Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sen sağol canım listeye girdiğin günden beri 1 gün olsun zor durumda bırakmadın bizi 🤗 kilon hep kalıcı olsun hatta dahada insinn inşallah 🤭🤩🤩🤩
İyi dileklerin için teşekkür ederim kaptanım çok teşekkür ederim desteklerinizi eksik etmediniz takip ettiniz sizinde emeğiniz katkılarınız çok büyük yadsınamaz herşey için tekrar teşekkür ederim 😘 😘 😘
Ortiiimmm mezuniyetin hayırlı olsun canım😘😘😘

Vaaayyyy 2.olmuşum :halay::halay:
Çok teşekkür ederim kaptanım 😍😍😍

MuMu85 MuMu85
Evet canım geçen hafta sanırım bayram haftası olduğu için ben yırttım sonuncu olmadım. Ama Olurum diye düşünüyordum. Ayrıca daha önce benim de sonuncu olmuşluğum var. Biraz acıyo sonra geçiyo 😂😂😂

Çok teşekkür ederim canım😍😍😍
Tşkler canım ortim 😘 😘 senide tebrik ederim süpersin inş hep böyle devam eder 💓💓🙏🏼😘😘

Günaydınlar ben de geldim ☺
Merhaba canım hoş geldin ilk sayfada bir form var onu doldurup paylaşırsan seni tanımış oluruz🥰 her gün yediklerimizi ve sporumuzu paylaştığımız bir sayfamız var 5.takım menü ve spor listeleri diye bugün itibariyle sen de yazmaya başlayabilirsin pazartesi günü kontrol tartımız oluyor sadece kilonu söylemen yeterli fotoğrafa gerek yok cuma günü ise tartı kullanıcı adı ve tarihin olduğu fotoğrafını paylaşman gerekiyor😘 inşallah güzelce kilolarına veda edeceğiz burada💗

Günaydınlar, sabah sporunda kimler var hanımlar ❤️❤️❤️
Ben daha yeni kalktım ne sabah sporu🤣🤣
Merhaba arkadaslar. Iki gündür buraya ugramak aklima gelmedi.

Menülerimi diger sayfaya yazdim. Sık sįk ugramaya calisacagim. Aklimdasiniz 🙂
Muhakkak uğra canım şu an zaten yaz dönemi olduğu için pek aktif değil sayfamız bekliyoruz sık sık😘
Kızlar günaydın herkese :KK36:
Tartıldım sonunda bu gün maalesef 78,3 geldim :KK61: E Emnis kardelelen321 kardelelen321 Ellssa Ellssa LAydLiNe LAydLiNe başka kimin bilmesi gerekiyordu hatırlayamadım :KK70: sanırım gördüğüm en yüksek kilo bu güne kadar :olamaz:
Olsun canım bence bu kiloya hiç de yüksek kilo deme ne kilolar görmüş olanlarımız var misal ben🤭🤭 ama artık çanlar senin için çalıyor 8lere bir adım kalmış hemen toparlanıp kendini yavaş yavaş 6lara atman gerekiyor🥰🥰

X