Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sorma kaptan canım sıkıldı sabah sabah Bi bakayım dedim tartıya aynı yerdeyim tüm motivasyonum alt üst şekerli yemiyorum paket gıda pilav makarna patates yemiyorum. Genellikle ekmek yerine ceviz badem yiyorum tahildan almamak için karbonhidratı ama ben 2 hafta olacak 700 gram mi verdim yani nasıl olur. Sabah gidip kan vericem acaba tekrar insülin yada troidit sorunum mu başladı çünkü regl olmamam da hayra alamet değil aç geziyorum resmen 😔😓

E Emnis
Insulin direnci zor oluyor canim. Bende de vardi. Hamilelik oncesi hatirlattigin iyi oldu. Benim de test yaptirmam lazim. Arada aclik krizleri filan da yapiyor ne yazik ki insulin direnci ☹️
umarim cikmaz sende hersey yolundadir jnsallah 🙏

Haklısın ailecek zorlu geçti sizin süreciniz cocuklarda var kafanıı veremedin ben izin konusunda kişiye göre muamele yapıyorum 🤣 kimse alınmasın kar zarar ilişkiisi normalde aktif olan bir üye 1 2 hafta aktif olamayıp sonra 1 2 ay aktif olacaksa hem üye için hem takım için iyi bir şey diyorum ve izne çıkmasını istemiyorum şahsen çünkü izne çıkan öbür hafta geleceğim dese bile bir şekilde gelemiyor maalesef biliyorsun :/ ama bir yandan da dediğin gibi zatenn hiç aktif olmamış üye izin istiyorsada dur idare ederiz demiyorum ne güzel dedin kilo çetelesinden başka bir şey olmuyor
Öyle canım neyse bakalım hayırlısıyla bi girmeyi becerirsem listeye mezun olana kadar çıkmayayım o zaman :-)

Sorma kaptan canım sıkıldı sabah sabah Bi bakayım dedim tartıya aynı yerdeyim tüm motivasyonum alt üst şekerli yemiyorum paket gıda pilav makarna patates yemiyorum. Genellikle ekmek yerine ceviz badem yiyorum tahildan almamak için karbonhidratı ama ben 2 hafta olacak 700 gram mi verdim yani nasıl olur. Sabah gidip kan vericem acaba tekrar insülin yada troidit sorunum mu başladı çünkü regl olmamam da hayra alamet değil aç geziyorum resmen 😔😓

E Emnis
bendede oldu öyle , 20 gün sonra vermeye başladım. çok güzel veriyordum diyet bozdum bi gün bayramda bozdum . sabretbiraz danha

Canım belki farklı bir spor yada farklı bir yeme düzenine geçmen iyi olabilir
Mesela hazır yaz ayındayken bir hafta normal beslen bir hafta smoothie karışımları yapsan
Yada yapabilirsen bu hafta haftada 2 3 gün 15 20 dakikalık sporuna basit cardio hareketleri eklesen YouTubeda var yeni başlayanlar için cardio gibi flaan..
Beslenme de değişikliğe gideyim deneyeyim cardio çok yapamıyorum ya ritim bozuklugum var bide bu troiditten sonra carpintilarım iyice arttı ama deneyeyim yine de

Insulin direnci zor oluyor canim. Bende de vardi. Hamilelik oncesi hatirlattigin iyi oldu. Benim de test yaptirmam lazim. Arada aclik krizleri filan da yapiyor ne yazik ki insulin direnci ☹️
umarim cikmaz sende hersey yolundadir jnsallah 🙏
insallah canim. 💜 Bende de var di geçtigimiz aylarda tekrar başlamış olabilir. Açlık krizi falan yasamiyorum hiç ben yemekle hiç işim yok aslında laf olsun diye yiyorum kafam atacak keto yapacam sonunda 😓

bendede oldu öyle , 20 gün sonra vermeye başladım. çok güzel veriyordum diyet bozdum bi gün bayramda bozdum . sabretbiraz danha
ay inşallah canım ya 🙏

pacman pacman canım benim 10000 adım tamamdır💃💃yağmura tutuldum yine de tamamladım😂😂
Bebeğimmm ben de bitirdim. Acil dışarı çıkmam gerekiyordu. Kahvaltıdan sonra bi şey yiyemedim. Çıkmışken 10 bin adımı da tamamlayım dedim. Vallahi bayılıyordum. Şekerim falan düştü. Ama yine de tamamladım. 🥲😂

ilkinde korona oldum ikincisinde telefonum bozuldu yoksa ben ister miyim kaçayım gideyim kader :KK70:
Ben böyle giderse %5 le eylülde anca girerim :KK70:
Çok geçmiş olsun covidden korka korka yaşıyoruz bizde işte yaşamak denirse...

slm kızlarrr

sabah pankeke 2 tane , peynir zeytin

öğlen tavuk bi r but , ayran 1 dilim ekmek

akşam semiz otu haşlanmış patates

kahve 2 kare çikolata

su 2 lt

spor 11 adım

eliya eliya
Afiyet olsun canım. Merak ediyorum cuma günü kilonu yürüyüş süper

Beslenme de değişikliğe gideyim deneyeyim cardio çok yapamıyorum ya ritim bozuklugum var bide bu troiditten sonra carpintilarım iyice arttı ama deneyeyim yine de

insallah canim. 💜 Bende de var di geçtigimiz aylarda tekrar başlamış olabilir. Açlık krizi falan yasamiyorum hiç ben yemekle hiç işim yok aslında laf olsun diye yiyorum kafam atacak keto yapacam sonunda 😓

ay inşallah canım ya 🙏
Aslinda keto bana da en iyi gelendi. Ama su aralar hic tutamiyorum kendimi ya. 3-4 gun iyiyim sonra ufak da olsa yememem gereken birseyler yiyorum. Yaz bitsin ancak kuracagim galiba duzenimi

Selam kizlar
Bende bugun 10 bin adim atarak spora basladim sonunda.
E Emnis canim benim izin surem ne kadar uzayabiliyor. 2 hafta sonra memlekete gidecegim su an artidayim zaten oradan da eksi gelecegimi sanmiyorum mezuniyet icin cabalasam bile sıkı bir diyetle mezun olurum ancak onuda birakip hemrn gidersem gecen yil ki gibi olacagim. Memleket isini de halledip hedefi asagi cekmek istiyorum senin icinde uygun mudur acaba

pacman pacman hosgeldin tekrardan insallah bu defa hedefe ulasirsin cabucak 😚😚
Benim kaderim bu resmen. Tam güzelce zayıflamaya başlayınca bi şey çıkıyor izne gidiyorum. Sonra tekrar aşıp buraya geliyorum hahahahaha. Neyse ki bu sefer ilk zamanlardaki kadar çok almadım. Eylül hedefime ulaşmak için sıkı çalışıcam. Sen de köyde çok almayacaksın inanıyorum. 🥰♥️

Aslinda keto bana da en iyi gelendi. Ama su aralar hic tutamiyorum kendimi ya. 3-4 gun iyiyim sonra ufak da olsa yememem gereken birseyler yiyorum. Yaz bitsin ancak kuracagim galiba duzenimi
Keto yu çok rahat yaparım aslında şu hesap kitap işleri sıkabilir beni diye hep çekingen kaldım. Yaz pandemi bizi allak bullak etti canım ya. Düzelecez inşallah ben şimdi kan vermeye gidiyorum bakim değerlerim bozulmamıştır inşallah.

Tatil bitti eve döndüm sonunda, annemin yanına uğramıştım gören herkes çok kilo almışsın dedi sinirler bozuldu yani 🙈

Kaptanım bu sabah tartıldım +300 ile dönmüşüm 55.5 şuan kilom. Ama regl olacaktım olamadım onun etkiside var tabi, davul gibi şiştim yine. E Emnis

X