Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

30 temmuz - 06 Ağustos Cuma Hedef Listesi
🎯

CUMA HEDEFLERİMİZ KIZLAR ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPALIM :KK69:
5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
74.4​
73.8​
54.65​
54.40​
70,4​
70​
???​
???​
99,3​
97,8​
83.5​
82.5​
68.8​
67,9​
72,45​
71,50​
55,2​
??​
77,9​
75.9​
73,7​
???​
68,7​
??​
77​
??​
75,6​
74,5​
78,5​
77,5​

Son düzenleme:
E Emnis kaptanım ben gidiyorum dedim ama motorumu tamir edecek tamirci yarın dükkan açmıyorum dedi. Başka araç vardı o da iptal oldu gidemedim yani anlayacağınız. Yarın öbür gün bi değişiklik olur yola çıkabilirsem yazarım zaten yok gidemezsem buradayım zaten kaldığım şekilde devam
Ay canım çok duygulandım gideersende kalırsanda helal olsun sana 😘
Tmmdır canım sağol haber verdiğin için

🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
74.4​
73.8​
54.65​
54.40​
70,4​
70​
???​
???​
99,3​
97,8​
83.5​
82.5​
68.8​
67,9​
72,45​
71,50​
55,2​
??​
77,9​
75.9​
73,7​
???​
68,7​
??​
77​
??​
75,6​
74,5​
78,5​
??​
77.5 olsun kaptanım

İnşaAllah 💕 kopmak istemiyorum artık 6 rakamını görmek istiyorum, korkuyorm 8 rakamını görücem diye
Çok uzak değilsin dikkat et canım ortağını da tek bırakma bir iki menü yazmak görev gibi gelecek ortağın tek kalmasın diye yazacaksın sonrası alışmış olacaksın biliyorsun yaparsın sen ilk hafta önemli cuma hedefine ulaş motive olursun sen 🤩

Çok uzak değilsin dikkat et canım ortağını da tek bırakma bir iki menü yazmak görev gibi gelecek ortağın tek kalmasın diye yazacaksın sonrası alışmış olacaksın biliyorsun yaparsın sen ilk hafta önemli cuma hedefine ulaş motive olursun sen 🤩
İnşaAllah ya 💕 ortağımı yalnız bıraktım bu hafta :KK43:
Bi motive olsaydım gerisi gelirdi inşaAllah
1 2 depresyon halleder 😂

Ay canım :KK68:
Gelenler gidenler oluyor ama her şekilde imdadıma dostlar yetişiyor sağolun 🤗

Tatlım eğer zor gelmezse haftadan haftaya yapılan ortaklar listesi ve sonucu var 🙄

Yada hedef listesi ? Hangisi olursa
Hedef Listesini tutayım istersen canım. Önümüzdeki cumadan itibaren...

Afiyet olsun çok güzel bugün menün 🤗

Orticim ben kafama göre takılıyorum. 15 yıldır denemediğim diyet kalmadı 😁 oyle senin gibi gram işlerini geçeli çok oldu 🤗😂 en son Bi diyet listem var kalp Dr um vermişti aslında biraz ona uydurmaya çalışıyorum. Hiç tahildan karbonhidrat almamam lazım tam uyarsam ama tahıllı yemezsem zaten kronik bağırsak sorunum var wc işi sıkıntıya giriyor. Ben şuan ki gibi midem bomboş olup zil çalmazsa kilo veremiyorum malesef bide aralıklı oruç şeklinde yapmaya calisiyorum. Normal de evde ne varsa onu yerim ama ev halkı bu ara coşmuş durumda antepten baklava getirtmek gibi hunharca eylemler içindeler 😂 onların yediklerini yiyemiyorum malesef yoksa asla kilo veremem 😓

Bana yürüyüş ve bolca hareket iyi geliyor. Bel açıcı hareketler yapmak gb.
Sporuma ekleyin canım sağolasın ❤️
Canım valla ben sadece ilaçlarla olabiliyordum diyetten önce fakat spor, hareket ve zayıflamak düzene soktu bir de soğan ve maydanoz kürünü duymuştum ama işe yarar mı bilmiyorum canım
Benimde ilaçla oldu uzun zaman ama dediğin gibi düzene girmişti, sanırım erkek arkadaşımla ayrıldığım bu süreç psikolojik olarak etkiledi biraz, maydonozu kaynatayım bakalım ❤️Teşekkürler canım
🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
74.4​
73.8​
54.65​
54.40​
70,4​
70​
???​
???​
99,3​
97,8​
83.5​
82.5​
68.8​
67,9​
72,45​
71,50​
55,2​
??​
77,9​
75.9​
73,7​
???​
68,7​
??​
77​
??​
75,6​
74,5​
78,5​
77,5​
Kaptanım ben hedefimi yazmıştım 54,9 diye :) arada karışmış sanırım 🙈
Ay canım çok duygulandım gideersende kalırsanda helal olsun sana 😘
Tmmdır canım sağol haber verdiğin için
Sağolasın kaptanım😘, bitse artık hiçbirimize ihtiyaç kalmasa, perişan oldu herkes ülkede

Günaydın kızlar benim tatil bugün bitiyor zaten kötü bir vakte denk geldi orman yangınları insanı mahvediyor bilemiyorum en çok o hayvanlara üzülüyorum içim yanıyor onlar için😔 bugün eşimin akrabalarına geçeceğiz bir akşam İzmir’de kalıp İstanbul’a evime döneceğim hayırlısıyla cumartesi diyete geri başlayacağım bakalım umduğum kadar kolay olacak mı🤭🤭 benim yarın resimli tartımı yollamam gerekiyor mu kaptancığım E Emnis

X