Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Nasılsınız kızlar
Bugünkü planlarınız nedir ev iş spor yemek gezme ne yapacaksınız bakalım🤭

Ben yeşil çay eşliğinde güzel bir kahvaltı yaptım tatilden -2 ile dönmüşüm ayın 20 sinde eşimin köyüne gideceğiz Samsun'a @Lizozom55 sen samsunluydun galiba :) oraya gidene kadarda 3 kilo versem mezuniyet kilomun altında gitmiş olurum 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️ amin 🤭
iş bitti dışarı attık kendimizi... Ama o nedir kaptanım tatilden -2 maşallah diyim 🧿. Ben niye veremedim fazla bilmiyorum ama biraz moralim bozuldu tartilinca açıkçası reglim 4 gün gecikti oda var bide ilk hafta kabak detoksu yaptım omu etkiledi bilmiyorum ama cuma ya 2 vermiş olmam lazım.

Hatta ben atlamaya gidiyom :spor: boğazımı tutamıyom bari hareketi artırayım :KK70:
Çok isterdim ama bu kiloyla zor yaparım dizler nolur bu dizler atlarsam aman aman ☹🙊🙈

2,5 4,5 benimkiler de devamlı kavga ediyorlar didişip duruyorlar
Ay o didişmeler bizde de mevcut maalesef 🙁
Kimseyi de koymuyoruz ama giden gidiyor ya 🤦🏻‍♀️😑🤭
Senin istemen yeter yine yaparsın ipin ucunu hiç bırakmazsın yine halledersin sorun değil 🤩

🙊 Tmm 🤭🤭

🤩🤩

Yerinde zıpla kuzu ya 50 50 başla yaparsın

Bende hiç gitmiyorum ya 4 yıldır Ankaradayım 4 kere gitmedim sanırım 🤣

Hu huuu harikasın 💃💃
Ben bi 500 yaptım A Anka beni gaza getirdin sen yapmadın mıı
Birazdn 2. 500 ü yaparım 🤩

Ay ne bilim özel bir şey sandım 🤭🤭burdan bize ekmek çıkmadı 🤣🤣🤣🙊

Ya benim 4.5 yaşındaki ne olacak benle didişiyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Kuzum bu defa ipin ucuna sıkı sıkı sarılcam. Hiç bırakmicam. İnşallah olacak. Bu kez psikolojik olarak da hazırım. Bunu yapabilecek gücü içimde hissediyorum. Hip birlikte başarıcaz 🙂

Kimseyi de koymuyoruz ama giden gidiyor ya 🤦🏻‍♀️😑🤭
Senin istemen yeter yine yaparsın ipin ucunu hiç bırakmazsın yine halledersin sorun değil 🤩

🙊 Tmm 🤭🤭

🤩🤩

Yerinde zıpla kuzu ya 50 50 başla yaparsın

Bende hiç gitmiyorum ya 4 yıldır Ankaradayım 4 kere gitmedim sanırım 🤣

Hu huuu harikasın 💃💃
Ben bi 500 yaptım A Anka beni gaza getirdin sen yapmadın mıı
Birazdn 2. 500 ü yaparım 🤩

Ay ne bilim özel bir şey sandım 🤭🤭burdan bize ekmek çıkmadı 🤣🤣🤣🙊

Ya benim 4.5 yaşındaki ne olacak benle didişiyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Ben atlayamadım ya uyku bastırdı yattım çocuklar uyutmadı sersem gibi kalktım. Yemek koyacağım şimdi o pişerken atlayayım inşallah.

26 temmuz pazartesi

Saat 13
1 yumurta
Domates salatalık
1 dilim tam buğday
Peynir

Saat 18
Üniversitede tost yedigim mekana gidince 🙈 iki kaşarlı sucuklu tost
3 top dondurma 🙈 şekersiz beslenmem 13. Gunun de sekteye uğradı ama kaldığım yerden devam.

Su 1.5 litre
Spor plaj kumlarinda 4 km

E Emnis
runib runib
Diyet Salata Diyet Salata
tatlı kriziz bende bayramda baklava yedim , yemezsem olmuyor illa yencek o :)))

şekersiz bende besleniyorum ama ufak çikolatalar oluyor :))

patates kroket orada vardı kendim yapamam , dün son kez yedim :))

slm kızlar :)
dün yazamadım netten

bugün döndüm artık

sabah yumurta peynir zeytin domates

kahve 2 kare çikolata

öğlen patlıcan yemeği marul 4 zeytin peynir kk

kahve 1 kurabiye
yüzme 15 yürürşüyüş akşam yapacağım
su bol bol

eliya eliya
Afiyet olsun.

tatlı kriziz bende bayramda baklava yedim , yemezsem olmuyor illa yencek o :)))

şekersiz bende besleniyorum ama ufak çikolatalar oluyor :))

patates kroket orada vardı kendim yapamam , dün son kez yedim :))
Ben kriz yaşamadım da üniversite de gittiğim dondurmacıya 20 sene sonra gidince arkadaşta sen çok severdin buraya kadar geldin ye deyince yedim malesef.

Patates kroketler için afiyet olsun diyelim önümüze bakalım artık tatil de olaylar farklı oluyor anlıyorum seni. Ben bulaşmam çikolataya sonu iyi olmuyor ya hep ya hiç ben de hersey 😂😂

yarimuhendis yarimuhendis nerdesin tatlım sensiz buralar olmaz 🙄
Oy kaptanım köylerde kaldım bugün eve geldim internetsizdim😭😭allahtan bu gece yenileniyor paketim de yarın tekrardan köy yolları😡😡
Ben her gün 1000 tane ip atlıcam kim eşlik etmek ister :spor:
Uuuuuuu severim ben varım canım kaç gündür niyetleniyorum ama olmadı bi türlü eşlik ederim seve seve💃💃
Kaptancım yürüyüş yapıcam 10000 adımlı :KK66: O olur mu ki :KK74:
Benim de planım her gün 10000 adımı tek seferde tamamlayıp ip atlamak var hadi seninle de yürüyüşü yapalım hemşehrim☺☺

Oy kaptanım köylerde kaldım bugün eve geldim internetsizdim😭😭allahtan bu gece yenileniyor paketim de yarın tekrardan köy yolları😡😡

Uuuuuuu severim ben varım canım kaç gündür niyetleniyorum ama olmadı bi türlü eşlik ederim seve seve💃💃

Benim de planım her gün 10000 adımı tek seferde tamamlayıp ip atlamak var hadi seninle de yürüyüşü yapalım hemşehrim☺☺
Ayy çok sevinirimm. Bana da motivasyon olur. ❤️💕 Tamamdır her akşam birbirimize haber verelim. 🥰 Bugün 12 bin yaptım. 🤡

X