Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bebeğimmm ben de bitirdim. Acil dışarı çıkmam gerekiyordu. Kahvaltıdan sonra bi şey yiyemedim. Çıkmışken 10 bin adımı da tamamlayım dedim. Vallahi bayılıyordum. Şekerim falan düştü. Ama yine de tamamladım. 🥲😂
Ay ben çıktım ama annemin siparişleri var diye tamamlayamadan döndüm geri ablam benim halimi görünce heveslendim dedi ben de çıkacağım yürüyüşe onunla da gideceğim bi tur tamamlarım 10000 adıma😂

Ay ben çıktım ama annemin siparişleri var diye tamamlayamadan döndüm geri ablam benim halimi görünce heveslendim dedi ben de çıkacağım yürüyüşe onunla da gideceğim bi tur tamamlarım 10000 adıma😂
Tamamdır ben de akşama doğru gidicem yine. Akşamları daha rahat yürüyorum hava güzel oluyor. 🥰

Benim kaderim bu resmen. Tam güzelce zayıflamaya başlayınca bi şey çıkıyor izne gidiyorum. Sonra tekrar aşıp buraya geliyorum hahahahaha. Neyse ki bu sefer ilk zamanlardaki kadar çok almadım. Eylül hedefime ulaşmak için sıkı çalışıcam. Sen de köyde çok almayacaksın inanıyorum. 🥰♥️
Eminim ulasacaksin aksakliklar cikmis olsada srn hedefe kitlenince gayet guzel ilerliyorsun iraden gayet saglam. Bende kendime inanmak istiyorum 🙈🙈🤣

Selam kizlar
Bende bugun 10 bin adim atarak spora basladim sonunda.
E Emnis canim benim izin surem ne kadar uzayabiliyor. 2 hafta sonra memlekete gidecegim su an artidayim zaten oradan da eksi gelecegimi sanmiyorum mezuniyet icin cabalasam bile sıkı bir diyetle mezun olurum ancak onuda birakip hemrn gidersem gecen yil ki gibi olacagim. Memleket isini de halledip hedefi asagi cekmek istiyorum senin icinde uygun mudur acaba
Selam canım hoşgeldin yeniden 🤭🤩
İzin süreni istediğin kadar uzatabilirsin bu sana bağlı bir şey sadece listeye gireceğin zaman kilonun artı mı eksi mi olduğu önemli ona göre listeye girebilir veya bekleyebilirsin.
Ama düşüncen mantıklı bencede öyle yapalım ✌️geçen seferki gibi mezun olup gidersen bağlar tamamen kopabilir risk
E Emnis bu arada alt listede devam edecegim menu yazarim yarindan itibaren spora da devam aktif olacagim. Memlekete gidince belki aksar ama ora da da aktif olmaya calisirim. Internet cektigi surece tabi
Tmmdır canım ♥️
Kendime şöyle bir gaz verdim. Yeni ay yeni başlangıç ayın birine kadar hazırlanıp birinde sıkı bir diyete başlayacağım bakalım neler olacak 😂😂😂
Güzel gaz ve bence çok mantıklı 😍😍
Millet de hassas terazi mübarek
Aynen ya kız ne aldı ki açık arıyorlar resmen
Kilo verince de anca 10 kilo eksi olunca AA kilo mu verdinnnnn yani ondan da emin değiller 😜🙊😑😑😑😑😑

Selam canım izin hakkın var ama bu cuma son bildirim almam lazım senden. Ondan sonra izne çıkaralım mümkün oldukça artı gelme hatta etaplar birleşeceği için eksi gelmek gerek canım en ufak artıyı üye sayımız az olduğu için kurtaramıyoruz maalesef seninde elinden geleni yapacağına eminim ♥️
Sanada ayrıca çok kolay gelsin canım 😘
Tartılırım tabi, çok teşekkürler ☺️

Diyet Salata Diyet Salata eski w.ap foton ile şuan ki foton arasında dağlar var ya incecik kızz olmuşsun sen çok çok beğendimmm uzun zamandır görmeyenler bi şok olmuşlardır herhalde 🤭🤭
Teşekkür ederiim 😍 aynenn şaşı bak şaşı oluyorlar ve baştan ayağa tekrar ayaktan başa süzüp duruyorlar çok gülüyorum 😆😆😆

Selam canım hoşgeldin yeniden 🤭🤩
İzin süreni istediğin kadar uzatabilirsin bu sana bağlı bir şey sadece listeye gireceğin zaman kilonun artı mı eksi mi olduğu önemli ona göre listeye girebilir veya bekleyebilirsin.
Ama düşüncen mantıklı bencede öyle yapalım ✌️geçen seferki gibi mezun olup gidersen bağlar tamamen kopabilir risk

Tmmdır canım ♥️

Güzel gaz ve bence çok mantıklı 😍😍

Aynen ya kız ne aldı ki açık arıyorlar resmen
Kilo verince de anca 10 kilo eksi olunca AA kilo mu verdinnnnn yani ondan da emin değiller 😜🙊😑😑😑😑😑
Zaten artiyim su an gidene kadar eksiye gecmem zor. Bu sureci en azjndan sabitte kalarak ve 70 in uzerine cikmadan tamamlamam lazim. Donunce daha rahat olacak sure kisitlamam olmayacak istedigimi kiloya inene kadar devam ederim boylece boyle cok iyi oldu cok rahatladim su an 🙈🙈🤣🤣

Merhaba kızlar sonuçlarım çıkmış yarın göstericem Dr a insülin direnci yüksek çıkmış 🤔
Bu arada akşamdan sabaha değişik gelişmeler oldu oğlum yarın acilen kıl dönmesi ameliyatı oluyor bize söylememiş enfekte olmuş malesef bu yıl üniversiteye hazirlaniyor bakalım napicak yavrum insallah çabucak iyileşir. Kaptanım yarın aktif olamam bilgine. Sonuçları da şöyle atayım anlayan bqksin 😅

Eklentiler

• Screenshot_20210729-175802_Chrome.jpg
    Screenshot_20210729-175802_Chrome.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20210729-175755_Chrome.jpg
    Screenshot_20210729-175755_Chrome.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 20
X