Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın kızlar hafta sonu gelemedim dün hele hiç giremedim misafirim vardı sonra pert olmuşum 🙊😁 takıma yeni gelenler var sanırım geçmişe bakayım 🤩 sonra gün içinde yeni ortakları açıklayacağım ortaklarda olmak istemeyen dönebilir bu arada ♥️

İnşaAllah canım yaaa bırakmayın beni 🥺
Beni tek yola getirecek olan ne biliyomusn 🥺 listeye girmek 😭 anca o sorumluluk beni yola getirir. Ama 4 kilo verip öyle girmem lazm ve o 4 gözümde büyüyor.
Keşke direk gireblsem 😭
Ben niye izine ayrılmadm ki ya 😭 ozaman direk girebilirdim listeye 😭 E Emnis
Ben de bir suredir listeye girmeye calisiyorum. Dusundum tasindim en kolay yapabildigim ve zorlanmadan kilo verdigim diyete basladim. Insallah bu sefer girecegim listeye.
Sen de bi dusun canim hangi tur beslenmeyi, sporu yaparken daha kolay kilo verdin. Yap onlari gel birkac hafta icinde gir listeye.
Gayet guzel kilolar veriyordun. Uzme kendini. Yine verirsin aldiklarini ve listeye girip devam edersin.

Günaydın kızlar hafta sonu gelemedim dün hele hiç giremedim misafirim vardı sonra pert olmuşum 🙊😁 takıma yeni gelenler var sanırım geçmişe bakayım 🤩 sonra gün içinde yeni ortakları açıklayacağım ortaklarda olmak istemeyen dönebilir bu arada ♥️
Gunaydin kaptancim. Ben de dondum. Lutfen beni de ortaklar listesibe ekler misin?

Canım aslında hepimiz yaşadık bu halleri ben geçen sene bu vakitler 47 kiloydum ondan bunaldım bundan daraldım yemesem napıcam ay az yiyim mutlu olayım derken 6 ayda 58 oldum! Şimdide bi aşağı bi yukarı🙈 hepimiz seni desteklemek ve motive etmek için göbeklerimizle bekliyoruz 😂😂 yalnız değilsin sıkma canını bu süreçlerde geçecek. 1 ağustosta başlıyorum diye ben kendimi de senide o yüzden gazlamaya çalıştım, bi anda bi silkelenmek gerek ve sen bunu başarabilirsin ❤️❤️❤️🥰
Sağol canım. Aynen ben de 1 Ağustosta çok kesin başlayacağım demiştim ama olmadı. Neyse sabah gitti diye diğer öğünleri batırmayacağım inşallah 💪🏻
Lahmacun 🙈🙈

E Emnis
Geçen cuma 55.2
Güncel 55.7
Fark +500
Mezun kilo 50,4 (611. Etap)
🥰❤️😘
Tmmdır canım cumaya gelsin eksiler inşallah 🤗
Selam kaptanım ben ev topluyorum bir yandan da yerleştiriyorum bugün aklıma geldi cumartesi olduğu bugün tartıldım 68.9 geldim ama hiç iyi beslenmiyorum bu durum biraz üzücü benim için.
Şu işlerimi halledeyim inşallah Bi de misafirlerim olacak yatılı onları da gönderdim mi yine buralarda olucam
Kolay gelsin canım ama kendini ihmal etme iş güç bir şekilde yapılıyor geriye sen kalacaksın ihmal etme kendini :KK43: sonrasında da bekliyoruz 💕
Eline sağlık canım sonraki listede eksikler eklenmiş :) teşekkür ederiz 😘
E Emnis furusanı çıkardım canım. başka eklemem çıkarmam gereken var mı ? şimdi böyle + koydum telden geçince emoji koyarım.
M monarosaa
runib runib
@Sonsuz umut
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
eliya eliya
Lizozom55 Lizozom55
pacman pacman
@matteroftime
kardelelen321 kardelelen321
Begonya2 Begonya2
C Cagrihilal1
kollontai kollontai
@MuMu85
hzlsel hzlsel

arkadaşlar özel/önemli bir durum olmadığı sürece menü yazarken beni etiketlemenize gerek yok. çok fazla bildirim olmuş başka topiklerden gelenleri takip etmem zor olacak böyle. bir de menülerin başına tarih atarsanız benim de takip etmem daha kolay olur. herhangi bir aksilik olmazsa ben sabah 10:00-11:00 arası yaparım inşallah. herkese hayırlı akşamlar :KK36:
✌️
Günaydınlar ben de geldim ☺
Hoşgeldiniz aramıza 🤗 ilk sayfadaki başvuru formunu doldurunuz mu göremedim sanki
Kızlar günaydın herkese :KK36:
Tartıldım sonunda bu gün maalesef 78,3 geldim :KK61: E Emnis kardelelen321 kardelelen321 @Akrrep @LAydLiNe başka kimin bilmesi gerekiyordu hatırlayamadım :KK70: sanırım gördüğüm en yüksek kilo bu güne kadar :olamaz:
Regliyi de şimdi okudum sevindim ah anka ah 🙄🙄🙄🙄 cumaya kadar kaçamak yok sana menü yazmayı ihmal etmeye bak o iyi gelecek sanaa
Günaydın kızlar bu hafta nasipse bomba gibi bir eksiyle geleceğim🤭🤭
🤩🤩🤩🤩🤩
Günaydinnnnn❤❤

Eger tartim kafayi yemediyse cumaya bomba gibi geliyoreeeee 🤭🤭🤭
🤩🤩🤩🤩 Ay ayyyy süpersinizzz ama rehavete kapılmayın sakın 🤭🤭🤭🤭
Iyi pazarlar kaptancim. Dun gece donduk biz. Evimdeyim artik 🏡
Hoşgeldinnnn canımmm artık gelsinnn eksilerrrrr 🤩🤩
Evet kesinlikle,hocayla tanistik bugün cok tatli sevdim 😊
Şahanee hayırlı olsun canım çok iyi olacak senin için ☺️
Eline sağlık canım ♥️
Programa katılan Seni , C Cagrihilal1 runib runib M monarosaa Lizozom55 Lizozom55 S Sade_Bilge kardelelen321 kardelelen321 kollontai kollontai kızlar hepinizi tebrik ederim 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️ cuma günü gelsin eksilerrr
@06 Ağustos - 13 Ağustos Cuma Hedef Listesi
🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
69,8​
69,5​
97​
96​
81,7​
80,7​
67,2​
66,9​
75,8​
74​
73,15​
72,7​
77,6​
77​
77,1​
76,5​
55,7​
54,9​
78,3​
75,9​
68​
67,4​
77​
76,5​
73,8​
73​
Hedef listesinin tamamlanmış hali. İnşallah herkes hedefine ulaşır ❤❤❤​
Teşekkür ederiz canım ❤️
Buneyin cizelgesi pek anlayamadim
Kızlar dönmüşler canım menü çizelgesi sorduğun
A Anka tablonun üstüne başlık atsan olabilir mi ?
Spor puan cizelgesi yapiliyor mu yoksa sirf spor numarasi mi girilecek?
Yapılıyordu yapılacak yapılmalı :olamaz: şimdilik sporları 1.sayfamızdaki spor tablomuza göre numaralandırarar takip ediyoruz
Puanlama işi bendeydi araya tatiller girince aksadı başlayacağım inşallah ona da canım :)

Üzerinde zayıflama yazan 192828. kitaba başlıyorum inşallah:KK70:

Eklentiler

• 3DC9808D-CB21-4631-AE6E-0D2765D711E4.jpeg
    3DC9808D-CB21-4631-AE6E-0D2765D711E4.jpeg
    107,4 KB · Görüntüleme: 20
  • BD1EB54E-6E8C-402E-9980-74F592101729.jpeg
    BD1EB54E-6E8C-402E-9980-74F592101729.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 22

Kolay gelsin canım ama kendini ihmal etme iş güç bir şekilde yapılıyor geriye sen kalacaksın ihmal etme kendini :KK43: sonrasında da bekliyoruz 💕

✌️

Hoşgeldiniz aramıza 🤗 ilk sayfadaki başvuru formunu doldurunuz mu göremedim sanki

Regliyi de şimdi okudum sevindim ah anka ah 🙄🙄🙄🙄 cumaya kadar kaçamak yok sana menü yazmayı ihmal etmeye bak o iyi gelecek sanaa

🤩🤩🤩🤩🤩

Eline sağlık canım ♥️
Programa katılan Seni , C Cagrihilal1 runib runib M monarosaa Lizozom55 Lizozom55 S Sade_Bilge kardelelen321 kardelelen321 kollontai kollontai kızlar hepinizi tebrik ederim 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️ cuma günü gelsin eksilerrr

Teşekkür ederiz canım ❤️

Yapılıyordu yapılacak yapılmalı :olamaz: şimdilik sporları 1.sayfamızdaki spor tablomuza göre numaralandırarar takip ediyoruz
Puanlama işi bendeydi araya tatiller girince aksadı başlayacağım inşallah ona da canım :)
Insallah kaptancim

İnşaAllah canım yaaa bırakmayın beni 🥺
Beni tek yola getirecek olan ne biliyomusn 🥺 listeye girmek 😭 anca o sorumluluk beni yola getirir. Ama 4 kilo verip öyle girmem lazm ve o 4 gözümde büyüyor.
Keşke direk gireblsem 😭
Ben niye izine ayrılmadm ki ya 😭 ozaman direk girebilirdim listeye 😭 E Emnis
🤷 Ne diyeyim sana
2 3 gün detoks yapsan gider o 4 kilo listeye girersin zaten gözünde büyüttükce dağ olup altında kalacaksın
Gunaydin kizlar
Bugun en son tartima gore +700 um. Ama hedefim onu cumaya kadar eksiye cevirmek.
Cevirirsin canım inanıyorum 🤩
Gunaydin kaptancim. Ben de dondum. Lutfen beni de ortaklar listesibe ekler misin?
Tabiki canım ✌️
Benden de +300 gr 56 yım bu sabah. Reglim neredeyse iki hafta gecikti. Regl olmadan eksiye geçmem de mümkün değil balon gibiyim ☹️
:// Sen de niye düzensizlik oluyor canım ?

Günaydın ilk bildirim benden gelsin +200 gr. Gider dimi gider gider 🙈
Gider tabi canım burada ne artıların gittiğine şahit olduk canım😍😍
Günaydinn , hayirli haftalar efemm, hedeflerimize ulastigimiz bir hafta olsun inşallah, benim tarti dün benimle Dalga gecmis ama olsun cuma hedefim ulasicam sonucta 😊
Tabi canım önemli olan o ama hiç belli olmaz cuma bir güzellik yapar sana 🤭
Gunaydin kizlar
Bugun en son tartima gore +700 um. Ama hedefim onu cumaya kadar eksiye cevirmek.
Onun çoğu ödem zaten canım o yüzden çok rahat eksiye geçersin😘
Hoş geldin kaptancığım gözlerimiz yollarda kaldı💗💗💗
Benden de +300 gr 56 yım bu sabah. Reglim neredeyse iki hafta gecikti. Regl olmadan eksiye geçmem de mümkün değil balon gibiyim ☹️
inşallah bir an önce olursun canım artı çok değil cuma gününe kadar gider belki🥰

✌️

🤩🤩🤩🤩🤩

Eline sağlık canım ♥️

Teşekkür ederiz canım ❤️

Puanlama işini yapayım kaptanım istersen haftalık oluyor zaten beni çok yormaz🥰
Şahaneeee pazartesi bildirimleri neredee kızlar 🕵️‍♀️

Benim şimdi gelecek kaptanım yeni uyandım gidip tartılayım inşallah düne göre eksiyimdir🤩🤩

Yoga benim açımdan süren sürdürülebilir spor, bedeni alıştığında sporu bırakmaz zor oluyor insan için. Yogaya bir ömür yapabilirsin bende çok zevkli tavsiye ederim, o uygulamada başlangıç yoga programlarıda var hiç fena değil 🥰
Evet alışınca kesinlikle insan yapmadan duramıyor. Sen de çok güzel bi alışkanlık edinmişsin. Ben çook eskiden baktığımda o uygulamada yoga görememiştim. Şimdi tekrar bi göz atayım olmazsa. 💕
08 Ağustos pazar

Saat 11
1 haslanmis yumurta
🥒🌶🍅 semizotu
5 zeytin
1 dilim tam buğday
2 kaşık lor

Saat 17
15 badem

Saat 19.30
Bulgurdan yapılmış 2 adet dolma biber
1 kase yogurt

Su 2 litre
Spor 45 dk tempolu yürüyüş

E Emnis
pacman pacman
hzlsel hzlsel
Çok çok iyi. Dolmayı bulgurlu yiyip çorba ds içmeyerek karbonhidratı çok güzel dengelemişsin ortim. Yürüyüşle de mükemmel olmuşş. 💕
Afiyet olsun canım yine harikabir menü 🥰
Teşekkür ederim orticiiiğim 💕😍

Mezuniyet kilon kaçtı canım
74.0 kuzm şuan 77.9 um 3.9 kilo vermem lazm
Hayallerine kavuşmak için ufacık bir adım o 4 kg bence halledersin 🙏
İnşaAllah canım ya☹️
Ben de bir suredir listeye girmeye calisiyorum. Dusundum tasindim en kolay yapabildigim ve zorlanmadan kilo verdigim diyete basladim. Insallah bu sefer girecegim listeye.
Sen de bi dusun canim hangi tur beslenmeyi, sporu yaparken daha kolay kilo verdin. Yap onlari gel birkac hafta icinde gir listeye.
Gayet guzel kilolar veriyordun. Uzme kendini. Yine verirsin aldiklarini ve listeye girip devam edersin.
İnşaAllah canım liste gerçekten sorumluluk olduğu için çok rahat moda giriyorum inşaAllah biran önce mezuniyet Kiloma inerimde bende girerim listeye
🤷 Ne diyeyim sana
2 3 gün detoks yapsan gider o 4 kilo listeye girersin zaten gözünde büyüttükce dağ olup altında kalacaksın
Valla dağ oldu ☹️ inşaAllah aşıcam ama

X