya bu tarz yuksek glikemik indeksli yiyecekler tuketmemi soyledi. Ekmegi sekeri kestigjmden beri aclik krizi yasamiyorum.

Kızlar yasin okuyabilecek var mı? Arkadaşım delta varyantı diye yattı hastaneye baya kötüye gidiyor
Geçmiş olsun canım Allah şifasını versin inşallah
Harikasiin rakibim. boyle boyle yenecez nefsimizi.
cook iyi yapmissin yememekle, tebrikler
Sağ ol canım bugün düne göre eksiyim zaten korkun benden
Çok acıkıyorsan ara öğün sayını arttır tabi canım kuruyemiş meyve süt ayran tarzı şeyler yiyebilirsin veya minik bir sandviç yap kendine gece çok acıkmamak için vücudun yavaş yavaş alışacaktır

Ben tartilmadim ama son gunlerde asiri dikkat ediyorum. Kendimi astim adeta

Canim bende de var insulin durenci. Diabetologla konustum, mumkunse hic beyaz un, seker veya bu tarz yuksek glikemik indeksli yiyecekler tuketmemi soyledi. Ekmegi sekeri kestigjmden beri aclik krizi yasamiyorum.
Evet canım kesinlikle Gli değeri düşük besinler beni de kurtaracak olan nerede zararlı şey var vücut hep onu istiyor aksi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…