Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

iş bitti dışarı attık kendimizi... Ama o nedir kaptanım tatilden -2 maşallah diyim 🧿. Ben niye veremedim fazla bilmiyorum ama biraz moralim bozuldu tartilinca açıkçası reglim 4 gün gecikti oda var bide ilk hafta kabak detoksu yaptım omu etkiledi bilmiyorum ama cuma ya 2 vermiş olmam lazım.
Regli gecikince insan çok şişer canım hiç moralin bozulmasın yinede bence iyi bayramdan önceki haftaya göre -700 değil mi ben mi yanlış hesaplıyorum. Herkes artı geliyor sen regli şişkinliğine rağmen eksisinn☺️

Beni de bi odaklayın kızlar ya :olamaz:
Seni en iyi liste odaklıyor ama girdin mii 2 hafta sonra kaçıyorsun bu sefer alırsak sana yeni üye muamelesi yapalımm en az 2 ay iziin hakkn yok 2 ayda ne güzel kilo verirsin öyle kolay kaçış olmaz valla 👀🙊

Seni en iyi liste odaklıyor ama girdin mii 2 hafta sonra kaçıyorsun bu sefer alırsak sana yeni üye muamelesi yapalımm en az 2 ay iziin hakkn yok 2 ayda ne güzel kilo verirsin öyle kolay kaçış olmaz valla 👀🙊
ilkinde korona oldum ikincisinde telefonum bozuldu yoksa ben ister miyim kaçayım gideyim kader :KK70:
Ben böyle giderse %5 le eylülde anca girerim :KK70:

ilkinde korona oldum ikincisinde telefonum bozuldu yoksa ben ister miyim kaçayım gideyim kader :KK70:
Ben böyle giderse %5 le eylülde anca girerim :KK70:
Ya aslında 2 sinde de çıkmayabilirdin bence 👀
Daha önce 2 üye kovidliyken devam etti derece bile aldılar 🙊🙊 sadece o haftalarda aktif olmadılar doğal olarak e sanada takıma giremedik ki biliyorsun ♥️
Telefonda aynı yine menü flaan yazmayıp sonra devam edebilirdin şuannda da tel yok 🤣
Biraaz seni zorlamak lazım bence yoksa kaçıyorsun 👀:)

Ya aslında 2 sinde de çıkmayabilirdin bence 👀
Daha önce 2 üye kovidliyken devam etti derece bile aldılar 🙊🙊 sadece o haftalarda aktif olmadılar doğal olarak e sanada takıma giremedik ki biliyorsun ♥️
Telefonda aynı yine menü flaan yazmayıp sonra devam edebilirdin şuannda da tel yok 🤣
Biraaz seni zorlamak lazım bence yoksa kaçıyorsun 👀:)
Kovid beni psikolojik olarak çok etkiledi o zaman öyle gerekiyordu gerçekten. Şimdi bu bağlandığım telefon işlevi görmese de eski hayatında telefondu yani :KK70: tabletten yazması cidden zor oldu. Listede olunca aktif olmak lazım bence yoksa burda benim kilo çetelemi mi tutacaksınız ben kendim de aktif olmayanları direk izine çıkarırdım :KK53:

slm kızlar :)
dün yazamadım netten

bugün döndüm artık

sabah yumurta peynir zeytin domates

kahve 2 kare çikolata

öğlen patlıcan yemeği marul 4 zeytin peynir kk

kahve 1 kurabiye
yüzme 15 yürürşüyüş akşam yapacağım
su bol bol

eliya eliya
Güzel menü canım yürüyüşte 40 dk üstü tempolu ise hariika ✌️
27.7.21
Sabah 1 bardak ılık su, 1 filtre kahve
Öğlen ton balıklı salata
Akşam 4 sıkım çiğköfte, bamya
4 litreye yakın su
1 maden suyu
1 duble Türk kahvesi
Aralıklı oruçta toplam 18 saat açlık.
Açlık süren çok iyi canım tebriklerrr yansın yağlar 💃💃
27 temmuz salı
Saat 12.30
Peynirli omlet
1 dilim Ezine
1 dilim tam buğday
2 zeytin
Saat 19
Tavuklu salata
1.5 su bardağı ayran
2 yemek kaşığı kadar kiymali borek
10 badem
1 ceviz

2 litre su
Yürüyüşe çıkıyorum en az yarım saat.

E Emnis
runib runib
@hedef54kg
Börek miktar olarak az ama reglii gecikti dediğin için karbonhidrat ekstra su tutabilir vücudunda miktar az olsa bile şişlik yapabilir 🙊
Onun dışında bir afiyet olsun çok güzel
Yeni Başlangıçlar Menüsü 🤡

Kahvaltı: (11.00 gibi) 4 yk yumurtasız Menemen, 40 gr köy peyniri, 5 yeşilzeytin, 25 gr tb ekmek, közlenmiş yeşil biber, domates, maydonoz

Ara: Türk kahvesi, 100 gr armut

Akşam, 8 yk susuz bamya, 40 gr az yağlı sade bulgur pilavı, maydonoz, kıvırcık

Su: 2300 ml olacak
Spor: 12 bin adım 😅

E Emnis @hedef54kg runib runib
Harika menü süper adım kuzum ✌️
Sabah yemek yemedim
Öğlen bir kaşık makarna
Akşam patlıcan ve patates yedim
E Emnis
Biraz dengesiz bir menü olmuş kuzum
Ordaki bir kaşık makarna çocuktan mı 🤣🙊
Miktarları yazmamışsın ama günde tek öğün gibi toplam kaç kalori acaba aç bırakma kendini 😘 yeterli miktarda su içiyorsun değil mi canım
27 temmuz salı
Kahvaltı
Yarım domates, 1 kk köy peyniri, 5 zeytin, avuç içi kadar haşhaşlı ekşi maya ekmek, şekersiz çay
İkindi
1 kase tarhana çorbası, 2 köfte, 1 bardak ayran
, şekersiz çay,
1.5 litre su
13.000 adım
E Emnis , @ummhnisa, @Sonsuz umut
Çok güzel canım afiyet olsun ❤️
Sabah 2 dilim ekmek köz salatasını-ki peynir yeşillik -3 zeytin

çöple 2 Türk kahvesi 2 hurma

17.00
1 tabak nohut -4 kaşık pilav

19. 00
1 Türk kahvesi-kare çikolata küçük parça

22.00
2 fincan şekersiz çay -1 yok kuru üzüm
M monarosaa
Yine sporumuz yok ama menülerimiz çok iiyi maşallah 🤩😘

Güzel menü canım yürüyüşte 40 dk üstü tempolu ise hariika ✌️

Açlık süren çok iyi canım tebriklerrr yansın yağlar 💃💃

Börek miktar olarak az ama reglii gecikti dediğin için karbonhidrat ekstra su tutabilir vücudunda miktar az olsa bile şişlik yapabilir 🙊
Onun dışında bir afiyet olsun çok güzel

Harika menü süper adım kuzum ✌️

Biraz dengesiz bir menü olmuş kuzum
Ordaki bir kaşık makarna çocuktan mı 🤣🙊
Miktarları yazmamışsın ama günde tek öğün gibi toplam kaç kalori acaba aç bırakma kendini 😘 yeterli miktarda su içiyorsun değil mi canım

Çok güzel canım afiyet olsun ❤️

Yine sporumuz yok ama menülerimiz çok iiyi maşallah 🤩😘
Sorma kaptan canım sıkıldı sabah sabah Bi bakayım dedim tartıya aynı yerdeyim tüm motivasyonum alt üst şekerli yemiyorum paket gıda pilav makarna patates yemiyorum. Genellikle ekmek yerine ceviz badem yiyorum tahildan almamak için karbonhidratı ama ben 2 hafta olacak 700 gram mi verdim yani nasıl olur. Sabah gidip kan vericem acaba tekrar insülin yada troidit sorunum mu başladı çünkü regl olmamam da hayra alamet değil aç geziyorum resmen 😔😓

E Emnis

Kovid beni psikolojik olarak çok etkiledi o zaman öyle gerekiyordu gerçekten. Şimdi bu bağlandığım telefon işlevi görmese de eski hayatında telefondu yani :KK70: tabletten yazması cidden zor oldu. Listede olunca aktif olmak lazım bence yoksa burda benim kilo çetelemi mi tutacaksınız ben kendim de aktif olmayanları direk izine çıkarırdım :KK53:
Haklısın ailecek zorlu geçti sizin süreciniz cocuklarda var kafanıı veremedin ben izin konusunda kişiye göre muamele yapıyorum 🤣 kimse alınmasın kar zarar ilişkiisi normalde aktif olan bir üye 1 2 hafta aktif olamayıp sonra 1 2 ay aktif olacaksa hem üye için hem takım için iyi bir şey diyorum ve izne çıkmasını istemiyorum şahsen çünkü izne çıkan öbür hafta geleceğim dese bile bir şekilde gelemiyor maalesef biliyorsun :/ ama bir yandan da dediğin gibi zatenn hiç aktif olmamış üye izin istiyorsada dur idare ederiz demiyorum ne güzel dedin kilo çetelesinden başka bir şey olmuyor

Sorma kaptan canım sıkıldı sabah sabah Bi bakayım dedim tartıya aynı yerdeyim tüm motivasyonum alt üst şekerli yemiyorum paket gıda pilav makarna patates yemiyorum. Genellikle ekmek yerine ceviz badem yiyorum tahildan almamak için karbonhidratı ama ben 2 hafta olacak 700 gram mi verdim yani nasıl olur. Sabah gidip kan vericem acaba tekrar insülin yada troidit sorunum mu başladı çünkü regl olmamam da hayra alamet değil aç geziyorum resmen 😔😓

E Emnis
Canım belki farklı bir spor yada farklı bir yeme düzenine geçmen iyi olabilir
Mesela hazır yaz ayındayken bir hafta normal beslen bir hafta smoothie karışımları yapsan
Yada yapabilirsen bu hafta haftada 2 3 gün 15 20 dakikalık sporuna basit cardio hareketleri eklesen YouTubeda var yeni başlayanlar için cardio gibi flaan..

X