Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yol üstüydü kuzuum Konyada yemek yedik devam ettik sadece hani Anamur a tatile gitmiştik ya ordan geçtik o ara yani :)

Evet konya buluşması yapalım dedik sonra ben evden çıkamayınca bizde buluşalım ben eksik kalmak istemiyorum dedim sağolsunlar kabul ettiler
Çok kıskandım tanıyorsam bu kişileri daha çok kıskandım suskun mehfam falan mı yoksa

Menuyu dengelemeye calismissin insallah ac kalmamissindir. Aksam salata ve yogurt ekleyebilirdin tok kalmak adina zorlamazdi seni. Su da iyi ama 2.5 lt icebilirsin.
Haklısın canı biraz yoğunum son zamanlarda kopmamak adına yazıyorum evet aç kaldım akşama birazcık

Maalesef onlar yok. Mehfam gelemeyeceğim dedi suskun izmirdeymiş. Sen de gel hızlı trenle şurası nasılsa
Benimde bu hafta sonu arkdaşlar gelecek ondan sonrada görümce gelecek yatılı kalacaklar hazırlık yapıyorum sonrada samsuna gideceğiz birlikte gündem çok yoğun teşekkür ederim

Kaptanım ben çok motive çok güzel gidiyorum lakin birkaç gün müsaade isteyeceğim Marmaris’te insana çok ihtiyaç var diyorlar ailemde Datça’da zaten ben gönüllü olarak çalışmaya gidiyorum, evden izlemeye artık yüreğim dayanmıyor. Araç ayarlarsam bu gece yola çıkacağım yoksa da sabah erkenden çıkacağım. Bu süreç tamamlanınca kaldığım yerden devam ederim. E Emnis

Biz 2 ay bi sıkalım da olmazsa 1 ay daha sıkarız
Tamam o zaman
Bu arada ben bugün başlayabildim ancak.. 85,5 olmuşum bile sabah tartıldım.. Bakalım bu hafta sabit olmaya bile razıyım. Sen rahat yiyebilirsin yani

Muhteşem menü de su da arttı mı kim tutar seni
Ortim her şey iyi güzel de 15 badem biraz çok sanki. Onun dışında çok iyisin.
Değil aslında çünkü günlük karbonhidrqt ihtiyacımı onlarla karşılıyorum hatta Bi diyetisyene gitmiştim yıllar önce 150 badem yiyebilirsin demişti ama hücresel besleniyordum ot mot dikkat ederim

Yüreğimiz orada elimizden haykırmaktan başka birsey gelmiyor post larada engel geliyorsa gerçi hayırlısı. Gönlüne sağlık inşallah buda geçecek.

Ayy inşallah. Bugün yürüyüşe de gidecektim aslında. Ama kardeşim hastalandı. Annişler de evde yok. Onun yanında kalmak zorunda kaldım. Ama menüm yine fena değil.

Ay ben de diyetisyene gitmiştim. O da karbonhidratı ona göre ayarlıyordu tabii ama o zaman bi ara öğünde 2 gr falan diyordum. Ondan söyledim. Sen kendini ayarlıyorsan hiiç problem değil.

Orticim sen ne tip besleniyorsun? Bana söyleyebilir misin? Ben de ona göre yorumlamaya çalışayım menünü. Menüne bakarsam protein, kh, yap hepsi var. Sanırım kalorini de aşmıyorsun ama kalorili şeyleri çok az yiyince nasıl doyuyorsunn? Yanlış anlaşılmıyorum inşallah. Sadece beslenmeni anlamaya çalışıyorum.

Canım gündüz daha iyi beslensen akşam daha az acıkırsın birde bizim kilolarda sporsuz olmuyor pek! Kalorisi düşük güzel bir menü canım şifa olsun

Afiyet olsun çok güzel bugün menün

Orticim ben kafama göre takılıyorum. 15 yıldır denemediğim diyet kalmadı oyle senin gibi gram işlerini geçeli çok oldu en son Bi diyet listem var kalp Dr um vermişti aslında biraz ona uydurmaya çalışıyorum. Hiç tahildan karbonhidrat almamam lazım tam uyarsam ama tahıllı yemezsem zaten kronik bağırsak sorunum var wc işi sıkıntıya giriyor. Ben şuan ki gibi midem bomboş olup zil çalmazsa kilo veremiyorum malesef bide aralıklı oruç şeklinde yapmaya calisiyorum. Normal de evde ne varsa onu yerim ama ev halkı bu ara coşmuş durumda antepten baklava getirtmek gibi hunharca eylemler içindeler onların yediklerini yiyemiyorum malesef yoksa asla kilo veremem

Kızlar son ayların sinir stres yorgunluk derken benim regl olmuyor, bildiğiniz bitkisel çay çorba bişey var mıdır söktürücü ????
Bana yürüyüş ve bolca hareket iyi geliyor. Bel açıcı hareketler yapmak gb.

Kızlar son ayların sinir stres yorgunluk derken benim regl olmuyor, bildiğiniz bitkisel çay çorba bişey var mıdır söktürücü ????
Canım valla ben sadece ilaçlarla olabiliyordum diyetten önce fakat spor, hareket ve zayıflamak düzene soktu bir de soğan ve maydanoz kürünü duymuştum ama işe yarar mı bilmiyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…