Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sağol canım. Aynen ben de 1 Ağustosta çok kesin başlayacağım demiştim ama olmadı. Neyse sabah gitti diye diğer öğünleri batırmayacağım inşallah 💪🏻

Lahmacun 🙈🙈
Sende 15 Ağustos dersin 🥰
🤷 Ne diyeyim sana
2 3 gün detoks yapsan gider o 4 kilo listeye girersin zaten gözünde büyüttükce dağ olup altında kalacaksın

Cevirirsin canım inanıyorum 🤩

Tabiki canım ✌️

:// Sen de niye düzensizlik oluyor canım ?
Normalde olmazdı kaptanım uzun süredir ilk defa bu ay böyle oldu. Sinir stres aşk acısından sanırım. Yalan yok özleyip özleyip çok ağlıyorum arayasım geliyor falan kastım kendimi çok fazla 😔
Gider tabi canım burada ne artıların gittiğine şahit olduk canım😍😍

Tabi canım önemli olan o ama hiç belli olmaz cuma bir güzellik yapar sana 🤭

Onun çoğu ödem zaten canım o yüzden çok rahat eksiye geçersin😘

Hoş geldin kaptancığım gözlerimiz yollarda kaldı💗💗💗

inşallah bir an önce olursun canım artı çok değil cuma gününe kadar gider belki🥰

Puanlama işini yapayım kaptanım istersen haftalık oluyor zaten beni çok yormaz🥰

Benim şimdi gelecek kaptanım yeni uyandım gidip tartılayım inşallah düne göre eksiyimdir🤩🤩
İnşallah canım ❤️

74.0 kuzm şuan 77.9 um 3.9 kilo vermem lazm

İnşaAllah canım ya☹️

İnşaAllah canım liste gerçekten sorumluluk olduğu için çok rahat moda giriyorum inşaAllah biran önce mezuniyet Kiloma inerimde bende girerim listeye

Valla dağ oldu ☹️ inşaAllah aşıcam ama
Canım ben de bir aydır düzgün diyet yapamıyordum cuma günü yeniden başladım ve 3 günde 2 kilosu gitti sende tam anlamıyla başlasan bir haftada zaten 2-3 kiloyu gönderip ertesi haftada listeye gireceksin

Sende 15 Ağustos dersin 🥰

Normalde olmazdı kaptanım uzun süredir ilk defa bu ay böyle oldu. Sinir stres aşk acısından sanırım. Yalan yok özleyip özleyip çok ağlıyorum arayasım geliyor falan kastım kendimi çok fazla 😔

İnşallah canım ❤️
Ay kuzum kıyamam🥺🥺 ağla doyasıya ağla ama arama canım o aramıyorsa sen hiç arama zaten sana yaşattıkları malum zamanla acın azalacak kuzum az daha dayan🥲
Cuma: 97
Bugün:97, 3
Cumaya kadar hedefe ulaşırım inşallah
Pazartesi artı gelmek çok doğal senin artın çok da değil canım ben çarşamba gününe kadar artı gelip son iki gün birden eksi gelirdim inşallah sen de güzel bir eksi göreceksin 😍😍

Canım ben de bir aydır düzgün diyet yapamıyordum cuma günü yeniden başladım ve 3 günde 2 kilosu gitti sende tam anlamıyla başlasan bir haftada zaten 2-3 kiloyu gönderip ertesi haftada listeye gireceksin
Sıkıntı da işte tam anlamıyla başlayamıyorm sabah yapsam akşam bozuluyor, diyet sürecinde evde olmak biyere gitmemek lazm ama işte mümkün değil ☹️
Aslında oruç tutsam süper olur ama havalar çok sıcak

Sıkıntı da işte tam anlamıyla başlayamıyorm sabah yapsam akşam bozuluyor, diyet sürecinde evde olmak biyere gitmemek lazm ama işte mümkün değil ☹️
Aslında oruç tutsam süper olur ama havalar çok sıcak
Kolay değil tabi canım özellikle bir yerlere gittiğinde daha da zor oluyor diyetin ilk birkaç haftasında evde oturmak işe yarıyor inşallah bir an önce toparlanır ve düzene sokarsın kuzum😘

Gider tabi canım burada ne artıların gittiğine şahit olduk canım😍😍

Tabi canım önemli olan o ama hiç belli olmaz cuma bir güzellik yapar sana 🤭

Onun çoğu ödem zaten canım o yüzden çok rahat eksiye geçersin😘

Hoş geldin kaptancığım gözlerimiz yollarda kaldı💗💗💗

inşallah bir an önce olursun canım artı çok değil cuma gününe kadar gider belki🥰

Puanlama işini yapayım kaptanım istersen haftalık oluyor zaten beni çok yormaz🥰

Benim şimdi gelecek kaptanım yeni uyandım gidip tartılayım inşallah düne göre eksiyimdir🤩🤩
Hoşbulduk canım aklım hep burda kaldı ara ara girdim baktım amaaa sağolun var olun siz sahip çıkıyorsunuz takıma 🤗 o yüzden ses etmedim açıkcası çok uykusuzdum baktım gözlerim bile sızlıyor telefonla uykuyu açmayayım dedim :)

Tabloyu yapacağım canım sen yapman gerekenleri zaten fazlasıyla yapıyorsun benim elimde sadece ortaklar kaldı ortaklar ve spor listesi halledilir bir şekilde :) 😘😘💕

X