Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Nasılsınız kızlar
Bugünkü planlarınız nedir ev iş spor yemek gezme ne yapacaksınız bakalım🤭

Ben yeşil çay eşliğinde güzel bir kahvaltı yaptım tatilden -2 ile dönmüşüm ayın 20 sinde eşimin köyüne gideceğiz Samsun'a Lizozom55 Lizozom55 sen samsunluydun galiba :) oraya gidene kadarda 3 kilo versem mezuniyet kilomun altında gitmiş olurum 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️ amin 🤭
Evet E Emnis kaptancım Samsunluyum. Geçen hafta oradaydım bana 3 kilo kattı 😁 çakallıda mola verme, pidecilere kanma. Ben çok pişman oldum 😂

Nasılsınız kızlar

Ben yeşil çay eşliğinde güzel bir kahvaltı yaptım tatilden -2 ile dönmüşüm ayın 20 sinde eşimin köyüne gideceğiz Samsun'a Lizozom55 Lizozom55 sen samsunluydun galiba :) oraya gidene kadarda 3 kilo versem mezuniyet kilomun altında gitmiş olurum 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️ amin 🤭
Tatilde-2 kg mı ? 👀👀 Kaptan gibi kaptansın hemşerim 🥰🥰

Nasılsınız kızlar

-2 ile tatilden dönmen büyük bir başarı bence kuzum maaşallah sana:nazar:

Yaz dönemi olunca tam anlamıyla adapte olamadın gibi canım ama maşallah biraz uzaklaşan bile dikkat ediyorsun menülerine sadece sporlar aksıyor olsun yakında tamamen ev düzenine geçince sporlarada düzenli başlar izin kilona inersin çok bir şey yok 🤩
Insallah kaptancim. Artik insallah bir dahaki yaza 60larda girerim. 🙏

Çok haklısın vallahi Esracııımm😍 Burada verdiklerimizi ayrılınca iki misli geri alıyoruz. Sonra kürkçü dükkanı muhabbeti😂

Bu defa hedefe ulaşmadan burdan gitmek yok. Kovsanız da gitmem😁
Kimseyi de koymuyoruz ama giden gidiyor ya 🤦🏻‍♀️😑🤭
Senin istemen yeter yine yaparsın ipin ucunu hiç bırakmazsın yine halledersin sorun değil 🤩
Evet E Emnis kaptancım Samsunluyum. Geçen hafta oradaydım bana 3 kilo kattı 😁 çakallıda mola verme, pidecilere kanma. Ben çok pişman oldum 😂
🙊 Tmm 🤭🤭
Tatilde-2 kg mı ? 👀👀 Kaptan gibi kaptansın hemşerim 🥰🥰
🤩🤩
Ben atlayamıyorum yaaa 😭😭
Yerinde zıpla kuzu ya 50 50 başla yaparsın
Bugün alışverişe çıktım. En son 3 sene önce Kızılay'a gelmiştim. Nasıl özlemişim. 🥰
Bende hiç gitmiyorum ya 4 yıldır Ankaradayım 4 kere gitmedim sanırım 🤣
Hu huuu harikasın 💃💃
Ben bi 500 yaptım A Anka beni gaza getirdin sen yapmadın mıı
Birazdn 2. 500 ü yaparım 🤩
Biz niye böyle heyecan yaptık E Emnis
Ay ne bilim özel bir şey sandım 🤭🤭burdan bize ekmek çıkmadı 🤣🤣🤣🙊
2,5 4,5 benimkiler de devamlı kavga ediyorlar didişip duruyorlar
Ya benim 4.5 yaşındaki ne olacak benle didişiyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

X