Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Menülerin de sporun da gayet güzel canım.

Süper spor da var Akşamki cici bebe ve cornetto aynı anda biraz fazla ama temizlik de var vücut ihtiyaç duymuştur

Anladım kaptanım, ben biraz daha böyle sistemli ilerlemeyi başarırsam bi listeyi de ben hazırlarım
İnşallah canım ya

cumartesi itibariyle bir aksilik olmazsa inşallah başlarım kaptancığım yapmaya

inşallah kaptanımama bu sonucu beklersem kilolar artacak iyice 78 oldum 80 olacağım bu gidişle
Aman diyim seni bekliyoruz buradA, aslında sağlıklı bi düzen oturmuştur senin uzun zaman olduysA :) koruma için beslenme ve sporu aynı tutmak geeek sanırım ay bilemiyorum Bende 8 kilo alıp döndüm
I
Canım akşam iyi onamış hem dürüm hem icetea böyle dıurumlarda en azından şekersiz içecek tercih edersen bi yerden kurtarırsın
Süper spor da var Akşamki cici bebe ve cornetto aynı anda biraz fazla ama temizlik de var vücut ihtiyaç duymuştur
Ahahahaha sorma tatlıya düştüm ya zaten bin pişmanlıkla yedim bitsin almıycam bi daha olunca yeniyor
Günaydın herkese
Günaydınlar

Menüleri haftaya Pazartesiden itibaren ben yaparım canım. Arada başka alan olmadıysa tabii. Böylelikle listeyi yapmadan menümü yazarım

Ne testi ki canım. Bi kere benim de kanımı kaybetmişlerdi. Tekrar gidip vermiştim.

Tatilde çıktım düzenden ya yememem gereken her şeyi yedim bugün son zaten hemen toparlarım diye düşünüyorum
Ne testi ki canım. Bi kere benim de kanımı kaybetmişlerdi. Tekrar gidip vermiştim.
Yok canım kan değil ya smear testi yaptırmıştım sıkıntılı bir sonuç gelince parça aldılar patolojiye gönderildi ama maşallah bir ay oldu hala sonuç bekliyorum

Hımmm anladım canım sıkıntı yoktur o zaman ya inşallah.
İnşallah canım araya bayram girdi diye uzamıştır büyük ihtimal
Ben toparlayamıyorum bir türlü ya akşam o kadar yedim o kadar yedim ki ölü gibi uyumuşum
Ben de burada kendimi karbonhidrata o kadar verdim ki nasıl toparlayacağım merak ediyorum akşam yemekleri asıl kilo yapan zaten diyet moduna girmek de kolay değil girince çok güzel veriyor insan ama giremeyince sürekli kaçamaklar oluyor ben de Eylülde okullar açılana kadar 2-3 kilo daha vereyim gazındayım bakalım inşallah bir an önce gireriz moda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…