Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Spora dönmem diyete dönmemden daha uzun sürer 🤣🤣🤣
Sen diyete dön de sporu bir şekilde hallederiz ortim🤭🤭 ama bugün seni daha motive görüyorum🤩🤩
Ayy ben cok stresliyim patlayacagim. Bi suru yün yatagim var apartman hayatinda yikamak imkansiz. Memlekete goturecegim hepsini söktüm torpalara sıkıştirdim her taraf yun kili oldu alerjim tuttu burun akıyor surekli. Yarına yatili misafirim var onlari gonderip memlekete gidecegim valizim hazir değil hersey bi tarafta bir suru camasir oldu zaten yol stresi hep olur bende bu defa carpi 5 oldu sabahtan beri kosturuyorum daha ne ev toplandi ne yemek var ama ben bitmis durumdayim. 5 saat kardio yapmis gibi hissediyorum kendimi ama orta da kayda deger bisey yok cumaya 75 gelirsem şaşırmayacağım şişiyorum resmen
Kolay gelsin canım bir yere gitmeden önce hep öyle stres oluyoruz zaten hazırlıklar hiç bitmeyecek gibi geliyor ama bir şekilde üstesinden geliyoruz çok da stres olma canım sana bir faydası yok sonuçta yemek yoksa hazır bir şeyler veya dışarıdan yiyin sende tüm enerjini evi toplamaya ver kafa bölündükçe daha da stres panik oluyor insan bu arada köyde ne kadar kalacaksın bir de bu köy nerde sen köye gideceğim dedikçe neresi acaba diye merak ediyorum🤭🤭

Ben bugün inanılmaz saçma beslendim menümü akşam paylaştığımda anlayacaksınız eşimin ve benim üniversiteden ortak bir arkadaşımızın tayini bizim buraya çıktı bizde annesiyle onu misafir ediyoruz eşim de onlarla sabahtan çıkıyorlar koşturuyorlar ev okul için ben de evde kalıyorum tek olunca da kahvaltı edesim gelmiyor bugün saat 2 de saçma sapan yedim şimdi acıktım ayıp olmasın diye akşam onlarla yemem lazım ve yemekler bir şekilde hep saat 9 a kalıyor🤦🏻‍♀️ Düzenim bozuldu spor zaten yok nerede nasıl yapayım yarın da anneme gideceğim orada inşallah biraz daha düzenli olur😵😵

Ben bugün inanılmaz saçma beslendim menümü akşam paylaştığımda anlayacaksınız eşimin ve benim üniversiteden ortak bir arkadaşımızın tayini bizim buraya çıktı bizde annesiyle onu misafir ediyoruz eşim de onlarla sabahtan çıkıyorlar koşturuyorlar ev okul için ben de evde kalıyorum tek olunca da kahvaltı edesim gelmiyor bugün saat 2 de saçma sapan yedim şimdi acıktım ayıp olmasın diye akşam onlarla yemem lazım ve yemekler bir şekilde hep saat 9 a kalıyor🤦🏻‍♀️ Düzenim bozuldu spor zaten yok nerede nasıl yapayım yarın da anneme gideceğim orada inşallah biraz daha düzenli olur😵😵
Canim yemek gec saate kaliyirsa yap cesit cesit salatani, al bitki cayini.
Annene gidince de dikkat et canim, emeklerine yazik. Ben Turkiyede aldigimi hala vermeye calisiyorum, dusme benim yaptigim hataya

Canim yemek gec saate kaliyirsa yap cesit cesit salatani, al bitki cayini.
Annene gidince de dikkat et canim, emeklerine yazik. Ben Turkiyede aldigimi hala vermeye calisiyorum, dusme benim yaptigim hataya
Yok canım ya annemde almıyorum kilo Allahtan sağ olsun yardımcı oluyor diyetime🥰
Bugunluk yeme isimi bitirdim. Evde kuzimin arkadaslari var ev anaokulu gibi bir de benim bebis. Esim isini bitirsin hemen spor zamani 😉
Kolay gelsin canım💗

Sabah
2 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
2 çk çilek reçeli
Domates biber

Ara
1gifrit

Akşam
Makarna
Nugget 2 3 tane
Biber
Ayran

Su 1.5 lt anca
Spor yok

E Emnis hzlsel hzlsel
Makarnayı minnak yazmana hasta oldum:KK70::KK70:neyse az yediğini varsayarsak nugget fırında pişmiştir büyük ihtimal kızartma değildir zaten değil mi ortim🤣🤣1 gofret de varmış oralarda bak son anda yakaladım Şahin gözlerimden kaçamadım Allah seni🤭🤭 eh tam olmamış ama başlangıç diyelim yarın senden bomba gibi bir menü gelecek🤩🤩

10 Ağustos Salı

12.30
1 yumurta
2 kaşık tuzsuz lor
🥒🌶🍅
Maydanoz

Saat 18.30
4 kaşık et döner
2 kaşık pilav
1bardak kefir
Salata

Su 2 5 litre
Spor şimdi çıkıyorum minimum 40 dk.

E Emnis
kardelelen321 kardelelen321 canım sen dün menü yazmadın mı döndüm baktım göremedim.
hzlsel hzlsel
Canım menün de sporun da şahane. İnşallah cumaya güzel eksiler gelecek senden.

Ben dün menü yazmadım. Odağım dağıldı bu hafta. Pazar günü 2. Doz aşı oldum. Bende eklem ağrıları yaptı. Spor yapacak gücü hissetmedim kendimde. Yediklerimi de biraz abarttım. Bugün daha iyiyim. Yediklerime çok dikkat edemesem de ip atladım

Oyy canim ya kolay gelsin. Stres yapma. Oldugu kadar. misafir icin de yapacak birsey yok yola cikacaksin, anlasin artik gelenler de. yemek yoksa koy bir tepsiye sebze tavuk ac firini possib kendi kendine, ugrasmali yemege kalkma bu yorgunlukla.
Yemek en kolayi onu hallederiz ama stres istemsizce oluyor. 🤣🙈🙈

Canım menün de sporun da şahane. İnşallah cumaya güzel eksiler gelecek senden.

Ben dün menü yazmadım. Odağım dağıldı bu hafta. Pazar günü 2. Doz aşı oldum. Bende eklem ağrıları yaptı. Spor yapacak gücü hissetmedim kendimde. Yediklerimi de biraz abarttım. Bugün daha iyiyim. Yediklerime çok dikkat edemesem de ip atladım
Geçmiş olsun canım menünü paylaşmamazlık etme öyle olunca biraz kaçırıyoruz🥰
10 tane mercimek köfte 4 tane tulumba tatlısı 🤪 illa yazdıracaksınız :KK12:
Ben daha fena bekliyordum🤭🤭 hadi bakalım yarın itibariyle sahalara dönüyorsun göster günümüzü🤣🤣

Sen diyete dön de sporu bir şekilde hallederiz ortim🤭🤭 ama bugün seni daha motive görüyorum🤩🤩

Kolay gelsin canım bir yere gitmeden önce hep öyle stres oluyoruz zaten hazırlıklar hiç bitmeyecek gibi geliyor ama bir şekilde üstesinden geliyoruz çok da stres olma canım sana bir faydası yok sonuçta yemek yoksa hazır bir şeyler veya dışarıdan yiyin sende tüm enerjini evi toplamaya ver kafa bölündükçe daha da stres panik oluyor insan bu arada köyde ne kadar kalacaksın bir de bu köy nerde sen köye gideceğim dedikçe neresi acaba diye merak ediyorum🤭🤭
Ayy bu stres. Köyüm malatya da kuzum ben burdur da yasiyorum. 🙈

X